גומרות בראש: הנשים שמגיעות לאורגזמה מכוח המחשבה בכלל

כשעשיתי כתבה על אוננות בתוך מערכת יחסים זוגית, חברה שלי, עלמה, בת 27, אמרה לי שהיא לא יכולה להתראיין – אבל שלפני שבועיים היא אוננה באוטו, תוך כדי נסיעה, בכביש החוף. על הילוכים!

קודם כל יש להתפעל מהיכולות הטכניות. היא אוננה עם יד שמאל? אני זוכרת בבירור שהיא ימנית. אולי היא עשתה הפסקות כדי להעביר הילוך מידי פעם? היא נשארה בפרצוף רציני כשעברו לידה מכוניות אחרות?

אין ספק, הרבה שאלות. אבל היא, כמה נוח, לא יכולה להתראיין.
בפעם הבאה שדיברנו היא סיפרה לי שיצא לה גם לאונן באוטובוס.
"באוטובוס?" הופתעתי.
"כן, והאמת היא שזה לא היה ממש אוננות. גמרתי מכוח המחשבה בלבד!"
רגע רגע,
מה?

"זה קרה לי פעמיים, את הראשונה אני זוכרת פחות כי זה היה מזמן, אבל השנייה הייתה בצבא, באוטובוס הביתה. ואותה אני זוכרת בבירור.
נסעתי הביתה. סתם שעה. לא בוקר ולא ערב, אמצע היום.
היה יום נעים, והאוטובוס היה כמעט ריק ושקט לחלוטין. בלי כל מיני חיילים ששמים מוזיקה בפלאפון. שקעתי במחשבות ובהיתי בחלון, כי להתעסק בפלאפון או לקרוא ספר עשה לי כאב ראש.
אני מתגעגעת לבהייה הזאת. 4 שעות, פעמיים בשבוע.
לבשתי מדי ב' אז גם היה לי נוח בבגדים, ישבתי עם הרגליים מקופלות וזה היה הכי נוח בעולם. אני זוכרת שחשבתי 'אני לא אזוז לא משנה מה' כי זה היה כל כך נוח.
ככה צללתי במחשבות ונוף מדברי התחלף-לא התחלף לי מול העיניים, כי בעצם הכל נראה אותו דבר, ופתאום כל הנעימות הזו שהייתה לי מבחוץ ובפנים והתנוחה והשקט והכל ביחד הצטברו לי בתוך הגוףוהרגשתי כמו צמרמורת כזאת בגב, והיא התחילה לעבור לחלקים אחרים.
לא רציתי שהצמרמורת הזאת תפסיק, לא שהרגשתי שיש לי בכלל יכולת להפסיק אותה גם אם ארצה, והתחלתי להרגיש כמו כשחולמים על גמירה, רק בהקיץ לחלוטין, ובאמת גמרתי. עם התכווצויות והכל.
לא הגמירה הכי חזקה בחיים, אבל לגמרי לג'יט".

היית חרמנית לפני?

לא, ושתביני – אפילו לא פנטזתי על משהו מסוים או התאמצתי. זה פשוט היה הצטברות של כל הדברים, פשוט נעימות ואנדרופינים או מה שזה לא יהיה. לא נגעתי בעצמי ולא כלום, והחוויה כמכלול הייתה אינטנסיבית מאד.

לשני, בת 25, זה קרה בצורה מודעת יותר.

ככל שאני זוכרת את עצמי, תמיד הייתי מאד מינית. הייתי נוגעת בעצמי המון, אפילו כשהייתי קטנה, וגם מלא פעמים ברצף. גיליתי את האנרגיה המינית שלי מוקדם ואימצתי אותה בברכה ולמדתי לנתב אותה. זה קרה לי בסך הכל 4 או 5 פעמים בחיים.

בפעם הראשונה הייתי צעירה ממש, בת 17. בכיתה, בבית ספר, ישבתי ליד חברה שהייתי מאוהבת בה, שמעתי אותה נושמת לידי וזאת היתה תקופה…

שנשימות זה מספיק בגיל הזה.

לגמרי! הרגליים שלי היו משני צידי הרגל של השולחן, ומשהו בסידור הזה הדליק אותי נורא.
פתאום הגיעה אליי הרגשה שממש בא לי, וחשבתי לעצמי 'וואו, זה מרגיש כאילו אני גומרת עוד שנייה', אז כבר זרמתי עם זה. והיו לידי אנשים! בכיתה יענו! נתתי לגוף שלי להגיב כמו שאני מגיבה באורגזמה. לשרירים שמתכווצים, ואת העלייה בתחושה והכל… וגמרתי!

 

שפיכה נשית: נשים משפריצות מדברות

מסתבר ששפיכה נשית היא לא סתם מיתוס שנולד עם חדירת סרטי הפורנו לחיינו ויש כאלה שבאמת חוות אותה. נופר שדה שוחחה עם נשים משפריצות על הפעם הראשונה שזה קרה להן, עוצמת החוויה וההבדלים בין מה שקורה על המסך למציאות

לכתבה המלאה

 

ממש בין הרגליים, בפות, לא הרגשה כללית בגוף?

