יום האישה הבינלאומי מקטין אותי: 10 התגובות הכי שנונות ברשת

היום יום האישה הבינלאומי והבחילה שלי נמשכת כבר כמה ימים. סיבוב קצר בפייסבוק, מבט חטוף בעיתון והצצה לשלטי החוצות מבהירים: חבר'ה, יש פה מסיבה וכולכם מוזמנים. כן, גם אתה, מנכ"ל יקר ששאל אותי כשהייתי מועמדת לעבודה מתי בדיוק אני מתכוונת לעשות ילדים והבהיר שאם אני מתכוונת להיכנס להיריון בקרוב אז המשרה לא מתאימה לאחת כמוני. כן, גם אתה, גברבר צעיר שלפני חודש שאל אותי באמצע הרחוב למה אני לא מחייכת ולא חבל פנים יפות עם פרצוף כזה חמוץ. כן, המסיבה פתוחה גם לך, מפקד גיבור שאמר לי בזמן שירותי הצבאי שהמדים "דווקא עושים לך תחת יפה". כן, המסיבה פתוחה לכולם. כולכם מוזמנים לבוא ולהעצים אותי. אין דבר בעולם שאני זקוקה לו יותר מערימה של ארגונים ובעלי עסקים שרוצים לעשות קצת כסף במסווה של עאלק-אג'נדה שלא מעניינת אף אחד.

תודה על הפרחים. תודה על הקרמים לעיניים. תודה שיש לי גברבר שהעלה תמונה שלי וכתב "מלכה של העולם שלי, יום האישה שמח", תודה על הסט הלבשה תחתונה במבצע, תודה על היהלומים והטבעות וכמובן, על ה- 48 שעות של "חופשה נשית" במלון "וואטאבר" עם הרצאות בנושא אכילה רגשית ו"איך מג'נגלות בין הבית והילדים לעבודה". תודה על סדנאות הנשים במחיר מופחת ועל ה"אירוע מיוחד לכבוד יום האישה עם סטנדאפיסט, זמר ומרצה אורח" ב-199 שקלים בלבד לכרטיס.

לעזאזל אתכם, אל תעצימו אותי. כי כשאתם מעצימים אותי אני מרגישה הכי קטנה בעולם. כמו ילד בן 3 שצריך ללטף לו את הראש, להבטיח לו הבטחות שווא ולקנות את לבו בצעצוע חדש. הקמפיינים והפרסומות והקלישאות שלכם כאן רק כדי לעשות לכם קופה יפה ולנפח לכם את הכיס. אין להם שום קשר למה שנשים בשנת 2017 צריכות. אין להם שום קשר למה שנשים בכל שנה צריכות.

תנו לי שכר שווה, תנו לי ללכת ברחוב בשקט, תנו לי ייצוג הולם בכנסת, תנו לי כותרות בעיתונים שלא מאשימות את הקרבנות באלימות מינית, תנו לי עונשים ראויים לעברייני מין, תנו לי תקציבים נורמאליים לספורט נשים, תנו לי חיי לילה בהם אני ארגיש שאני יכולה לרקוד ולשתות ולשמוח בלי לפחד על חיי בכל רגע נתון, תנו לי סדר יום שכולל גם אותי, כשאתם משתמשים במילה "ביטחון" תתייחסו גם לביטחון שלי, תנו לילדה שאולי תהיה לי יום אחד אפשרויות בחירה רבות ככל האפשר, תנו לה את האופציה להיות מה שהיא רוצה בלי לפקפק ביכולות שלה שלא טרחתם לבדוק מעולם, תנו לה הזדמנות שווה. לעזאזל, אל תקנו לה מלתחה שלמה בוורוד, בובות יפות וערכת מטבח בגודל מיניאטורי כדי שתדע שהתפקיד שלה בעולם הוא להאכיל ולהכיל. תנו לה אופציות.

ועד שתתנו (או עד שניקח בכוח ובעמל רב), הנה 9 התגובות הכי ראויות ליום האישה ועוד אחת שתוציא אתכם מהכלים:

1. ללא מילים

2. אם זה לא היה עצוב כל כך, בטח היינו צוחקות

3. מדויקת

4. המתנה האולטימטיבית, כמובן

5. אמרה הכל התורה בפסקה אחת

6. רק אל תשכחי להתלבש, מותק

7. פלא שאת רווקה?

8. תזכורת לעורך

9. אבל אז איך תדעי כיצד אמורה להיראות אישה?

וכדי שחלילה לא תצאו מכאן עם חיוך, קבלו את הזוכה בפרס "הפוסט הכי חסר מודעות שנכתב במיוחד ליום האישה":

10. יום הציצי הבינלאומי

אור סופריום האישה הבינלאומירשתות חברתיות