הצביעות של קלואי קרדשיאן: כדי לנקום באקס שלכן אתן חייבות לרזות

קלואי קרדשיאן החליטה שגם לה מגיעה תכנית משלה, ולא רק לחלוק זמן מסך עם כל המשפוח'ה. אז היא חשבה וחשבה על מה היא יכולה להציע ולבסוף הגיעה למסקנה עלובה, שאין ספק שתעניק לה את הזרקור לעוד 15 שניות: "Revenge Body" היא תכנית חדשה שתעלה ב-12/1 בערוץ E! ובה קלואי תעניק מייקאוברים (של דיאטות) לנשים שרוצות לגרום לאקסים להצטער שהם כבר לא חלק מחייהן. ואיך אני יודעת שזה יהיה להיט מאילנית? כי בריונות והקטנת שמנות זה הטרנד הכי חזק בשכונה כבר שנים. עובדה, אני כותבת על זה.

הקולקציה של קלואי קרדשיאן בועטת במוסכמות האופנה

בשביל משפחת קרדשיאן זה עוד כמה מיליונים, אבל בשבילנו זו כבר סיבה לחגוג – שלא כמו המשקל, נראה שאת האג'נדה קלואי לא השילה מעליה

לטור המלא של גאלה רחמילביץ'

קלואי, שרזתה את נשמתה למוות אחרי גירושיה מלמאר אודום, החליטה לחגוג על שטיפת המוח הנוראית של החברה בה אנו חיות והחליטה ללמד נשים שאפשר לנקום באקס ולגרום לו להתבאס למוות שהוא כבר לא איתך – רק אם תהיי רזה רזה רזה ועוד טיפונת רזה.

כן כן, האקס שלך (או בכלל היקום) כנראה חושב שאת בסך הכל בובת מין שצריכה פחות ניפוח, וכל שעלייך לעשות זה להתחיל לחיות את החיים שלך בשביל להוציא לו את העיניים עם המראה שלך, כי אין שום סיבה שאישה שכמוך תתקדם בחיים. את חייבת לגרום לאקס לקנא, כי זה מה שעושות נשים קטנות שאין להן חיים. או לפי קרדשיאן, כל מי שנולדה עם וגינה.

גם בשביל קלואי המידות הגדולות הן רק גימיק

האחות השלישית לבית קרדשיאן, שרק לאחרונה השיקה ליין ג'ינסים גם למידות פלאס סייז וזכתה לתשואות רבות בזכותו (גם מאיתנו), החליטה ששומן ונשים זה להיט – אז בואו נתקוף את העניין מכל הכיוונים ונעשה על המסכנות האומללות כסף בכל דרך אפשרית! הרי ברור שבשביל ליין של ג'ינסים הדבר הכי חכם מבחינתה היה לבחור במידות פלאס, שהפכו לפלח שוק צרכני נחשק במיוחד וגם לדרך יעילה לקבל אייטם בעיתון – שכן היא לא קים, היא רק אחותה הקטנה. זוהי רק עוד הוכחה שפלאס סייז בעולם האופנה הוא כלי גימיקי שיווקי נצלני ועלוב לאנשים ציניים, קטנים ועלובים שאין להם באמת מה להציע. גם בארץ ראינו את זה לא מעט. אבל משום מה, עם קלואי היה נראה שיש גם אמירה מאחורי זה, רק שזמן כל כך קצר אחרי ההשקה אנו מגלות שגם היא השתמשה במידות הגדולות ככלי לשם שיווקה האישי בלבד, והאג'נדה נזרקה לפח.

דימוי גוף חיובי זו לא אג'נדה, זו רק עוד דרך לסחוט כסף מנשים שמנות. צילום: ערוץ E!