ממש שם. התכווצויות והכל. אינטנסיבי, בעוצמות של אורגזמה של ממש והיו סביבי אנשים – אבל ידעתי שאף אחד לא ישים לב אם אני לא רוצה שישימו לב.

מה חשבת באותו רגע?
לא ידעתי שהדבר הזה קיים לפני כן, אבל לא הייתי מופתעת. משהו בכל החוויה הזאת התחבר לי בצורה נכונה. זה היה מאד חיובי בסך הכל, אז לא ניסיתי לברר מה זה ואם זה קרה לאחרות, פשוט קיבלתי את זה שזה קרה לי. בהמשך חיי שמעתי על הנושא יותר – סוגים של מדיטציה שאפשר לרכז את האנרגיה ולחוות תחושות חדשות, טכניקות כמו לפני שגומרים לעצור וכאלה – איך לשלוט בזה בעצם. אבל לא התעמקתי במיוחד, רק ידעתי שזה קיים.

מתי זה קרה שוב?
היתה פעם אחת עם האקסית שלי, אכלנו במסעדה בחוף הים יחד. סיפרתי לה על זה, והיא אתגרה אותי. אמרה לי "מעניין אם אני יכולה לגרום לזה לקרות" ואמרתי לה שזה אפשרי.

ככה, היית בטוחה שאת יכולה?

כן, פשוט הרגשתי שזה אפשרי. היא התיישבה עליי והתחילה להתחכך בי. הייתי לבושה לגמרי מתחתיה וגם היא, לא פיסקנו רגליים ולא כלום, והצלחתי לגמור. זה הדליק אותה ממש.

היתה עוד פעם אחת שהיא ניסתה אותי, מרוב שהעניין הזה מצא חן בעיניה. היינו אצלה בבית, על המיטה. הייתי ממש חרמנית, היא רצתה לרדת לי, והתחילה ללקק לי את הפטמות. אמרתי לה שאני ממש יכולה לגמור מזה, אז היא המשיכה והצלחתי.

לא הרגשת שאת חייבת מגע ספציפי שם?
זה פשוט היה מתאים שזה יקרה, הייתי מאד חרמנית והאווירה כולה היתה טעונה. אמנם היא קצת אתגרה אותי וכאילו לחצה עליי, אבל זה גם בא בתזמון טוב. אני כן מכירה את ההרגשה הזאת שממש צריכה מגע – אם למשל היתה לי אורגזמה ובא לי עוד אחת, אני חייבת מגע. גם אם הייתי עם מישהי הרגע. אבל זה לא מה שקרה.

בפעם האחרונה זה היה ממש לפני שבוע. עישנתי והייתי ממש מסטולה. הייתי עם הנוכחית שלי והתנשקנו, הרגשנו אחת את השנייה. לא יודעת, לפעמים עובר בינינו מן חשמל כזה, וגמרתי. הייתי מסטולה לגמרי, אז אולי זה בא משם, אבל עשיתי כמו בפעמים הקודמות, וזה באמת קרה.

יש הבדל בין אורגזמות שנחוות ללא מגע לבין ה"רגילות"?
בעוצמות הן אותו דבר, אבל האורגזמות מהראש אורכות יותר זמן. זה מתחיל עדין ועולה בקצב מאד מתון. שלא כמו במגע – וזה תלוי במגע – זה רך ועגול כזה.

ואיך את מתייחסת לזה היום?
אני לא מתלהבת בטירוף. זה פשוט משהו שקורה. אני לא מייחסת לזה חשיבות מיוחדת.
יכול להיות שזה אפילו קרה לאקסית שלי אבל אני לא זוכרת בוודאות. זה מגניב, ופשוט יש אנשים שזה קורה להם, זה עניין של אנרגיה.

יש דרך ודאית שאת יכולה לגמור בצורה הזאת? נניח, את יכולה היום להכריז "אני יכולה לגמור מהפטמה"?
אני לא חושבת, אבל מה שיכול לעזור זה אם את מאד חרמנית, ואם יש לך פיפי. מעבר לזה – זה שילוב של נסיבות פיסיות שאני לא יודעת להסביר אותם כל כך.

ענבל, בת 30, התוודעה לתופעה לפני שזה קרה לה:
מישהי כתבה על זה בבלוג. היא נשלטת, והשולט שלה ראה שהיא במצב של עוררות גבוהה, ופקד עליה לגמור, ללא מגע ארוגני, נדמה לי שהוא רק חיבק אותה.

ואיך זה קרה לך?

כמה ימים אחרי שקראתי את זה, פנטזתי על הגבר שלי ונגעתי בעצמי. פתאום – נזכרתי בסיפור ההוא, והחלטתי לנסות. הפסקתי לגעת ודמיינתי שהוא לידי, מורה לי לגמור בשבילו, דורש את זה בתוקף, הכי Alpha male בעולם – וזה הטריף אותי.
הדבר היחיד שעשיתי פיסית הוא לכווץ את השרירים הפנימיים הרלוונטיים… ובסוף, לתדהמתי, הצלחתי!

