רוצה להיות הראשונה לרכוש את הקולקציה החדשה של H&M לסתיו – חורף 2018?

לכבוד סתיו חורף 2018, פנו מעצבי רשת H&M  לסדרת הקאלט "טווין פיקס" שתשמש אותם כמקור השראה לשנות ה-50. ולכן – המחשבה הראשונה שעברה לי בראש כשראיתי את הדגמים הייתה "אלוהים, בדיוק כזה היה לי, למה זרקתי"?!  בדיוק כאלו מכנסים בגזרה ישרה עם מכפלה כלפי חוץ גבוהה, כאלו מכנסים עם "פנסים", חולצות מבד נשפך עם עניבות קשירה מקדימה, והז'קט, אוי הז'קט. אז חברות, העונה הגזרות הרבה יותר נוחות ונינוחות. גם לנשים וגם לגברים.

העונה תמצאו הרבה סוודרים. עם צווארוני גולף למיניהם, קארדיגנים מצמר ואפודות ללא שרוולים עם כפתורים מקדימה שהופכים שחקן מפתח במלתחת החורף. מושלם לימים הקרים של חודש פברואר, או לנסיעה בחורף הקרוב לחו"ל.

גולת הכותרת הם מעילי הטרנץ' המושלמים, לא ארוך מדי לא קצר מדי, בדיוק בפוני, כשהדיטיילס ותשומת הלב לפרטים הקטנים מופיעים בכותפות או בכפתורים המיוחדים ועושים שדרוג למעיל.

 

העונה, הקטע הוא חולצות עם עניבות. חולצות במגוון צבעים, בגזרות מחמיאות ועשויות מבד נשפך ונשי. תוכלו למצוא את אלמנט העניבה גם בשמלות ה"פליסה" כמו זו שבתמונה. כאמור, שם המשחק הוא  הדיטיילס, ופרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. צבעוניות של חום, אינדיגו, אדום וגווני הוורוד עד לצבע הפוקסיה.

 

אז מה הכי אהבתי? הכול. ברמת "תארזו לי אחד מכל צבע". מאד התחברתי לקולקציית הגברים בתור מי שאוהבת ללבוש אוברסייז, גדול, אופנתי ונוח. ומצד שני אי אפשר בלי הרוך והנשיות של הקולקציה, כמו שמלת הכתפיות האדומה פוקסיה הנלבשת מעל סוודר או חולצת עניבה עם שרוולים ארוכים.

 

קולקציית "סטודיו" היא לכולם, כל אחת וכל אחד ימצא שם את מה שנכון ונוח לו.

טווח מחירים: 499.90-899.90

להשיג בלעדית בחנות הדגל בקניון האופנה גינדי TLV החל מה-5 בספטמבר

h&mאופנהסתיו חורף 2018קולקציית סטודיו