אז אחרי שקלואי, שידועה באקורדיון המשקלי שלה ועושה מהפכים אחת לחודש בערך, גרמה לנו לחשוב שהיא עושה צעד חכם ונכון, ובאמת האמנו לה כשאמרה שנושא דימוי הגוף הוא בדמה והבחירה להתעסק בו מגיעה מהלב שלה, היא הגיעה להזכיר לנו שהיא כלל לא מתגאה בפלח האוכלוסיה הזה, ושאחרי הכל גם היא חושבת שרק אם את סקיני תצליחי להיות יפה ומאושרת – וכל זאת רק כדי לנקום באקס, לא לטובתך האישית כמובן. איך אפשר להסביר אחרת את התוכנית הבריונית והעלובה הזו שעומדת לעלות לאוויר?

אגב, התגובה שלה לסדרה היא גאונית: "הייתי שמנה כילדה. אכלתי בכל פעם שהייתי לחוצה או עצובה. אבל למדתי להשקיע את האנרגיה בדברים חיוביים ובריאים עבורי". גאונות, נכון? איך לא ידענו עד היום שאורח חיים בריא הוא להילחם בכל 30 ומשהו שנותייך במשקל, לעלות ולרדת בלי סוף (ברור, הכי בריא) וכמובן שזו בריאות נפש בסיסית להתעסק כל חייך בנקמה ולפנטז על דרכים לנקום באקס. ידעתי, פשוט ידעתי שפיספסתי את השיעור הזה בקורס 'מבוא לחיים בריאים'.

אז אתן יודעות מה? חלאס! הטרנד הזה של לתקוף שמנות, מקומרות, מלאות, מלאות במקומות הנכונים/ לא נכונים – הוא כבר פאסה, וזו אלימות וגזענות לשמה. חלאס. לא, אורח חיים בריא זה לא להילחם כל החיים על המשקל – ברצינות? זה המודל שאת מעודדת?

לרזות כדי לנקום – איזו מין בריאות זו?

לפני שהמרמרה תקפוץ ותאמר שרק דאבה כמוני יכולה לכתוב דבר כזה, אז הדאבה רוצה לציין שהיא כבר 17 שנים באותו משקל, הדאבה הזו לא חיה בלפלנד, היא מקפידה ושומרת על מה שנכנס לה לפה ועל אורח חייה, ולמרות שהיא דאבה, היא חלומה הרטוב של כל אשת אקורדיון מתוסכלת – כי היא שומרת על משקל יציב לאורך שנים. וזה, חמודות שלי, הרבה יותר בריא מלרזות ולהשמין פעם ביומיים, וגם הרבה יותר בריא ממי שחושבת שהיא צריכה לרזות למוות כדי לנקום באקס שלה.

כאילו הלו? באיזה סרט אתן חיות והכיצד אתן מוכנות שכל פרחה עשירה ומשועממת תגרום לכן להרגיש רע עם עצמכן? מי אתן אותן נשים שמוכנות להפוך את הגוף שלהן לכלי מלחמה בשביל דבר מגוחך כמו נקמה? בואו ותסבירו לי איך זה הופך את אורח חייכן לבריא. ולא, המשוואה של רזה שווה בריאה ושמנה שווה חולה כבר ממש לא תופסת, אפילו לא במחקרים.

אחד בפה, אחד בלב. הצביעות המרתיחה של קרדשיאן, מתוך האינסטגרם של "Revenge Body"

אז, גבירותיי וגבירותיי, אחרי שנים בהן הטיפו לנו על אורח חיים בריא, צר לי לבשר שלהתעסק 99% מחייך במשקל, להפוך לממורמרת ולהתעסק בלנקום באקס שלך בעזרת הגוף שלך – זה לא אורח חיים בריא בכלל. אורח חיים בריא זה לכבד את עצמך, את מי שאת ואת גופך. כן, גם אם מישהי אומרת אחרת כי היא רוצה להתעשר על הגב שלכן. תתעלמו ממנה, ותקשיבו לקול השפוי שלכן. רק ככה נוכל ליצור עתיד שפוי ונורמלי לבנות שלנו.

גאלה רחמילביץ' היא סטייליסטית המתמחה במידות גדולות ואקטיביסטית לדימוי גוף חיובי. לעצות, דעות, אופנה ועוד היכנסו לאתר שלה – GalaStyle