נדב נייטס מהסדרה "האדמה רועדת" רעד לרגע, והפך לדוגמן מוביל של H&M

כבר מזמן שהמותג H&M הוא לא רק עוד מקום לקנות בו בגדים, זה כבר כמה שנים שהוא מוביל אג'נדות חברתיות כמו הקפדה בשימוש של בדים ממוחזרים ושמירה על איכות הסביבה. ולא רק, בשנים האחרונות המותג בוחר את האנשים היותר יצירתיים בסביבה התרבותית שלנו, כמו במקרה זה את נדב נייטס להוביל את קולקציית החורף לגברים, ואת יובל שרף ונלי תגר בעונות קודמות ומוכיח שאופנה היא תרבות לכל דבר.

המגמה היא עולמית וכל עונה ב-H&M מכריזים על שיתופי פעולה עם מעצבי-על עולמיים ואנחנו הקונים נהנים ויוצאים נשכים ובגדול. שיתוף הפעולה האחרון היה עם המעצב האיטלקי ג'אמבטיסטה וואלי, קולקציה שהושקה בתחילת החודש (נובמבר) ונמכרה רק בקניון האופנה TLV. (מי שלא הספיקה אני ממליצה בחום להגיע ולראות אם נשאר משהו, כל פריט שווה רכישה). הקולקציה הושקה ברומא והובילה אותה קנדל ג'נר בהופעה בלתי נשכחת, בעיקר בתהלוכה הסיום בו היא צעדה בשמלה האדומה המפורסמת שגם הובילה את צילומי הקמפיין.

Giambattista Valli x HM fashion show, Ready To Wear collection in Rome

Giambattista Valli x HM fashion show, Ready To Wear collection in Rome

Giambattista Valli x HM fashion show, Ready To Wear collection in Rome

הבחירה בנדב להוביל את הקמפיין של קולקציית הגברים מצאה חן בעיני, גם בגלל שהוא חתיך הורס וגם בגלל שהוא אחר. שקט, מופנם ושומר על הפרטיות שלו לעצמו. כשהסדרה "בשבילה גיבורים עפים" הוקרנה בפסטיבל קאן, נסע כל הקאסט לצעוד על השטיח האדום. נדב העדיף להישאר בבית עם אשתו ושלושת ילדיו. בשנת 2011 הוא זכה בפרס תיאטרון ישראל בקטגוריית השחקן המבטיח על השתתפותו בהצגה "אחים בדם", וב-2014 בפרס תיאטרון ישראל בקטגורית שחקן ראשי בהצגה "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה". הוא מוכר גם מהסדרה "מטומטמת" בה הוא משחק לצד האקסית שלו בת חן סבג (שמקורות יודעים לספר שהיא יצרה את הדמות בהשראת מערכת היחסים שלהם), וכמובן בסדרה "בשבילה מלאכים עפים" שנקנתה על ידי נטפליקס. בימים אלה הוא מככב בסדרה "כשהאדמה רעדה".

 

זאת הפעם הראשונה שנדב מוביל קמפיין אופנה והצילומים נערכו בתיאטרון הקאמרי, הבית השני שלו.

להשיג ברשת חנויות H&M

HM, @hm_men @nadavnates@

אייץ אנד אםנדב נייטסקולקציית החורף של HM