להרגיע תינוק תוך 60 שניות: מפתח השיטה מגיע לישראל

נורא קשה כשהתינוקת בוכה ובוכה וכבר ניסית הכל? או שהתינוק כל כך עייף אבל לא נרדם ושומדבר לא עוזר?

ד"ר הרווי קארפ, רופא ילדים המפורסם, מרואיין מבוקש בתכניות טלויזיה ברחבי העולם, ומחבר רבי מכר וביניהם  "The Happiest Baby on The Block" שיושק לראשונה במהלך ביקורו בישראל. קארפ מגיע ב-6 במרץ לכנס מיוחד The Baby Academy של און לייף בשיתוף שופרסל – בו יספר, יחשוף ויסביר את השיטה הגאונית שפיתח, את ההיגיון מאחוריה, ואיך כל אחת ואחד מאיתנו יכולים ליישם את זה בקלות, גם אצלנו בבית. בפשטות – השיטה שהצליחה לעשות את השינוי עבור הילדים של אשטון קוצ'ר ומילה קוניס, ביונסה ואפילו מדונה – בטוח יעבוד גם על הילדים שלנו! בנוסף, יפגש ד"ר קארפ עם צוות רפואי שיבא כדי לדון בפיתוח השיטה בישראל
הקליקו להרשמה> קוד הנחה מיוחד לגולשות און לייף onl6. כרטיס ב29 ש"ח בלבד

 

עוד בכנס – פאנל מיוחד על זוגיות, הורות, ומה איתי?: מיכל דליות (סופר נני), ד"ר גבריאל בוקובזה ("לאהוב את אנה") והפסיכולוגית שירלי יובל יאיר ("המדע של האושר") יפצחו על הבמה את הנוסחה הלעתים חמקמקה של איך לטפל במשברים הזוגיים אחרי לידת התינוק הראשון (או השני), על מה בעצם קורה לנו עם המעבר מזוג למשפחה, האתגרים הלא צפויים בגידול תינוק/ת חדש/ה, ואיך את – בכל השינויים האלה, מצליחה למצוא את האושר והסיפוק שלך, בשבילך.

The Baby Academy יתקיים ב-6.3 בשעות 8:30-11:30 בסינמה סיטי, רמת השרון. ההרשמה כבר החלה!

וזה לא הכל!

כל משתתפת באירוע תקבל מתנות בשווי מאות שקלים (לך ולבייבי שלך), ואחת מהמשתתפות באירוע תזכה בתווי קניה בשווה 1500 שקלים, מתנת שופרסל..

אז למה את מחכה? הירשמו עכשיו: עם חבר/ה, עם בן/בת הזוג, אפשר גם להביא את הבייבי איתך!

הקליקו להרשמה> קוד הנחה מיוחד לגולשות און לייף onl6. כרטיס ב29 ש"ח בלבד

 

 

בייבי פרוד"ר הרווי קארפהתינוק הכי מאושר בשכונהלהרגיע תינוקשופרסל