מסיבת כרבולים: הרבה מגע, אפס סקס

סיפרתי למאיה, חברה שלי, ששולחים אותי למסיבת כרבולים. חיכיתי שהיא תצחק, אבל שום שריר בפנים שלה לא זז. "למה את לא מופתעת?" שאלתי.

"כי את תמיד עושה דברים הזויים כאלה, ואת גם תהני מזה, אז אל תשחקי אותה".

"פשוט אהבה" – זה השם של האיוונט בפייסבוק.

יש וידאו עמוס בהסברים בו מארגנת האירוע, אבישג, מדברת – אבל מה יותר טוב מלבוא לשם בלי לדעת דבר מראש?

אותו יום היה עמוס בטירוף, התרוצצתי במקומות מקסימים כמו הבנק, העירייה וקופת החולים – כמובן שגם היה מזג אויר תל אביבי קליל של 200 מעלות ואלף אחוזי לחות. האוטובוסים היו צפופים עד זוב דם והיה איש אחד עם קעקוע של האות א' על העורף שעלה ומיד פצח בנאום על מה לא בסדר במדינה, וידעתי מיד – זה המשוגע של האוטובוס. יש כזה בכל נסיעה בעיר. הוא סיפר רבות על שוטרים מושחתים ועל מה שקרה לו ביהודה הימית ב95'. בחורה אחת, משום מה, עונה לו. היא מנסה להבין למה הוא נשאר פה, מה שנותן לו רגע לנוח ולהסתכל על השדיים שלה. הם כנראה מצאו חן בעיניו כי כשהוא חזר, חיש מהר, לנאום – הוא התקרב אליה והגזים בתנועות ידיים בתקווה לפגוש בזוג הנכסף. בתנועה מיומנת היא אספה את התיק שלה לפניה כחוצץ ביניהם. כשירדה מהאוטובוס הוא צעק עליה לומר לו ביי, ומיד הסתובב לגבר שמאחוריו "ראית את השרמוטה הזאת?"
בקיצור – יום שכל מטרתו להכין אותי ל"פשוט אהבה".

כיון שאני הולכת להיות קרובה פיזית לאנשים אחרים התקלחתי, צחצחתי שיניים, שמתי טיפה של בושם בעורף, הורדתי שערות ברגליים למניעת כל מחשבה טורדנית מצדי, קניתי עוגה כלשהי בקיוסק למטה ויצאתי לדרך.

איך מתחילים להתכרבל עכשיו?

הגעתי, באיחור כמובן, לכתובת. על הדלת בכניסה כתוב "בית להיוולד מחדש". נולדתי כבר פעם אחת ואפילו את זה אני בקושי צולחת.

אבישג פתחה את הדלת וחשפה מאחוריה סטודיו צבוע בגוון אפרסק גנרי, וילונות מהתקרה לרצפה וכ-20 נשים וגברים שיושבים על מזרונים עם כריות גדולות ומסובבים את מבטם אליי – השלכות שצריך לקחת בחשבון כמי שמאחרת לכל מקום. יש מוסיקה רגועה ונעימה, לא משהו מחייב מדיי עם צלילים של מפלים או ציפורים. משמאלי קבוצה של חמישה אנשים שוכבים ומתלטפים. התחלה של אורגיה בעיניי, אבל אמרו שזה לא מיני, אז לא מיני.
כולם יחפים, אז הורדתי גם אני את הסנדלים שלי. ניגשתי לשולחן, ראיתי שיש בעיקר דברים בריאים וטבעוניים, אז הנחתי את העוגה והתביישתי.

הזוגות בלטו לי מיד. הם כבר מתחממים לקראת – מחובקים, מתלטפים, משלבים ידיים. אני מקווה שהם לא הגיעו מתוך חיי הזוגיות המשעממים כדי להידלק מחדש, ואם כן – מקווה שיתאפקו עד שיגיעו הביתה.

