טיפול לייזר ביבלות ברגליים

נשים שסובלות מהופעה של יבלות ברגליים יכולות להבין היטב עד כמה זה לא נעים, ובמקרים מסוימים אף עלול לפגוע באיכות החיים במידה ניכרת. הטיפולים השונים ליבלות יכולים להיות רבים ומגוונים, וביניהם ניתן למנות טיפול משחתי, צריבה על ידי חנקן נוזלי, הסרה בכפית כירורגית ואף הסרה של יבלות במסגרת טיפול לייזר.

במקרים של יבלות עיקשות, ששיטות הטיפול האחרות לא מוכיחות את עצמן להסרת היבלות, הלייזר נחשב לטיפול אפקטיבי במיוחד. שני סוגי הלייזר העיקריים שעושים בהם שימוש כיום להסרה של יבלות הם לייזר פחמן דו חמצני ולייזר PDL. בחירה באופי הטיפול וסוג הלייזר תלויה במיקום הספציפי של היבלת על עור המטופל.

תופעה שכיחה שיש לה פתרון

אל תתנו להופעת היבלות ברגליים לגרום לכאבים שתצטרכו להתמודד עמם על בסיס יומי. במקום זאת, יהיה כדאי לכן לפעול למען קבלת טיפול מתאים, כמו טיפול לייזר, אשר מוכיח את עצמו במקרים רבים.

בשל העובדה שלווירוס הפפילומה, אשר אחראי על היבלות מהן בני האדם סובלים, יש למעלה מ – 100 זנים שונים, מידת החומרה של כל יבלת יכולה להיות שונה, וכך גם המיקום שבו הוא נמצאת. הדרך הטובה ביותר לטפל ביבלות ברגליים עם לייזר היא על ידי פנייה אל קליניקה מקצועית שמתמחה בטיפולים מהסוג הזה, שבה יוכלו לבדוק את המצב שלכן באופן אישי ולהציע טיפול הולם.

אילו סוגי יבלות יש בכף הרגל?

היבלת הנפוצה ביותר היא יבלת ויראלית, אשר נגרמת מהיווצרות של שכבת עור עודפת וקשה שהגוף מייצר כתוצאה מחיכוך מתמשך וחשיפה של כף הרגל ללחץ. במקרים רבים יבלות מהסוג הזה יכולות להיות לא נעימות ולגרום לכאבים.

הסוג השני של היבלות הוא יבלות רכות, שבדרך כלל אפשר למצוא בין האצבעות ברגליים. הן נגרמות לרוב בשל לחות ואי טיפול בהן לרוב עשוי להוביל לכאבים מתמשכים ולא נעימים בכלל.

הסוג האחרון של היבלות הוא יבלות ויראליות, אשר נגמרות מווירוס הפפילומה האנושי. הזיהום הנגיפי, שמגיע כתוצאה מהידבקות, מוביל להופעת היבלות הללו, ובדרך כלל טיפול שמרני לא פועל עליהן. לייזר מוכיח את עצמו כיעיל במקרים רבים לטיפול ביבלות מהסוג הזה.

אז מה עושים עם יבלות ברגליים?

במידה ואתן שמות לב כי היבלות לא מאפשרות לכן ללכת מבלי לסבול מכאבים, אזי הדבר הראשון שיהיה עליכן לעשות זה לקבוע תור לקליניקה שמתמחה בהסרת יבלות ברגליים בעזרת טיפול בלייזר.

הרופא יוכל לבדוק את כף הרגל שלכן, להעריך את חומרת היבלת, הסוג שלה והפתרון הטיפולי הטוב ביותר שבו ראוי לבחור עבורכם. לאחר שתעשו את כל זה, אנו בטוחים שתוכלו לקבל טיפול הולם שיפתור אתכן מכל אותם כאבים הלא נעימים שאתן נאלצות להתמודד עמם. כך שאתן רק צריכות לפנות כבר בזמן הקרוב אל קליניקה מובילה שמתמחה בהסרת היבלות מהרגליים.