למה גברים נמשכים ללסביות? 3 גברים מסבירים

*מתייגת את כל הגברים בעולם*, כתבה מישהי בתגובה לפוסט שלי כשחיפשתי מרואיינים שנדלקים מלסביות. זה בערך מה שאני חשבתי לעצמי, אבל למה בעצם?

כשהוצע לי לעשות כתבה על גברים שהפנטזיה שלהם זה לסביות, בכנות התנגדתי. לא היה לי כוח לדבר עם גברים מיזוגיניים שבטח לא מבינים אפילו את משמעות הדברים שיוצאים להם מהפה. בעיניי, הפנטזיה הזאת לחלוטין נשענת על פורנו, שהוא, כידוע, לא משקף מהו סקס באמת משום זווית. בנוסף סקס לסבי בפורנו לא יכול להיות משוחק יותר, מזויף יותר ורחוק יותר מהמציאות. אפרופו מציאות, המשפטים ששמעתי עלו על כל דמיון.

"אין סקסי ומיני יותר מאישה שיורדת לאישה" באמת אחי? אין מיני יותר מזה?

"לדעתי הקטע של כל גבר הוא להיות עם כמה נשים יחד, לקבל את המגוון. הכוונה היא, נגיד, מישהי עם ציצי קטן, מישהי עם תחת, בהירה, כהה, כל מני צורות וגדלים" ממש סופרמרקט פטריארכלי.

"יכול להיות שצפייה בפורנו לסביות יכולה לגרום לגבר להרגיש בתוך האקט, להרגיש שהוא זיין את הסיסטם. בדרך כלל רוב האנשים חיים ביחסים מונוגמיים ולהרבה גברים זה לא תמיד פשוט, לכן יש בגידות והרעיון של שתיים יחד זה מטמטם גברים".

וכמובן, איך אפשר לשכוח את התגובה העניינית: "כוס + כוס = יותר כיף", כי, ובכן, קצת מתמטיקה לא הזיקה לאף אחד.

דביר, 26, ניסה להסביר:  "אין גבר סטרייט שזאת לא הפנטזיה שלו, ומי שיעיד אחרת הרי שהוא שקרן. באשר להסבר? זה די פשוט. גוף האישה הוא פליאה של הטבע, הקימורים, הישבן, השדיים, הכל מפתה בצורה מספיק עזה עד כדי משיכה עצומה".

אבל למה בעצם?

 

רק בשביל לקבל חיבוק

שלחנו את נופר שדה ל"מסיבת כרבולים"- אירוע שמטרתו לחבר בין זרים באמצעות מגע גופני אינטימי אך לא מיני. אז איך מרגישים כשמחבקים איש שלא מכירים כלל? ומה קורה אם לא רוצים שמישהו ספציפי ייגע בך? ובכלל – למה זה טוב? דיווח בגוף ראשון

לכתבה המלאה

 

"לעזאזל, לסביות מעמידות לנו את האיבר. אני חושב שהניסיון להסיט את הדיון ל'מה הסיבות בגינן זה קורה' מיותר בעיקר כי בסופו של דבר לא מדובר על משהו נשלט או נרכש. אתה לא נמשך לאשה שמתנה אהבים עם אשה אחרת מרצונך החופשי. הבריאה כופה עליך את זה! מרגע שמבינים את זה, הניסיון לחלץ הסברים לדפוס ההתנהגות והסיבה מיותר בעיניי. כך היה תמיד וכך יהיה תמיד."

בשלב הזה הבנתי שאין מה לדבר. בגדול, הדיבור הוא "סורי, נוט סורי זה לא בשליטתנו. זה הטבע! כך היה וכך יהיה תמיד". אפשר לסיים פה את הכתבה.

ובכל זאת, ניגבתי את הקיא מצדי הפה שלי, הלכתי להתקלח כי הרגשתי מלוכלכת, נשמתי עמוק והתקשרתי לשחר, בן 38. הוא לא הפסיק לצחקק ולגמגם כל השיחה, וכבר כשהתכתבנו וקבענו לדבר בטלפון, הוא חתם ב"שיהיה פנטזיות מענגות לכולם".