 

הו בוי: הנשים שנמשכות לגברים צעירים

"הגברים הצעירים חתיכים יותר, הכל אצלם שרירי ומתוח ויש להם כוח לעשות סקס כל הלילה, הם מחזיקים שעות!". נופר שדה שוחחה עם 3 נשים שנמשכות מאוד לגברים צעירים

לכתבה המלאה

 

היו מגוון של אנשים, לא רק כאלה עם שיער פרוע ושרוואלים כמו שציפיתי לראות. למרות ששרוואל זה רעיון לא רע בכלל כרגע. מולי ישב גבר שנראה הכי קריפ בעולם ופשוט ידעתי שהוא הולך להדבק אליי כי זה מה שתמיד, כמובן, קורה לי.

תהיתי מה חושבים האנשים האחרים שבוחנים זה את זו– את מי הם היו מכרבלים? מה הקריטריונים? הם מתכננים עליי? ואם כן, מה יש בי שהוא בר כרבול?

כשניסיתי לבחון על מי בא לי, הבנתי שאני לא רוצה לגעת באף אחד. לא כי כולם מכוערים ומגעילים, אלא כי פשוט היה נראה לי מוזר, איך מתחילים להתכרבל עכשיו?

אבישג התיישבה והתחילה לדבר, ניסיתי להבין מי היא. איזו מן דמות מארגנת מסיבות כירבולים? ובכן, נורמלית לחלוטין ונראה שמאמינה במה שהיא עושה. היא החלה לדבר על החוקים: "אין מגע באיברי המין, ולצורך העניין – ציצי ותחת זה איברי מין", "אין נשיקות. גם לא קטנות בצוואר או במצח", "לא זה לא, כן זה כן, אולי זה לא" – ההתעקשות על סגירת הפרצות הרגיעה אותי מאד.

להתאמן על לומר "לא"
יש 3 טיפוסים עיקריים במסיבות כירבולים – כלבים, חתולים וציפורים:
הכלבים תמיד ישמחו לקבל ולהעניק מגע וזה הדבר הכי טוב שקרה להם בחיים,
החתולים אוהבים גבולות – והצבתם עוזרת להם ליהנות יותר (האמת שבחלק הזה בעיקר נהניתי לשמוע את אבישג אומרת את המילה חתול בכל מיניי הטיות(, והציפורים לא רוצים לא זה ולא זה.
אין צורך להתחייב מראש כמובן על מי אתם, ואפשר להחליף זהויות תוך כדי המסיבה.

"אז יאללה, לקום" היא אמרה – והתחלנו בתרגילי חימום. לנשום עמוק, לשחרר את הגוף, ואז – למצוא אנשים ולהסתכל להם בעיניים. להיצמד גב אל גב ולהתחכך. לקחת את היד שלהם ולשים אותה על הלב שלנו. בקיצור, מביך עד טירוף. התחלתי להזיע מלחץ למרות שהמזגן דלק, ואז התחלתי להזיע יותר כי אולי מישהו יגע בי וירגיש שאני מזיעה.

לאחר מכן היינו צריכים להתאמן על לומר "לא". להסתובב בחדר ולומר לאנשים "לא" ו- "לא מתאים לי" וזה נהדר בעיניי, כי האקוסטיקה בראש היא אחרת. אמרתי למישהי "לא רוצה" והיא ענתה לי בתוקף "לא צריך!".

