מונולוגים מהישבן: שיחה עם חובבות מין אנאלי

מחיפוש צמד המילים "מין אנאלי" בגוגל, אפשר ללמוד 2 דברים עיקריים:

הראשון, כללים נוקשים לעוסקים בפרקטיקה הזאת והשני- איך לשכנע את אשתך לעשות את זה בתחת, כי אין סיכוי שהיא תרצה את זה בעצמה.

הדעה הרווחת היא שגברים מאד אוהבים ורוצים להעניק מין אנאלי, בזמן שנשים מפחדות ונמנעות מזה. האם זה נכון? ובכלל, למה כשמדברים על מין אנאלי, הדבר הראשון שעולה הוא נשים שמקבלות וגברים שמעניקים?

נכון, יש אזכורים למצב הפוך, אבל כל אחד כזה מלווה במשפטים מרגיעים שזה לא מעשה הומואי, שלבבות ופיות הטבעת הרגישים והגבריים לא יפגעו חלילה בטענה שהם גייז.

ועוד פרט פיקנטי (למרות שלאכול חריף לא טוב למין אנאלי, תקראו בעצמכן בכללים) – עד שנת 1988 מעשי סדום, גם אם בהסכמה, היו אסורים בישראל, כנראה משהו בזה שנולדתי (6/10/1988, תודה ששאלתם) שינה את החוק.

כל הטוקבקים בכתבות עבר שעסקו בנושא הזה (למה אני עושה את הטעות של לקרוא אותם בכלל?) עסקו במין יריבות מוזרה של "אז את מסרבת לאנאלי? מה אם אני לא אסכים לרדת לך?" כאילו שסקס הוא מן משא ומתן כשזה נוגע לאנאלי.

אז כדי להרגיע את הרוחות וגם כדי להעניק זווית נוספת לעניין, מצאתי כמה נשים שדווקא מאד אוהבת את זה בתחת, ולא מתנצלות על זה.

הדס, בת 36, מספרת:
"התחלתי להתעניין במין אנאלי איפשהו בגיל 13-14, כשהתחלתי לאונן באופן מודע ולא כילדה שלא ממש יודעת מה היא עושה. ידעתי שזה משהו שארצה לעשות בעתיד, ונהגתי גם לאונן אוננות אנאלית ולא רק רגילה.

מה משך אותך בפרקטיקה הזאת?

"זה התחיל כששמעתי על חדירה כפולה, והרעיון הטריף אותי. אני מניחה שמשהו בקונספט של הצפת כל התחושות הארוגניות בכל מקום אפשרי, זה מה שעשה לי את זה. בגיל מבוגר יותר הגיע גם העניין של ההבנה שיש בזה התמסרות מוחלטת, וכמובן – של טאבו, של לעשות משהו שהוא יחסית פרוע לא מקובל".

 

גומרות בראש: הנשים שמגיעות לאורגזמה מכוח המחשבה

בניגוד לכל החוקים יש נשים שמצליחות להגיע לאורגזמה באמצעות המחשבה בלבד, ללא מגע ישיר. נופר שדה בדקה איתן איך הן עושות את זה

לכתבה המלאה

 

וזה הדליק אותך.

"כן, הטאבו הוא בהחלט חלק מהמשיכה שלי לעניין, לשבור מוסכמות זה באופי שלי. יש בזה תחושה של נגיעה בפרי האסור, של מרד. בהתחלה הייתה גם הרגשה של "איזו מופרעת ומגניבה אני", אבל זה היה בעיקר בהתחלה, היום פחות. גם יש בזה תחושה רגשית נהדרת, מעין התמסרות טוטאלית. הידיעה שרוב הנשים לא יסכימו, אבל תראה אותי, אני נותנת לך את הכל, אני בוטחת בך, זאת מחשבה מטריפה, לשני הצדדים בקשר".

מתי מימשת את הפנטזיה?

"מממ… זה קרה על הפעם הראשונה שלי. קיימתי יחסי מין לראשונה בגיל מאוחר – כשהיית בת 29 עם הבחור שיצאתי איתו באותה תקופה. הבחור ידע שאני רוצה, אני ידעתי שאני רוצה, והיה לו ניסיון בזה אז סמכתי עליו. הוא שאל אם אפשר, והלכנו על זה. היה נהדר. להגיד לך משהו? בכלל לא כאב, אפילו לא קצת. מאוד התרגשתי והאמת שהרגשתי נורא מגניבה – הרגע איבדתי בתולים, וכבר אני מתפרעת עד כדי כך? זה היה די מסעיר".

