המירוץ לכנסת הוא הריאליטי מספר 1 בישראל

גם אתם מרותקים למסך? גם אני! באופן כללי, אני שונאת תכניות ריאליטי. הבימוי מופרך, הלחץ על בלוטות הרגש מוגזם והדמויות, חוץ ממקרים יוצאי דופן, אנמיות ולא מעניינות.

אבל אז זה הגיע.

האמת שכבר מהפרומואים ידעתי שיש פה משהו אחר. ההפקה מטורפת! 2 מיליארד שקל שפכו שמה! אתם קולטים? איזה ריאליטי אתם מכירים שעולה 2 מיליארד שקל? אין ספק, השקעה מדהימה. והדמויות… וואי וואי, איזה דמויות! יש שמה איזה אחד שנובח על הומואים ולסביות כבר עשור והבת שלו התאבדה וכולם אומרים שהיא הייתה לסבית… ואיזה אחד, עיתונאי עאלק, שלקח אתר חדשות סביר לגמרי והפך אותו לקרקס מביך לאללה ואיזה פליט ריאליטי דוס שהדבר היחיד שהוא עשה בחיים שלו היה לזכות במקום הראשון באותה תכנית ריאליטי וגם בלוגר רכילות חמוד בן 23 ושדרן ספורט ואלמנה שאיבדה את בעלה הקצין ואיזה גבר-גבר עם עבר של הטרדות מיניות לכאורה (המילה 'לכאורה' מאוד מאוד חשובה. לא בא לי שהמטריד לכאורה יתבע אותי כי גם הכסף שיש לי בבנק הוא לכאורה). בקיצור, כייף גדול.

מה שמגניב בתכנית הזו הוא שאין לה שעות קבועות. פשוט צריך לקום בבוקר ולהיכנס לאתרי החדשות או לפייסבוק ולהתעדכן את מי ליהקו הפעם. ותאמינו לי, כל ליהוק הוא עבודת אמנות!

אני כוססת ציפורניים פה. יש עיתונאי, יש מגיש, יש שדרן, יש בלוגר… מי הבא בתור? אולי איזה זמר? אולי דוגמן? גם שחקן כדורגל עדיין אין! אני סומכת בעיניים עצומות, על החבר'ה טובים במפלגות שידאגו לכל אלה. אחרי הכל, זה הבידור היחיד שיש לנו בחיים כרגע.

אל תשכחו לצפות בגמר הגדול. זה ב-17/3 ולי עצמי כבר קשה לחכות. אני מתה לדעת מי יזכה לדפוק לי את הבריאות, החינוך, הכלכלה, הביטחון, התרבות, התחבורה, התשתיות ויחסי החוץ. מי יתרווח בכיסא מרופד? מי יקבל גלגל הצלה אחרי פרשיית שחיתות וכמה זמן זה יימשך עד העונה הבאה?

Can't wait

אור סופרבחירותחברי כנסתכנסת ישראלריאליטי