"כל העיניים עליי" – שמלות הערב שיעשו עבורך את העבודה ובגדול

במבנה עתיק ביפו הקרוי "הלורנס" בעל קשתות אבן גבוהות המוסיפות נופך מסתורי מלא הוד והדר לאווירה הכללית, נערכה תצוגת אופנה של מותג ההוט קוטור  KK Couture המתמחה בשמלות כלה וערב. המותג הוקם על ידי קים קסאס, אשת עסקים אמריקאית שלאחרונה העתיקה את מגוריה ליפו. קים צירפה לצוות המותג את המעצב דור יעקוב שעד לאחרונה עשה חייל בבית האופנה של גליה להב, ואם לשפוט לפי גלריית הסלבס שקישטו את האירוע כמו ירדן הראל, סנדרה רינגלר, לאה שנירר, שלי גפני, שביט ויזל, מוטי רייף ועוד, אין ספק שהמותג הצליח לתפוס מקום של כבוד בלב הקהל הישראלי. 

טל סיגאווי, ירדן הראל, קים קסאס, סנדרה רינגלר, שלי גפני ושביט ויזל

    

מוטי רייף עם קים ובן זוגה.

 

סנדרה רינגלר ולאה שנירר שתיהן לוהטות באדום

  

 אן זיבי אלגנטית כמו תמיד.

הקולקציה שמלות הערב שהוצגה באירוע עוצבה על ידי דור יעקוב, הייתה בהשראת סיפור יציאת מצרים – Walk Like An Egyptian. דור המחובר מאד למסורת היהודית רואה ביציאת מצרים את תחילת תהליך הפיכתנו לעם, ולכן הוא משלב אלמנטים מסורתיים בקולקציה, כמו רקמות בעבודת יד לצד תכשיטים בזהב הקשורים לתרבות המצרית, גלימות ארוכות לצד מכנסי סיגר וחצאיות, גזרות מחויטות לצד עיצוב חופשי. ואם לא די בכך, להעצמת האפקט המצרי כל הדוגמניות חבשו פאות "קארה" שחורות ונראו כמו קלאופטרות.

3 צבעים שלטו בחלל: שחור, זהב, ונחושת שהשתלבו עם בדי קרפ ליקרה, שיפון משי, בגדי עור בדגמים מנוחשים וקרוקודיל, רקמות בלעדיות בצורת כתב חרטומים מזהב ודמויות מצריות בגוונים של נחושת וזהב. מגוון רחב ביותר בעיקר של שמלות ערב באורכים שונים, ז'קטים מעור מנוחש ומעור בהדפסי קרוקודיל באורכים שונים, מכנסיים וחצאיות והכל בשילובים מיוחדים של רקמות ותכשיטים בזהב. כל שמלה היא יצירת אמנות בפני עצמה ואין ספק שמי שתגיע לאירוע עם שמלה מהקולקציה תזכה בכל תשומת הלב.

מחירים: שמלות ערב להשכרה החל מ-4000 ש"ח. שמלות כלה להשכרה החל מ-14,000 ש"ח. תפירת עילית לפי מידה החל מ-25,000 ש"ח. 

Couture KK נווה צדק, רחוב כל ישראל חברים 4 תל אביב. 03-5559887 בתיאום מראש בלבד.

 

 

 

    

 

   

 

 

 

 

 

KK Coutureדור יעקובקים קסאסשמלות כלה וערבשמלות ערב הוט קוטור