איבדת את הבתולים בגיל מאוחר יחסית, יש לזה קשר?

"כן. נשים רבות שמתחילות מאוחר מגיעות עם חששות ופחדים. אצלי זה היה בדיוק להיפך. הגעתי לזה מאוד בשלה, רוצה, יודעת בדיוק מה אני מחפשת ואוהבת, ועם המון ידע תיאורטי. גם על אנאלי קראתי הרבה, כי כשסקס כבר היה על הפרק רציתי להגיע מוכנה גם לזה, ידעתי שזה משהו שאני מאוד רוצה".

ואולי גם העובדה שעד גיל 29 רק פינטזת ורצית בלי לממש בטח גרמה לך להגיע למעמד עם רצון לעשות הכל.

"כן, אחרי שנים של פנטזיות הייתי באטרף לממש ולהשלים פערים".

גם אצל ניצן, בת 28, ההתעניינות במין אנאלי התחילה מוקדם:

"מאז שאני זוכרת את עצמי. למעשה זאת הפנטזיה המינית הכי קדומה שלי, עוד בטרם הבנתי בכלל שזה מיני ולפני שידעתי אפילו שאפשר לחדור אנאלית. נחשפתי לראשונה למושג "מין אנאלי" בגיל ההתבגרות וריגש אותי לגלות שאפשר לעשות את זה ויש שם לפנטזיות העמומות שלי. אצלי הסקס האנאלי מגיע עם משיכה לכל מה שקשור לישבן, שהוא האיבר שהכי מגרה אותי.

זה כולל סתם מזמוזי תחת, רימינג, ספאנקינג.. אפשר להגיד שסקס אנאלי מגרה אותי גם מנטלית – עובדה שפנטזתי על העניין עוד לפני שניסיתי אותו – אבל בעיקר מרגש אותי פיזית. זה איזור שהמגע בו עושה לי מאוד טוב".

מתי התחלת לקיים יחסי מין אנאליים?

"התחלתי לעשות סקס אנאלי במקביל לזמן בו התחלתי עם סקס בכלל, ואגינלי או אוראלי. סקס אנאלי מהווה בין רבע לשליש מהסקס שלי, אל תתפסי אותי במילה עם הסטטיסטיקות… וכן, הייתי מוכנה אפילו יותר. למזלי כמעט ולא כואב לי ואני מאוד קלת חדירה".

יש מצבים מסוימים בהם את מעדיפה אנאלי?

"אני כמעט תמיד מוכנה לסקס אנאלי, למעט מקרים שיש לי בעיות עיכול או אם אני מרגישה לא נקייה. זה משהו שאני לא צריכה הכנה מיוחדת לקראתו, וגם לא מצב מנטלי מיוחד בשבילו – אין לי בעיה לעשות אנאלי על הפעם הראשונה או בסטוצים, הכל תלוי בחיבור האישי".

אם תפגשי מישהו שלא מעוניין במין אנאלי?

"סקס אנאלי הוא חלק משמעותי מהמיניות שלי. אני חושבת שיהיה לי קשה להיות לאורך זמן עם פרטנר שלא אוהב להעניק אנאלי אבל גם עם פרטנר שלא אוהב לקבל אנאלי, אבל אם זה אני יכולה לחיות יותר בשלום, זה פחות בוער לי. היה לי אקס שאהב מאוד שהכנסתי לו אצבעות, אך לא הסכים להתקרב לתחת שלי. הצלחתי להסתדר למרות שזה היה מבאס למדי, אבל היינו יחד רק זמן קצר, אני לא יודעת מה הייתי מרגישה אם זה היה נמשך לאורך זמן".