התבקשנו להתחלק לשלשות, ולדבר על הציפיות שלנו מהערב. נחשו מי הצטרף אליי ולעוד בחורה? הקריפ כמובן. הוא שיתף שזאת לא מסיבה ראשונה שלו והוא נהנה וזורם עם החיים. אוהב הכל במסיבות האלה חוץ ממגע של גברים אחרים, ו"זהו בסך הכל".
הבחורה סיפרה שהיא באה לפתור עניינים שיש לה ולי לא נשאר זמן לדבר כי הגיע הזמן לתרגיל "7 דקות בגן עדן" – כל אחד מאיתנו מבקש מגע כלשהו והשניים האחרים מעניקים במשך 7 דקות. אם אחד מהמעניקים לא רוצה, הוא יכול להציע אלטרנטיבה אחרת.
הבחור פצח ב"תעשו מה שאתן רוצות. מסאג', או שתחבקו אותי.."והצלע השלישית ענתה "אבל אתה לא יכול ככה, תגיד מה בדיוק אתה רוצה" ובדיוק התחלף שיר אז לרגע היה נשמע שהיא הרימה את הקול בכעס.

סגרנו על מסאג' ב-4 ידיים, השלישית ביקשה "קיצי" כלל גופי, וכשהגיע תורי ביקשתי ליטופים בזרועות בלבד, וכך גיליתי (מחדש) את זהותי החתולית.

התרגיל הבא היה לעשות משהו יחד במשך 7 דקות. הוחלט על טור קיצי, וכשהסתובבתי להחלפת תפקידים, הייתי עם הפנים לחלל החדר וראיתי מלא שלישיות כרוכות כמו נחשים עם כירבולים של כל הגוף, וגם 2 זוגות שהיו אחד על השני וזה גם היה נראה לי כמו התחלה של אורגיה, אבל אולי זאת רק אני.

הרגשתי שהשלישייה שלי מאחור. אנחנו לא בקצב של כולם, אני לא מקבלת את החוויה השלמה! הצעתי להם להמשיך בכפיות, והם הסכימו. זה היה רעיון טוב – המזרונים והכריות היו נקיים ורכים, האור היה מעומעם ונעים, המוסיקה השתלבה בצורה מושלמת והתחלתי להרגיש יותר כירבולית ונינוחה.

יצאנו להפסקה של 10 דקות ואני חשבתי – הפסקה ממה?

סנדביץ' כפיות
כשחזרנו משם ראיתי לפתע שהמזרונים כולם מקובצים באמצע החדר, וקורה משהו שאפשר לתאר אותו רק ב"התכרבלות המונית". התרגיל, כך נמסר לי, היה שלכל אחד תהיה נקודת מגע אחת לפחות עם מישהו, אז התיישבתי בצד והתבוננתי.

מלא גופות של אנשים יחד – זה היה נראה כמעט מגעיל, אבל כולם נראו כל כך נינוחים. בדיוק שהתחלתי להסתקרן בעצמי, מישהו שאל אם אני רוצה להצטרף. אמרתי שלא אדע מאיפה להיכנס, והוא אמר לי פשוט לבוא. אז באתי.

תוך דקה מצאתי את עצמי נחה על החזה שלו, יד אחת עושה לי מסאג' בכתפיים, וזוג שדיים  במחשוף עמוק מתקרב לפנים שלי. הם מעכו לי את הפנים, שמעתי התנשמויות, הכל נראה לי פתאום מהר מידיי, נחנקתי, לשדיים יש ריח של נטורל פורמולה ופתאום ריח חמוץ של זיעה ואני מתעצבנת על מי שלא התקלח לפני שבא לפה, אז הרמתי בכוח את הראש וקמתי משם. אני צריכה ספייס.

התיישבתי בצד, ולא בתוך ההמון. מיד הגיעו לרדיוס שלי זוג רגליים קטנות ושזופות. מצאתי את עצמי מושיטה את ידיי לכיוונן ומתחילה לעסות. כשהשתעממתי הנחתי אותן ליד מישהו עם ידיים פנויות שמיד מצאו תעסוקה, והלכתי לשבת בצד אחר. לא ידעתי איך להיכנס מחדש לדבר הזה בלי טראומת הריחות והשדיים שוב, ובדיוק באותו רגע הוזמנתי לסנדוויץ' כפיות של ארבעה נשים וגברים. כשהתקרבתי הוצע לי להיכנס באמצע ולהיות "הפסטרמה" – אז אמרתי שאני טבעונית, ואמצא את דרכי מהצד. רציתי להיות זהירה ונאמנה לקצב שלי.

