מה עושים כדי לשמור על חפצים חשובים?

ביתית או בנקאית? זו השאלה!

נתחיל מהאופציה הנגישה והזולה ביותר – כספת ביתית. היא אומנם מהווה אופציה נוחה כאשר ניתן לבחור כספות בגדלים שונים ולהתקין אותה בבית במקום מסתור ולפתוח ולנעול אותה באמצעות קוד, אבל היא לא בהכרח תכיל את כל הפריטים היקרים ויש לקחת בחשבון שאין עליה שמירה מסביב לשעון וחלילה בעת פריצה לבית התכולה של הכספת עשויה להגיע לידיים זרות.
אופציה נוספת היא השכרת כספת בבנק, אבל יש לקחת בחשבון מספר מגבלות שקשורות באופציה של כספת בבנק. ראשית, יש תורים ארוכים בהמתנה לכספת בבנקים. שנית, הבנק מחייב העברת חשבון העו"ש לאותו בנק בו מושכרת הכספת. בנוסף לכל אלה, הביקור בכספת בבנקים מוגבלת למספר פעמים בשנה וכל ביקור מעבר למגבלה נדרש בתשלום נוסף, הביקורים אפשריים בתיאום ורק בשעות פעילות הסניף והבנקים גם לא מציעים כספות ליצירות אמנות והשמירה בבנק על הכספת היא בימי ושעות פעילות הבנק. כלומר, את מוגבלת מבחינת גישה ופעילות.\
לכן, אם את באמת מחפשת פתרון כולל לשמירה על חפצים יקרים שלא תרצי חלילה שיתגלגלו לרשותם של אחרים על אחת כמה וכמה שמדובר בפריטים יקרי ערך בין אם מדובר בשווי שוק או בערך סנטימנטלי, אין ספק שכספת פרטית במתחם כספות היא אופציה מצוינת עבורך. במה מדובר ועל מה יש להקפיד בבחירת מתחם כספות פרטי שמור?

שמירה מסביב לשעון ופרטיות מוחלטת – נפלאות מתחמי הכספות

מתחם כספות פרטי הוא מתחם שמציע אבטחה המורכבת מהגנה טכנולוגית ומהגנה אנושית, כך שהפריטים שלך בידיים הטובות ביותר. מדובר במתחם השמור על ידי מאבטח חמוש וכן המחובר למערכות אבטחה משוכללות ומתקדמות במיוחד. השומר מלווה אותך עד הכניסה לכספת ובמתחם עצמו מתבצעת בקרה קפדנית ביותר על הכניסה והגישה. כך למשל, לאחר שצולם שוכר הכספת מכל הכיוונים מערכת אוטומטית לזיהוי פנים סורקת את הפנים ורק לאחר שמתבצע זיהוי מאפשרת כניסה. כמו כן, יש לעבור מערכת סריקה של טביעות אצבע כדי לוודא זיהוי מוחלט. בעל הכספת מקבל גם כרטיס קרבה חכם לפתיחת דלתות.

המתחם עצמו מחובר למערכת ייחודית המסוגלת למדוד עומסים ורעידות ולנטרל מפגעים ואף להתריע בזמן אמת במידה ויש תקלה או בעיה לבעלי תפקידים ולמוקדי אבטחה לעת חירום. הצוות עצמו של מתחם הכספות עובר הכשרה, בדיקת פוליגרף ונבחר בפינצטה על מנת לספק את השירות וההגנה בסטנדרט הגבוה ביותר.

מעבר לכך, נשמרת פרטיות מלאה בגישה לכספת כולל חדר המתנה מפואר וחדרי התבודדות דיסקרטיים. הגישה אינה מוגבלת במספר ביקורים או בזמן ומתאפשרת כל יום בכל ימות השנה ובכל שעה והשמירה עצמה היא מסביב לשעון. ניתן לשכור מראש כספת שעשויה מחומר עמיד במיוחד בגודל המבוקש והכספות במתחם פרטי מתאימות לכל פריט כולל פתרונות ליצירות אמנות. ההשכרה עצמה היא בתקופות גמישות לפי הצרכים, כך שאם את זקוקה למענה מתמשך או זמני – המתחם יענה על מבוקשך. בחרי מתחם שסמוך מקום מגוריך או מקום עבודתך ושמציע לך את כל האיכויות והיתרונות במקום אחד.