אופס, היא ריטשה אותם שוב: קים קרדשיאן מלבינה את ילדיה

למה לרטש ילדה בת חמש? השערורייה התורנית שמסעירה את העוקבים האדוקים של הקרדשיאנ'ס, שלא ברור אם יותר אוהבים או שונאים את המשפחה המפורסמת, עוסקת כעת בתמונה של קים קרדשיאן כורעת ליד שניים משלושת ילדיה, נורת' וסיינט, שנטען שהיא מרוטשת בצורה שפוגעת בילדים.

ההבדל בין התמונות ברור לעין. בתמונה המקורית לובשים הילדים בגדים ירוקים ובתמונה המרוטשת הם כמעט לבנים, קים נראית יותר מתוחה ונטולת קמטים והחזה שלה גדול יותר. אך הפער המרגיז באמת הוא זה שנראה על הילדים. בתמונה המרוטשת רואים בבירור שהבטן והגב של נורת' הפכו צרים יותר, הפנים שלה קטנות ובהירות יותר וכך גם הפנים של סיינט. לא מדובר רק בהבהרה של התמונה, אלא בשינוי צבע הגוף של קים והילדים – שכנראה ששכחה שמדובר בסך הכל בילדים.

התמונה המקורית לכאורה, עלתה לראשונה לחשבון אינטסגרם שנקרא @fakegirlsfvckya, אשר עוקב באדיקות אחרי משפחת קרדשיאן וסלבס באותו אזור חיוג, והתמונות עמוסות הפוטושופ שהן מעלות לרשת. בסיבוב הנוכחי אנשים משוכנעים שקים ריטשה את התמונה למרות ש"מקורב" אליה טוען שלא היה ולא נברא. "היא לעולם לא תעשה לנורת' פוטושופ כדי לשנות את משקלה", אמר. אם אתם מאמינים לצד שלו, הרי שמדובר באתר מעריצים שלקח את התמונה שקים העלתה לאינסטגרם, שינה אותה כך שתיראה כהה יותר, וגם שינה את מימדי גופם של הילדים. אבל את הגרסה הזו אף אחד קונה באמת.

"היי קים קרדשיאן, מה את אומרת על לא לעשות פוטושופ לילדתך בת החמש, כך שתיראה בהירה ורזה יותר?" כתב גולש אחד בתגובה. "למה להבטיח שלילדים שלך יהיו הפרעות בדימוי העצמי עוד לפני שהבינו שהם מפורסמים? אני מקווה שהם ישתחררו מהנרקיסיזם החולני הזה", כתב אחר. "נורת' כל כך צעירה, זה שובר את ליבי. אני לעולם לא ארטש תמונה של הילדה שלי. היא מושלמת בדיוק כפי שהיא. קים היא אדם נוראי", סיכמה גולשת נוספת.

העובדה שקים מרטשת את התמונות שהיא מעלה לרשתות החברתיות לא מפתיעה, וידוע שיש סביב כל תמונה צוות שדואג שהיא תצא הכי מושלמת שיש. הריטוש הנוכחי מצטרף לזה של לפני חודש, בו נתפסה קים כשהיא מרטשת את הראש של שיקגו הקטנה, שעדיין לא מלאה לה שנה. אז, העלתה לראשונה את התמונה קיילי ג'נר, ונראות בה סטורמי בתה של קיילי ושיקגו בתה של קים. לאחר כשבוע העלתה קים את התמונה, עם שינוי עיצובי שניתן להבחין בו בהחלט.

בנות פחות משנה וכבר מרוטשות. שיקגו וסטורמי. צילום: עמודי האינסטגרם של קים קרדשיאן וקיילי ג'נר

וזו לא הבעיה היחידה בתמונה הזו, כי גם קיילי מואשמת בכך שריטשה את האוזן של סטורמי הקטנה, ולא בפעם הראשונה:

עם העובדה שסלבס מעלות תמונות מרוטשות כבר השלמנו. מקסם השווא שהן מציגות מעורר ביקורות רבות על השנאה ודימוי הגוף המעוות והבלתי אפשרי שהן מטיפות לו. אבל הבעיה עם ריטוש של תמונות ילדים גדולה הרבה יותר, ולא נראה שזה הולך להשתנות, לפחות לא במשפחת קרדשיאן. 

דימוי גוףסלבספוטושופקים קרדשיאן