האנשים שרוצים להפוך את הזנות למקצוע לגיטימי

אז מסתבר שישנה תחרות בשם "מי עושה יותר למען זונות?" והיא מתנהלת בתוך הראש של נציגי ארגונים פרו תעשיית המין שחותרים להכרה בזנות כמקצוע לגיטימי.

אותם נשים וגברים, טוענים שהלובי הפמיניסטי הפועל למיגור תופעת הזנות ולהפללת צרכנים, עושה זאת על גבן וחשבונן של עובדות המין והוא גם הגורם העיקרי ליחס המפלה כלפיהן. שאין לנציגות ארגוני הסיוע והפעילות הפמיניסטיות בעיה להקריב עובדות מין למען המטרה הבזויה שהיא עצירת התופעה.
מודה שהטיעונים האלה נראים לי תמוהים, בפרט כשהם מגיעים מאנשים שאת רוב פעילותם החברתית הם מרכזים ברשת ועד כמה שידוע לי לפחות, עשייתם בשטח היא מאד מעטה.

הארגונים שמסייעים ליציאה ממעגל הזנות הם אלה שמאריכים את חייהן של נשים בזנות. אלה שמספקים חלופות תעסוקתיות, עזרה במיצוי זכויות שלרוב מתגלה כהצלה הכלכלית שהופכת את הזנות לפתרון פחות רלוונטי, מהווים משענת חברתית ורגשית וכן, גם מצילי חיים.
ממימון תרופות ומזון עד הכוונה טיפולית וליווי רגשי, הפמיניסטיות המקוללות עושות הכל למען נשים בזנות.
ונכון, לפעמים הן חוטאות בחוסר הבנה של האוכלוסייה או השתלטות על השיח, אבל זה כי את המאבק הן מנהלות לא רק עבור נשים בזנות, אלא עבור נשים בכלל. הן מכירות בעובדה שתעשיית המין היא בעיה חברתית שחורגת מגבולות הזנות עצמה ומחלחלת לרבדים נוספים בחברה. כך שעבורן, זו מלחמת הישרדות לא רק עבור עובדות המין, אלא עבור נשים בכלל.

ומה עושים הקולות שקוראים לאותן פעילות מסייעות 'לובי מתנשא ואלים'? מה התרומה שלהם לקהילת עובדות המין, מלבד קידום אג'נדה אחת ויחידה והיא הכרה בזנות כמקצוע לכל דבר וקביעה כי כל עוד לא נעשית חטיפה או סחר, הזנות היא תוצר של בחירה מופלאה שחובה לקחת עליה אחריות? אני שואלת ברצינות, כי לא הצלחתי למצוא שום פעילות וולונטרית שלהם למען עובדות מין. שום פעילות חברתיות מלבד עידוד לגיטימציה ואחוות שיתוף רשת.
טרם מצאתי ארגון כזה שעושה אפילו חמישית ממה שעושים בצידו השני של המאבק, ביחס לנשים בזנות.

האם אותן עובדות מין שנפצעו וכולתה נשמתן בזנות הן פרסום רע לקידום אג'נדות פרו זנות?
האם הסיפורים שהם רוב מוחלט ומציגים תמונה מאד קודרת על הזנות בטלים לחלוטין מול הנשים שבאות לקדם את שיח "הזונה שבחרה וטוב לה"?
ואולי הן עצמן חוטאות בהאשמה שהן מפנות כלפי הצד השני, בהתעלמותן מנשים אחרות ורמיסת צורכיהן בדרך להשגת המטרה?.

הפללה או מיסוד, לא באמת אכפת לי כשאני מבינה שהשיח נמצא בשלב כל כך לא מתקדם בנושא. כשאני מבינה שאני הופכת למוקד אש ושנאה מצד נשים אחרות שהיו גם הן בזנות, רק כי אני מסרבת להסכים עם הטיעון הלא שפוי שזנות היא סבבה.
היא לא סבבה.
זה לא סבבה.
ואם היה לי שקל על כל עובדת מין שפגשתי שהזנות הרסה כליל, היה לי מספיק כסף לקנות את הבורסה, הבייבידולס, הגוגו והמונאמור ולשלוח את כל החכמולוגים לאלף עזאזל.

כן, יש להם שמות. לאנשים שעושים אחלה כסף מניצול נשים ונהנים מהמלחמה שהתל"חניקים והאנטי פמיניסטיות עושים נגדנו. הם המרוויחים היחידים. לא הנשים שעובדות, הם. והזנאים, כמובן. שרצים להיות אבירי הזכויות של הזונות הליברליות בכל דיון בנושא, שמרגישים שבזה שהם משלמים לנשים האלה כסף תמורת סיפוק היצרים העלובים שלהם, הם המושיעים שלהן.

ובינתיים הנשים שעובדות תמשכנה לחיות בפחד מראשון עד חמישי, בחגים, בחורף, ברמאדן ובכל הזדמנות בה הן תרווחנה פחות. ואז בחמישי בערב או בהגיעו של לקוח מסוים ומרופד, הן יוכלו לשכוח לרגע.
הן לא מנהלות את המאבק הזה, כל מי שטוען שכן, שיתעורר. הן לא באמת כאן לנהל את המאבק הזה. הן עמוק בתוך המציאות שלא מאפשרת לראות דבר מלבדה. ועובדה שכמעט תמיד בדרך החוצה הן לא עוצרות להלל את ה"מקצוע".

אז רוצים לעזור להן?
רוצים להגן עליהן?
עזבו לשתי דקות את הפוליטיקה ותביטו סביבכם.
הן בכל שכונה, בכל עיר וכפר. בודדות מאד, לרוב עם צרכים בסיסיים שלא יודעות שאפשר לספק מבלי למכור את הגוף.
כי כן, לא משנה כמה יתווכחו איתי אמשיך לטעון:
להפוך למוצר בידיהם של אנשים שמוכנים להכיר בך כמוצר, דופק נפשית ומצלק את כולם. כולם. וזה מכרסם באנושיות שלנו ומזהם את החברה שלנו כמו רצח, כמו אונס, כמו מלחמה.

ורק שלשום המשטרה עצרה כמה חשפניות במועדון בתל אביב בחשד שהן מנהלות את המקום. הן עברו לילה במעצר והושפלו בחקירות. ואל מי מופנית האשמה?
ניחשתן נכון – הלובי הפמיניסטי.
אנחנו האשמות ברדיפת נשים בזנות, אנחנו הסיבה למעצרן. ופויה לנו, כי לא עצרנו לגנות את המעשה.
האשמים היחידים במעצר הזה, הם השוטרים שניהלו אותו שכבכל פעם במאה האחרונה, בה מתחשק להם להחרים כספים מאיזה סרסור, הם עוצרים אותו וכמה מהעובדות, עושים קצת שרירים ומחזירים את הטורפים לג'ונגל.
אנצל את הרגע כדי להבהיר שללובי הפמיניסטי אין שום קשר למהלכים כאלה ושאנחנו רוב הזמן בזות למשטרת ישראל הכושלת.
מעולם לא תמכנו במעצר של נשים בזנות ולעולם לא נתמוך. היחידה שצריכה להנמק בכלא היא בעלת המועדון ואחיה שמנהל אותו איתה. ולא תהיה מאושרת ממני ביום שהמדינה שלנו תעמיד אותה לדין.

אז אולי במקום להלחם בארגונים פמיניסטיים, תתחילו להלחם על חיים של נשים?
זה יהיה ממש נחמד.

זנותחוק הפללת הלקוחלובי פמיניסטי