אחת הנשים הושיטה לי זרוע לבנה ורכה, ושלחה אליי חיוך מתענג. נשכבתי בנוחות ללטפה. התחלתי להרגיש זוג ידיים במסאג' נעים על גבי, הסתובבתי לראות מי מחובר לידיים וראיתי את גברת "לא צריך!" מהתרגיל ההוא, אותה חיבק וליטף גבר שנהנה ממסאג' בעצמו וכך הלאה.


.
התמסרתי למגע וזה היה נעים. אחד הגברים מהסנדוויץ' קם ושאל אם אני רוצה להחליף אותו. החלפתי. הושטתי את היד ותפסתי כמה שיותר אנשים, הצמדתי את כולם בחיבוק ענק והם צחקו ואחת מהן אמרה שהיא אוהבת להימעך, ואיזה כיף שבאתי. הייתי עם עיניים עצומות, קיבלתי והענקתי חיבוקים וליטופים ותחושת הזמן נעלמה. כשפקחתי עיניים לרגע, אחד הוילונות זז וראיתי מישהו ברחוב, לא מודע למה שקורה 2 מטר לצידו. הסנדוויץ' החליף מרכיבים ובשלב מסוים נחה מולי אישה צעירה, דתייה, הסתכלנו אחת לשנייה בעיניים והתלטפנו. זה היה כמעט רומנטי. פתאום קולה של אבישג נשמע, היא אמרה לשים לב לאנרגיות המיניות, שהיא העירה פעמיים לאנשים וזה המון. איך שהיא אמרה את זה, מישהו נכנס מאחורי הדתייה ושם את היד שלו על החזה שלה. לא בשדיים, בחזה, אבל מיד ראיתי שלא נוח לה והוא הרס את הרגע שלנו. היא לא העירה לו ואני לא רציתי לדבר בשמה, היא שמה את ידה מתחת לידו כחוצץ. שאלתי אם נוח לה, היא הנהנה וחייכה אליי.

חיבוק אחרון

אבישג נתנה כמה התראות שקטות ונעימות לקראת סיום הערב, אבל אני הייתי מאלו שהמשיכו להתחבק הרבה אחרי "יש לכם עוד חצי דקה ואז לקום לאט לאט", אז היא נקטה בשיטה הכי טובה. יצא לכם להיות פעם אחרונים בפאב? המוסיקה פתאום פחות זורמת, יש דברים לא קשורים, איזה שיר של הגבעתרון, משהו כזה? אז אותו דבר, רק עם פופ קצבי. זה בהחלט העיר אותנו, וכולם קמו סופית.

כשהמפגש הסתיים,חזרנו לשבת במעגל, והבחורה השלישית שנעלמה מעיניי מרגע שנגמרו תרגילי השלישייה, אמרה שהופתעה לגלות שהיא כלבה, ונהנית מכל סוגי המגע, ושהיה רגע אחד שזה היה קצת מיני אבל גם זה היה טוב לה, ועזר לה בהתמודדות שאיתה היא באה.
אבישג ממליצה לתת 3 חיבוקים לפחות לפני שיוצאים החוצה, ואכן קיבלתי 3 חיבוקים. השדיים בפנים ניגשה אליי ואמרה שיש לי אנרגיה מאד חזקה וחיבקה אותי, כששאלתי אם מישהו חוזר לכיוון יפו ניגש אליי בחור אחד רק כדי לומר "אני לא" וחיבק אותי, ואני הלכתי לחבק את מרכיבי הסנדביץ' המקורי בחיבוק קבוצתי.

לסיכום, אם מוצא חן בעינכם הרעיון של מגע לא מיני עם אנשים שאתם לא מכירים, לכו על זה. רק בחייאת, צחצחו שיניים ותתקלחו לפני.