מה את חושבת על איך שהסביבה תופסת מין אנאלי?
"אני מדברת על זה באופן די פתוח. בסביבתי הקרובה אנאלי די מקובל ונפוץ, כך שזה לא נחשב חריג או נושא לבושה. מה שכן, אני משתדלת לא להטיף בכל הנוגע לסקס אנאלי או שזה יאיים על נשים שלא אוהבות את זה ולכן טורחת להדגיש שזה הטעם האישי שלי. אם כבר יש חלק שאני יותר מצניעה, זה החיבה שלי לרימינג (ליקוק פי הטבעת), שאיתה אני קצת פחות פתוחה…

נקודה חשובה שיש לציין בהקשר הזה היא שתחת יש לשני המינים, ואני אוהבת גם להעניק אנאלי. זיינתי כבר לא מעט גברים, שמאוד אהבו את זה. אני חושבת שזה בא לי בתקופות. יש תקופות בהן בוער לי לזיין ויש תקופות שזה חשוב לי פחות. לעומת זאת, לקבל אני תמיד אוהבת. אבל הורסיטיליות הזאת היא חלק מאוד חשוב במיניות שלי – הידיעה שאני יכולה להיות בשני הצדדים הופכת את העניין להרבה יותר פשוט ונטול בושה עבורי. אחרת ייתכן באמת שהיו מתלווים לכך היבטים של כוח והשפלה, כי החברה הרי דואגת להכניס אותם לראש שלנו. אבל כשאני יודעת שאני יכולה להיות בשני הצדדים, אני יותר שלווה עם עצמי ואין לי בעיה ליהנות מהאנאלי שלי ללא עכבות או התנצלויות.

אם כבר, המקום היחיד שבעייתי לי עם אנאלי הוא מהכיוון של תחושת הסיסטרהוד עם נשים אחרות, שלא אוהבות אנאלי ובתרבות הפורנו מופעל עליהן לחץ מגברים לקיים סקס אנאלי. אין לי שום עניין להגשים פנטזיות פורנו על מיניות נשית, ובכך "להוכיח" לכאורה שהן נכונות ושזה קיים, ואז גם שאר הנשים צריכות וכו' וכו'. אני עושה אנאלי כי אני אוהבת את זה, ומסבירה גם לפרטנרים שלי שזאת העדפה אישית שלי שאין להקיש ממנה על נשים ככלל. אני לא אמנע מעצמי לעשות וליהנות מאנאלי רק כי זה אקט שבתרבות הפופולארית נתפס כמשהו לטובת הגבר וכוחני כלפי נשים – כי כאמור לי זה כיף, אז למה להימנע"?

אצל טל (32), ההנאה ממין אנאלי נובעת בעיקר מההנאה להיות נשלטת. "זה מאוד לא ורסטילי אצלי ואין לי עניין לחדור לגברים. אעשה את זה, אם אחד מהם ממש יבקש, אבל אני מודה שזה לא נורא מושך אותי. לקבל, לעומת זאת, זה מרגש ממש. זה קשור ישירות ל"פנטזיית השימוש"- אני אוהבת את הסיטואציה בה גבר לכאורה "משתמש בי" ואנאלי הוא השיא של הסיטואציה הזו. כן, זה כואב לפעמים, בעיקר בהתחלה אבל זה חלק בלתי נפרד בעיניי מהעניין.

מתי ניסיתי לראשונה?

"בגיל 18, עם החבר השני שלי. פינטזתי על זה בערך מאז שהתחלתי לפנטז והיה לי ברור שאממש את זה מתישהו. סמכתי עליו וזה פשוט קרה".

זה חלק בלתי נפרד מהסקס שלך?

"לצערי, לא ממש. כרגע אני לא בזוגיות אבל כבר הייתי במערכות יחסים בהן לגבר היה פחות עניין בזה אז הסתפקתי בשלל תנוחות אחרות וזה היה קצת מבאס. בכל מקרה, אני לא עושה את זה עם כל אחד והכי נמנעת מלעשות את זה עם  מישהו שאין לו ניסיון. לא רוצה שהתחת שלי יהיה שפן הניסיונות של מישהו. צריך לדעת מה ואיך לעשות ואני מעדיפה מישהו עם רזומה בקטע הזה, מה שלא נכון לגבי דברים אחרים".

יש אנשים שיפתיע אותם לשמוע על גבר שלא בעניין.

"בטח שיש. היה אחד שממש כיוונתי אותו לשם והוא פשוט לא עשה את זה. מאוחר יותר שאלתי אותה מה הקטע והוא הסביר שזה נורא לא עושה לו את זה ואפילו קצת מגעיל אותו. זה די מטומטם לחשוב שכל הגברים בעולם רוצים אותו הדבר רק בגלל שהם גברים. לכולנו יש העדפות במיטה וזה לגיטימי לגמרי. הוא לא פחות גבר אם הוא מעדיף לא לדחוף את הזין שלו לישבן, זכותו".

יחסי מיןמיניותמציצותנופר שדה