היידי קלום בוחרת את תחפושות ההלאווין הכי טובות שלה

במשך השנים דוגמנית העל היידי קלום מיצבה את עצמה כמלכת ההאלווין העולמית. היא הפתיעה אותנו עם תחפושות יצירתיות שהותירו אותנו פעורות פה, ועשתה לנו חשק להצטרף לחגיגה מעבר לים. לכבוד החג הכי מבהיל בניכר (שהתחילו לציין גם בישראל בשנים האחרונות) בחרה קלום את התחפושות האהובות עליה וחשפה את תהליך ההכנה שלהן.

היידי קלום נחשית. צילום: SHutterstock

"אני בדרך כלל מתחילה לעבוד על התחפושות בחודש יוני", סיפרה באירוע של חברת "פרפקטיל" להם היא משמשת כפרזנטורית בשנים האחרונות. "יש בתחפושות שלי הרבה חלקים תותבים כי אני ממש רוצה לשנות צורה, להפוך לאדם אחר ולהיות בלתי מזוהה". התחפושות של קלום לאורך השנים כללו את קליאופטרה מלכת מצרים, הדמות המצוירת בטי בופ, איש זאב מהקליפ ט'רילר של מייקל ג'קסון, קוף, הנחש בגן עדן ואפילו התחפשה לעצמה בסיוע חמש דוגמניות אחרות. "במשך 18 השנים בהן אני עורכת מסיבות אני צריכה להעלות את הרף יותר ויותר, כך גם המוזמנות והמוזמנים שלי", סיפרה. "כולם מרגישים חופשיים להשקיע בתחפושות ואני מרגישה שאני פשוט יכולה להשתגע. כולם יכולים להשתגע".

כאמור, לקראת ההאלווין הקרוב שיתפה קלום בשלוש התחפושות האהובות עליה. לגזור ולשמור לפורים 2019:

שיבה טובה: היידי קלום כאישה בת 95

"אהבתי להיות בת 95", סיפרה קלום על תחפושת האישה המבוגרת אותה עטתה בשנת 2013. "לקחו לנו 12 שעות לעשות את התחפושת כי היו פיסות עור רבות וגלויות שהיינו צריכים לכסות. הם היו צריכים ממש להזקין את הכל. בזכות העבודה המדהימה של הצוות שלי שאני מעריכה מאוד, באמת נראיתי כמו אישה בשנות ה-90 שלה". נאחל לקלום ולנו שנזכה לראות אם התחפושת תאמה את המציאות.

 

מחווה למייקל: היידי קלום כאיש זאב מט'רילר

קלום התייחסה לתחפושת של איש הזאב מהקליפ לשיר "ט'רילר", הלא הוא "מותחן" של מייקל ג'קסון, "אתגר אישי". "רציתי להשתלט על כל תנועות הריקוד והכוריאוגפיה של הווידאו משנת 1983. היו לי שני סופי שבוע בלוס אנג'לס שהקדשתי לאימונים עם מאמן אישי, כי בכלל לא הכרתי את הריקוד", הסבירה. "יש בזה הרבה יותר מאשר רק להזיז את הידיים. כולם חושבים שזה קל אבל זה לא. למדתי את כל התנועות של הריקוד ועשיתי חזרות נוספות במשך יומיים עם רקדנים בניו-יורק". מעניין מה מייקל היה אומר על זה.

 

האני באני: היידי קלום הופכת לג'סיקה ראביט

אחד המהפכים המטורפים של קלום התרחש בשנת 2015 עת החליטה להתחפש לג'סיקה ראביט, הדמות האלמותית והסקסית מהסרט "מי הפליל את רוג'ר ראביט" משנת 1988. "אהבתי את הציצים הגדולים ואת התחת", אמרה קלום על הבחירה בג'סיקה ראביט כתחפושת אהובה במיוחד. "פשוט נהניתי להפוך לקריקטורה הזו. למרות שהתהליך היה לא פשוט והצוות שלי נאלץ להיפטר מהגבות המקוריות שלי כדי לעשות לי עפעף ממש גבוה, זה היה מאתגר. עשו לי יציקה של הפנים בעיניים פקוחות והיו אינספור חתיכות סיליקון שהיו מודבקות לי לפנים". תכלס, גם אנחנו אהבנו את ג'סיקה ראביט ושוקלות ברצינות לאמץ את התחפושת המהפנטת. 

ואם נותרתן סקרניות, הנה עוד כמה לוקים מדהימים של קלום מהשנים האחרונות:

היידי קלום כאלה ההודית קאלי בשנת 2008

 

היידי קלום כגוף חסר עור בשנת 2011

 

היידי קלום כנחש בתפוח של סיפור גן העדן בשנת 2006

 

היידי קלום כקוף בשנת 2011

 

היידי קלוםהלאוויןתחפושות