מי לא אוהבת תכשיטים?

המותג התכשיטים "שלומית אופיר" חוגג השנה עשור כשהוא מצליח ופורח בארץ ובחו"ל בעיקר בצרפת. שלומית, אם ל-2 ילדים, בת קיבוץ גבעת חיים שלמדה עיצוב המוצר, מעצבת גם תכשיטים וגם נעליים. שלומית היא העסק, שולטת וחולשת על הכל, כשלצידה 40 עובדות, כולן על טהרת המין הנשי.

קולקציית חורף 2018-19 שאובה מהשבטים בארצות צפוניות, מארצות השלג. קרח, פסגות מושלגות, נופים לבנים ואווירה צוננת של מרקמים ושכבות. אלמנטים וסמלים מתרבויות שבטיות כמו אלה של האסקימוסים או האינדיאנים המתורגמים לשרשראות צמידים עגילים וטבעות.

חרוזי סיליקון וחרוזי אבן טבעית, קריסטלים שמזכירים שלג, ואפילו תליונים דמויי פתיתי שלג, פרנז'ים שבטיים בצבעי פסטל עדינים ואלמנטים של אמייל שיחד שולבו לתכשיטים עדינים ונקיים בגימורי זהב וכסף, או מתכות בגימור כסף ופליז מושחרים.

התחברתי מאד לקולקציה היות וכולה עדינה מינימליסטית ונקייה כמו נוצרה במיוחד בשבילי. שימו עיניכם על קולקציית "ספארק" זו של המטבעות המוזהבת מעבר להיות המטבעות טרנד מאד חזק בענף, תמצאו ווריאציות של שרשרת בודדת עם מטבע, וגם מטבעות עם שרשראות מרובות שכבות. לאלה שאוהבות "סטים" הוסיפו צמיד תואם עם מטבעות. כל השרשראות בקולקציה הן באורכים שונים. צמודי צוואר המתאימים למפתח חולצת הטי-שירט, אורך ביניים, וגם אורכים ארוכים יותר עד למפתח החזה.

טווח מחירים לקולקציה 88-250 ש"ח

 

קולקציית "ספארק" שרשרת בודדת עם מטבע ושרשראות מרובות שכבות 195 ש"ח.

 

עגילי "פרוסט" 180 ש"ח. 

 

צמידי "אלסקה" עם אלמנט עצם דג במחיר 150 ש"ח, ומשמאל שרשרת "אייס" קצרה בשילוב אמייל ה180 ש"ח,

ולסיום תכשיטי הטייני (הקטנים) שמגיעים בתוך בקבוק זכוכית עם פקק שעם, מתנה מושלמת לכל אהוב ואהובה. מחיר 125 ש"ח

 

אגב, את קולקציית הנעלים תמצאו ביריד "שופוני" שיתקיים החודש בנמל יפו מחסן 2, בתאריכים 18-20 באוקטובר. חמישי ששי שבת.

 

ניתן להשיג

באתר של המעצבת www.shlomitofir.co.il ובחנויות הרשת: שינקין 35 ת"א, שבזי 21 נווה צדק ת"א, דיזנגוף 175 ת"א. ובקניון רחובות.

תרומה לקהילה: בימים אלה התגייסה שלומית אופיר למיזם "חיבוקים של יפה", מיזם התנדבותי של עשרות אמהות המנציחות את חברתן שנפטרה ממחלת הסרטן, ואשר מסייעות למאות תינוקות הננטשים מדי שנה בבתי החולים. מאות "צמידי חיבוק" ימכרו לקהל הרחב וכל ההכנסות יועברו לעמותת "חיבוק ראשון". במרכז כל צמיד לב עליו חרוט "Hug is all you need" והוא מופיע בשתי וריאציות – עם שרשרת מוזהבת או עם חוט בד בשני צבעים. מחירים: 95 ש"ח לצמיד אם מוזהב, 65 ש"ח לצמיד בת מרצועת חוט צבעוני, ו-150 ש"ח לצמיד משולב.

את הצמיד ניתן לרכוש באתר העמותה http://tinokot.org.il/yaffa-2

טבעותצמידיםשלומית אופירשרשראותתכשיטים