אז הפנטזיה הכי גדולה שלך זה נשים לסביות, תספר לי על זה.
"נראה לי מעניין. לא בהכרח לסביות, פשוט אישה עם אישה. לא "לסביות אמיתיות". יותר הפנטזיה על הלסביות, מין עם אישה ואישה. כשאני רואה זוג לסביות ברחוב אני לא מתלהב יותר מידי. הן גם בדרך כלל הולכות שתי גבריות או מישהי בוצ'ה כזאת עם אחת עדינה יותר, זה לא מדליק. אין בזה שום דבר מושך."

למה זה לא? הרי זה 2 נשים.

"כן אבל זה… זה לא זה".

זה לא כמו בפורנו?

"כן, בדיוק. פורנו נועד לגברים בדרך כלל. מה שמדליק זה 2 בחורות נשיות. ממה שיצא לי להכיר מכל מיניי כאלה שרוכבות על אופנועים, אין בזה שום דבר מושך. המראה הזה לא סקסי."

אתה מדמיין את עצמך שם בשלישייה, או העובדה שיש נשים שנמשכות לנשים מדליקה אותך?

"אני לא יודע להגיד לך. אבל אם אני צופה בפורנו, אני צופה רק בלסביות. מה אני צריך לראות בולבול של גבר? למה לא לראות עוד תחת או ציצים של בחורה, זה עדיף. כל אחד עם ההעדפות שלו, כמו עם מוסיקה."

ואתה אף פעם לא נתקל במחשבה שבעצם הן שתי נשים ואין לך מקום שם?

הוא הופתע לחלוטין מהאפשרות הזאת ואמר "אין מחשבה כזאת" מלווה בצחקוקים. "זה הרבה יותר משעשע. דאבל דה פלז'ר, זה יותר מדליק. מה את רוצה, שאני אנסח את זה במילים? אישה עם אישה… זה מאד מאד…"

פאוזות ארוכות תקפו את השיחה, וניסיתי מאד לא לחשוב מה הוא מדמיין שם שהוציא אותו לחלוטין מהריכוז.

נסה להתמקד.
"זה יפה, יש משהו מאד סקסי באישה לבד.. אז אישה עם אישה זה משהו הרבה יותר חזק".

דור, 34, שיציל את המצב. הוא סיפר על הפעם הראשונה:
"הייתי ילד קטן, ומצאתי חוברת פלייבוי של סבא שלי, ראיתי תמונה של שתי בחורות מחובקות."

זה מצא חן בעיניך?
"זה לא העובדה שהן לסביות, זאת העובדה שהן בנות ערומות. לסביות מדליקות אותי בגלל שהן שוברות את החוק הקדום."

מה זה החוק הקדום?

"זכר ונקבה, פין ופות, את יודעת. חוק הטבע, ה"נורמלי". ולהן יש רצון שהוא שונה מהשטאנץ הרגיל. הן נמשכות למישהי והולכת על זה".

אז זה מדליק אותך שהן הולכות אחרי הלב שלהן?

"אחרי הפות שלהן בעיקר (צוחק), אבל כן. אחרי מי שהן. "אני נמשכת לבנות אז זה מה שאני עושה", זה מגניב אותי".

אתה נמשך לבחורות שהן לסביות, או לאקט עצמו של סקס בין שתי נשים?

"גם וגם. האקט מגניב לאללה, זה מאד מגרה. אבל אני נמשך ללסבית עצמה, לא ספציפית לאקט.

אם אני רואה מישהי שהיא קצת טום בוי או בוצ', תשומת לבי מיד הולכת אליה. זה מעניין אותי, העובדה הזאת של "אני לא אלך אחרי המוסכמות שלכם, אני אעשה מה שאני רוצה". היא מתלבשת כמו שהיא חושבת שיפה לה ואיך שמוצא חן בעינה, ולא איך שהחברה אומרת לה או מה שלימדו אותה בבית ספר.

הן אפילו לא חייבות להיות בוצ'ות במיוחד, גם רק העניין הזה של שיער קצר, קצוץ, מדליק אותי. זה כביכול לא מקובל, לא נשי, אבל הנה, יש נשים שעושות את זה כי זה מה ש*הן* רוצות".

ואתה לא פחות נמשך אליה כי היא גברית ואתה סטרייט?

