גאונות: בת 11 סבלה מבריונות בבית הספר והצליחה לעשות מזה כסף

הסיפור הזה יגרום לכם להרגיש טוב עם עצמכם ויוכיח לכם איך הפצת טוב בעולם יכולה לשנות חיים.
כריס רוג'רס בת ה-11 סבלה מהצקות חוזרות ונשנות מצד חבריה לכיתה. מאז יומה הראשון בבית הספר נהגו הילדים בכיתתה לזרוק לה הערות מעליבות על הגוון הכהה של עורה, ולהדגיש את ההבדלים ביניהם. מדי יום נהגה הילדה הקטנה והחמודה הזאת לחזור הביתה עם דמעות, מושפלת, כשהביטחון העצמי שלה מרוסק, אבל לאף אחד מהילדים שלמדו איתה לא היה אכפת. בני המשפחה של כריס היו אובדי עצות ואם ציפיתם שהמורים בבית הספר יפגינו רגישות כלשהי, ההתנהלות שלהם רק הדגישה את הפערים. מורה אחת הגדילה לעשות כשביקשה מהילדים לצייר דיוקן עצמי ונתנה לרוג'רס צבע שחור והשפילה אותה עוד יותר ליד חבריה לכיתה.

טיילור, אחותה הגדולה של כריס, ראתה את אחותה חוזרת מרוסקתשוב ושוב  וחשבה על דרכים שיעזרו לה להעלות את הביטחון העצמי ולהיות שלמה עם עצמה. היא החליטה להעלות לטוויטר תמונה של אחותה הקטנה לצד ההאשטאג #FlexinInHerComplexion (בתרגום חופשי: נוח לה בעור שלה). הפוסט שהעלתה האחות זכה לוויראליות עצומה והאחיות הפיקחיות החליטו לנצל את ההזדמנות והתחילו למכור חולצות עם הכיתוב שתפס.

מהר מאוד סלבריטאיות כמו ביונסה, אלישיה קיז, לופיטה ניונגו ואחרות קנו את החולצות והצטלמו איתן ורוג'רס הפכה לכוכבת ומעצבת מצליחה בן לילה. הילדה שסבלה מבריונות מכוערת הצטלמה לפרסומת של נייק, הוזמנה להשתתף בשבוע האופנה בניו יורק, ועשתה הרבה כסף ממכירת החולצות שהיא ואחותה עיצבו.

הילדה שכולם אהבו להקניט הפכה לכוכבת בארצות הברית, השראה לילדות, ילדים ומבוגרים שמתראיינת לכלי תקשורת רבים ומשתפת את סיפור ההצלחה שלה. מעבר לכל הכסף, ההכרה והפרסום כריס מודה שהמתנה הגדולה ביותר שקיבלה מכל הסיפור היא שהביטחון עצמי שעלה לשמיים. הפרסום שרוג'רס זכתה בו הוא עצום כי הוא נגע בנקודה רגישה לכולנו- כמה חשוב לעצור את תופעת הבריונות בבתי הספר וכמה המעורבות שלנו בחיים של הילדים שלנו יכולה להרים ולשנות אותם.

ארה"בדימוי גוףדימוי עצמיילדותרשתות חברתיות