הפריטים הנצחיים שכולנו חייבות בארון

יוסי קצב התחיל את דרכו בחברת האופנה "קסטרו" והיה האיש והמעצב מאחורי קולקציית קסטרו-מן מראשיתה, והפך להיות מנהל חטיבת העיצוב בקסטרו. בהמשך עבר למתחרים – לפוקס-מן וניהל את קולקציית הגברים שם.  לא לפני שהספיק להיות מנהל חטיבה של המותג DKNY. רק בשנת 2009 כשהרגיש בשל ומוכן, הקים קצב את המותג .Sketch בתחילת הדרך המותג פנה אך ורק לגברים, אולם בשנת 2015 החל קצב מעצב גם לנשים וראה בכך אתגר גדול לעצב לקהל נשי. אחרי 7 שנים כשהבין עד כמה קשה גם לנהל עסק וגם לעצב, הוא נכנס לשותפות עם המותג ,S.Wear צעד שהותיר לו זמן איכות גם להמשיך לעצב עבור מותג הבייבי שלו.

"אני לא עושה גחמות אופנתיות" מצהיר יוסי, "אני עושה בגדים גם לנשים וגם לגברים שגם אחרי מספר שנים הם יהיו רלוונטיים ועדכניים". הבגדים שלו הם נצחיים, על-זמניים. הנוסחה שיוסי פיצח היא בייסיק איכותי ובגדים פשוטים ללבישה ברמת גימור של הוט-קוטור ובאיכות בדים בלתי מתפשרת בעליל. ולזה הוסיפו את הדגש שהוא שם בדיטיילים הקטנים שעושים כל בגד לאחר. עיצוב בקווים נקיים עם פלטת צבעים שקטה ורגועה, גם שחור לבן אפור וחאקי, לצד פריטים בוורוד מעושן, צבעי אדמה, חציל, בורדו וכחולים. ראוי לציין כי הקולקציה לנשים שהתחילה במספר מצומצם של דגמים, עומדת היום על כמעט מספר דגמים שווה לזו של הגברים.

אז מה הם הפריטים ההכרחיים שכל אחת חייבת בארון? קצב מתמקד בחולצה גברית מכופתרת בלבן או בצבע פסטל רך, חצאיות באורך מתחת לברך, מעיל בגזרת חלוק מבד ג'רסי, סריגים טבעיים ואיכותיים ושמלות במגוון גזרות. שמלה שחורה בגזרה ישרה ורחבה, מקסי או מתחת לברך, שמלות אריג עם כיווצים, שמלות עם חגורה מובנית ועוד. זה הזמן להפנים שרצוי פריט לפחות אחד מעור. אני נכבשתי על ידי חצאית העיפרון השחורה באורך מתחת לברך כאשר כל פריט מהקולקציה שתחברו אליה יהיה מושלם. 

כל דגם מיוצר במספר של בין 20-200 פריטים ולכן קל לייצר בידול וייחודיות לכל אחת. ללא ספק שאם אתם מאלה שמחפשים בגדים ברמה מעל כל מה שתמצאו בחנויות הבגדים הקיימות, המותג Sketch של יוסי קצב הוא המקום בשבילכם.

טווח מחירים: חולצות 159-499 ש"ח, חצאיות כולל חצאית עור 599-999 ש"ח, שמלות 399-649 ש"ח, מעילי עור 1999-2999 ש"ח.

היכן להשיג: קניון גינדי TLV , קניון רמת אביב, מתחם התחנה, גבעתיים-קניון עזריאלי

אופנהבגדי גבריםבגדי נשיםיוסי קצבמעצבסתיו חורף 2018