העולם משתגע ואתם עושים לזה לייק

אב מארה"ב, בעל עמוד יוטיוב פופולרי ביותר, מתעלל בילדיו עבור צפיות ולייקים והעולם שותק. בעצם, העולם אפילו נהנה מזה.

ג'יימס קורדרו בריידי בן ה-29 מנהל את ערוץ היוטיוב הנצפה CJ SO COOL,  שנכון לרגע זה מונה 5.6 מיליון מנויים. בעמוד הזה מרבה בריידי לפרסם וולוגים של הילדים שלו. במבט ראשון עשוי האדם הסביר לחשוב שמדובר בסרטונים משפחתיים משעשעים וחמודים, אבל סקירה מהירה של העמוד מבהירה שמדובר באבא שרק רוצה לגרוף לייקים על חשבון הילדים שלו ומתעלל בהם כדי להתפרסם.

מידי שבוע מעלה קורדרו סרטונים בהם הוא מותח את ילדיו באכזריות. בין שלל "הלהיטים" הגדולים שלו תוכלו למצוא את מתיחת ה- 'עשה לילדך פנס בעין' (Gave Your Kid A Black Eye PRANK), ו-'האכל את הילדים שלך ביציאות של הכלב' (Fed The Kids Dog Doo Doo PRANK). קורדרו חובט בילדים שלו, יורה זיקוקים כשהם ישנים ומעמיד פנים שהוא מחשמל אותם. הוא צוחק כשהילדים שלו בוכים.

המתיחה האכזרית ביותר של אושיית הרשת הייתה 'נתתי לילדים שלי משלשלים' – וולוג מזעזע שמראה איך בריידי מחביא חומרים משלשלים בכדורי גלידה ונותן לילדים שלו לאכול אותם. בריידי צילם את ילדיו הקטנים כשהחומרים התחילו להשפיע ותיעד כיצד הם רצים לשירותים ובוכים מרוב כאבים. בסרטון ניתן לראות איך אחת מבנותיו צועקת "הבטן שלי כואבת", בעוד קורדרו צוחק ברקע ומתבדח על חשבונה. אפשר ממש לראות איך כל אחד מהילדים יושב בחדר שירותים אחר ומנסה לסגור את הדלת בעוד האבא דוחף את המצלמה ומנסה לתעד הכל.

מתוך העמוד של ג'יימס קורדרו בריידי. צילום מסך יוטיוב

למרות שהסרטון בינתיים הורד מהרשת בריידי ממשיך בהתעללות. סרטון ה- 'הרבצתי לילדים' (I BEAT UP THE KIDS PRANK), מתיחה נוספת מ"בית היוצר" שלו, מראה כיצד בריידי מעיר את בנו באמצעות דחיפות ובדרך משסה את ילדיו אחד בשני ונלחם בהם בעצמו. עוד מתיחה מזעזעת היא "מתיחת האחות המתה", בה בתו הקטנה מעמידה פני מתה (עם נוזל דמוי דם והכל) והאחים שלה מוצאים אותה שוכבת מתבוססת בדמה, נבהלים ופורצים בבכי.

וזה לא נגמר כאן. בריידי, שמכנה את עצמו "מלך המתיחות", עינה גם את בת זוגו, רויאלטי. במתיחה אכזרית במיוחד הנקראת "הטבע ילד": בריידי נמצא בבריכה מחוץ לביתו, מעמיד פנים שבתה של רויאלטי טבעה. ניתן לראות בסרטון כיצד האמא המסכנה והמבוהלת יוצאת מהבית בריצה כדי למשות את בתה מהמים בעוד בריידי מתפקע מצחוק וצועק " זאת מתיחה, פרייארית!".

מתוך העמוד של ג'יימס קורדרו בריידי. צילום מסך יוטיוב

מומחים לבריונות ברשת וארגונים להגנה מפני התעללות בילדים כבר פנו ליוטיוב בבקשה להסיר את העמוד הנוראי. ביוטיוב טרחו להבהיר כי הם אוסרים על כל תוכן שמעודד פגיעה בקטינים אך מלבד סרטונים מסוימים שהוסרו, הערוץ ממשיך להתקיים ואפילו מצליח לצבור מנויים נוספים.

אבאהוריםהתעללות בילדיםיוטיוברשתות חברתיות