"ממש לא. היא אישה לחלוטין. אולי פחות נשית מבחינה חיצונית כי היא לא מתאפרת ואין לה שיער בלונדיני חלק וארוך עד התחת, נעלי עור גבוהות או מה שלא יהיה. אבל יש לה קול אחר, מגניב, היא עושה דברים שהיא רוצה לעשות. לא האישה הרגילה, לא הקטע המשעמם והמזויף של האישה ה"אידיאלית".

ראיתי הרבה אנשים בחיים שלי, רובם לא מדגדגים לי את הרצון הזה, את הסקרנות של "מי זה האיש הזה? מי זה הבן אדם הזה?". להיות שונה, להראות ולעשות מה שמתאים לך – לא משנה מה אתה אמור להיות – זה מושך".

אז האומץ שלה ללכת אחרי מה ומי שהיא מדליק?

"דרוש אומץ בשביל זה, אבל לא האומץ זה מה שמדליק. האדישות, החוסר אכפתיות ממה שאחרים חושבים, הנאמנות לעצמך".

ואיך זה עובד לך שאתה נמשך למישהי שהיא לסבית, מה שאומר שהיא לא מעוניינת בגברים?

"זה לא מטריד אותי. זה לא עוצר ממני להביע את עצמי. פעם אחת אני וחבר ישבנו בבר. ישבו שתי נשים לידנו, והתחברנו ארבעתנו. אני זה שישב קרוב אליהן, והיה לנו ממש חיבור, לי ולאחת מהן – שסיפרה שהיא לסבית. אבל זה לא שינה, נמשכנו אחד לשנייה והמשכנו את הערב יחד. אני זוכר סמס אחד שקיבלתי ממנה, עד היום אני מתענג עליו, היא כתבה: "אני לסבית בכל רמ"ח איברי, אבל אתה מעניין אותי. אני רוצה להרגיש אותך".

אז מה, אתה "מפיל" לסביות?

"לא, זה דבילי. זה ערך שהוא ריק. זה לא משנה אם את נקבה או זכר ולמי את נמשכת. אם האיש או האישה הנכונים יהיו מולך, את תמשכי אליהם."

אתה לא חושב שזה לא מכבד נטייה מינית? הרי עבור אישה לסבית, גבר הוא פשוט לא מה שהיא מחפשת

"לא חושב, כי אני לא עושה משהו שהוא לא מכבד. אז מה אם את לסבית, אולי את נמשכת אליי? לא בקטע יהיר. אני גם לא ניגש לנשים ומציע להן הצעות מגונות. אם יש קליק אז יש קליק, אף אחד לא ממש צריך לעשות צעד זה משהו שקורה. אם יש משיכה אז יש משיכה, אנחנו בני אדם בסופו של דבר. אפשר לקבל את המחסומים ולא לראות מעבר, ואפשר להיות נאמנים למה שמרגישים.

הייתה לי חברה כמה שנים שהייתה לסבית כשהכרנו, וגם כשהיא הייתה איתי בזוגיות זה לא עשה אותה פחות לסבית. זה לא משנה. לא המרתי אף אחת. זה לא הכוונה שלי."

אז היית עם הרבה לסביות?

"רוב הנשים שהייתי איתן היו לסביות".

ומה גורם להן להמשך אליך לדעתך?

"נראה לי שזה בגלל שאני לא מתלהב מזה. כל גבר שאני מכיר מתלהב בטירוף מהעניין הזה, וזה בטח מבהיל. אבל זה לא ככה בעיניי, אלה שני אנשים, זה הכל. לא משנה לי אם מישהו הוא סטרייט או ביסקסואל או הומו. הרי איך יכול להיות שהייתי עם לסביות בחיים שלי, אם הן לסביות? לכן אני חושב שזה לא משנה. יש העדפה, אבל זה נזיל".

יכול להיות שאתה תשכב עם גברים?

"כן. זה תלוי ביצור שנמצא מולך. לכי תדעי, אולי אפגוש גבר שמושך אותי, ואשכב איתו.לא משנה מה אתה גיי, סטרייט, ביסקסואל, טרנס. העובדה היא שיש זכר ונקבה בטבע. מה שמעבר לזה זה נוזלי לחלוטין. אין שחור לבן, הכל גוונים יפים של אפור".