וזה קרה לך שוב מאז?

כן, זה קרה לי כמה פעמים. בזמן שהענקתי מין אוראלי לבן הזוג שלי, הרגשתי שאני נטרפת מהסיטואציה. בשלב מסוים התחושה המוכרת של אורגזמה שהולכת ונבנית עלתה בי, וזרמתי עם זה. זאת לא אותה עוצמה כמו אורגזמה רגילה, אין ספק, אבל בהחלט הייתה אורגזמה. זה הטריף את שנינו, כמובן, ובהחלט עזר לו להגיע לשיא בעצמו.

עד היום הוא נהנה מדי פעם לבקש שאגמור בשבילו מבלי שייגע בי ומבלי שאגע בעצמי. כמובן, הוא יודע שהוא צריך להיות מאוד ער למצב העוררות שלי ולבקש את זה כשזה בכלל אפשרי, והוא בהחלט מצליח. אני נמנעת מאזכור מפורש של העובדה שגם אני נשלטת. לא בגלל שאני חוששת, אלא כדי שלא יחשבו שרק נשלטות יכולות.

הדר, בת 42 הכירה את סוג האורגזמות האלו מהשינה:
הייתי בטוחה שזה קורה לכולם, אבל לא יצא לי לדבר על זה עם אף אחד. הנחתי שאם לאנשים יש חלומות ארוטיים, אז הם גם מגיעים לאורגזמה בחלומות האלה. אצלי זה מאד שכיח.

איך את יודעת שזה קורה לך פיסית במציאות?

יצא לי כמה פעמים לקום תוך כדי או בסוף, והתחושה גלשה גם למציאות. גם בחלום זה מרגיש אמיתי, אבל בגלל שקמתי – אני יודעת בוודאות. זה קורה בעיקר בתקופות שאין לי סקס. אם אני כן פעילה – זה יותר נדיר. לפני 4 שנים בערך חוויתי את זה גם במצב ערות, זאת אומרת – בסיטואציה מינית, אבל בלי מגע ישיר באיבר המין.

איך זה הרגיש?

אני זוכרת שניסיתי לבדוק האם בעצם יש מגע ואני לא שמה לב, שאולי פספסתי. כשהבנתי שאין, אמרתי לעצמי "אוקיי, אז זה מה שקורה עכשיו."

איך היא הגיבה?
סיפרתי לה אח"כ. לא חושבת שהיא שמה לב בכלל שזה קרה, ואני לא בטוחה שהיא האמינה לי. זה לא קרה לה אף פעם בטוח, וזה היה נראה לה מוזר. אני ממש התלהבתי, חשבתי שזה מגניב.

ניסית לכוון את זה לשם, או שזה פשוט קרה?

לא כיוונתי לזה, אבל זה גם לא הפתיע אותי. הרגשתי שזה עומד לקרות. זה כמעט כמו ברגיל, רק בלי המגע. אם אני קולטת שזו אופציה, אני כן צריכה להתאמץ יותר כדי שזה יגיע לשם. והאמת, כשאני חושבת על זה עכשיו, נראה לי שזה קרה לי גם לפני. הייתי עם מישהי שתרגלה טנטרה. את יודעת מה זה?

אני כמובן יודעת, אבל למי שלא – הנה שורה קצרה מויקיפדיה:
משמעות המונח הוא "אוסף של טכניקות משדות שונים המביאים להארה". המושג הזה מתייחס גם לתפיסת העולם הטנטרית, לפיה "הכול קשור בהכול". ריבוי הקשרים בין התופעות הסובבות אותנו ומערכת יחסי הגומלין ביניהם, יוצרים "מארג", ש"מרחיב" את גבולות האינדיבידואל אל מעבר לסביבתו המיידית.
רוצות לדעת עוד? פה זה לא גוגל, ולי יש מגבלת תווים.

הדר המשיכה:
אז שם דברים כאלה יכולים לקרות די בקלות – ברגיל. את פחות מכוונת לאיברי המין שלך, אז זה בא ממקום אחר. שם גיליתי איזה יכולת שלי ליהנות אחרת, ולא במודע הבאתי את זה לקשר. אני יודעת מחברות ונשים שהייתי איתן, שקשה להרבה לגמור, אבל לי מאד קל כך שזה לא מאתגר מספיק בשביל שזה יהווה מטרה בשבילי.

אני חושבת שגם מכוונים אותנו למשהו מאד מסוים. גברים מצפים שהאישה תגמור כפרס על העבודה שלהם, וגם נשים האמת, ושם זה נגמר. מה שמגניב בטנטרה זה שזה לא נגמר אף פעם.

זאת שהייתי איתה עם הטנטרה היתה אומרת:"אין לאן למהר, אין לאן להגיע" – כי העכשיו כל כך טוב, מה זה משנה מה יהיה אחר כך.