איך הפכה משחת השיניים לשיטה הכי חמה להגדלת החזה?

מי מאיתנו לא בילתה כנערה מתבגרת שעות מול המראה, בוהה בחזייה החצי מלאה שלה ומחכה שמשהו כבר יזוז באזור החזה וימלא אותה (חוץ מכן ברות המזל, שבורכו בחזה גדול שיצא כבר עם בואו של המחזור הראשון). ישנם עשרות מיתוסים ואמונות תפלות לגבי פעולות מסוימות שאפשר לעשות על מנת שהחזה יתפתח ויגדל, החל משטויות לא הגיוניות כמו לעסות את החזה, ולקפוץ 50 פעם ביום מעלה ומטה ועד למיתוסים מופרכים עוד יותר כמו לחבק עצים (תתפלאו אבל יש מיתוס כזה, מניסיון – לא עובד).

למרות שנראה כי המתבגרות של היום יותר מפוקחות, ושנשים כבר קיבלו את העובדה שאין פתרונות קסם, מסתבר שהאינטרנט עדיין מלא בשיטות מוזרות שאמורות להגדיל את השדיים. שיטה אחת, בולטת מכולן, מערבת משחת שיניים בסיפור. בעינינו, פלואוריד, מנטה וחזה נשי זה משהו שלא מתחבר אבל כנראה שיש כאלו שבטוחות שהמרכיבים הכימיים של המשחה יכולים לגרום לתזוזה באזור החזה.

איך זה עובד?

לפי נסייניות יודעות דבר יש לקחת את משחת השיניים, לערבב וזלין ולמרוח את העיסה שנוצרה לרוחב על כל אזור החזה. עיסוי מדוקדק שכזה במשך 30 יום אמור להביא לתוצאות. מופתעות? תיכף תהיו אפילו עוד יותר כי מסתבר שיוטיוב מלא בסרטונים של נשים שניסו את העניין ושרדו כדי לחלוק את הממצאים.

הז'אנר כך נראה, הוא מאוד פופולרי ויש אפילו נשים שטוענות שהחזה שלהן גדל תוך 5 ימים בלבד. סרטון ההדרכה הבא למשל, מסביר צעד אחר צעד איך ליצור את העיסה וכיצד למרוח אותה. בווידאו גם מצורפת המלצה להישאר עם החומר מספר שעות ואפילו לישון עם המשחה לילה שלם.

לפי סרטון נוסף, שמתיימר להיות מקצועי, מנתחים פלסטיים צריכים להיות מוטרדים לגבי מקום העבודה שלהם כי משחת שיניים על חזה נפול יכולה לגרום לו להתרומם ולמלא אותו.

עוד סרטון שזכה לצפיות רבות הוא של וולוגרית היופי, בעלת העמוד הנצפה MakeupMesha, בסרטון הנושא את הכותרת – "מה וזלין ומשחת שיניים עשו לציצים שלי", סיפרה הביוטרית על החוויה שלה והסבירה ברצינות תהומית כיצד ערבבה בין שני המרכיבים אך התאכזבה לגלות שלמרות ההבטחות החזה שלה לא גדל.

בעקבות ריבוי הסרטונים, המגזין קוסמופליטן החליט להרים את הכפפה ולחקור את הנושא לעומק, ופנה אל הדרמטולוגית מונה גוארה. המומחית, שמתעסקת ברפואת עור כמחצית מחייה. האחרונה נדהמה לשמוע על התופעה וקראה לנשים להפסיק להשתמש במשחה שלא למטרה לשמה היא נועדה: "מלבד העובדה שמשחת שיניים יכולה לגרות את העור בצורה קיצונית, אין גם ראיות רפואיות מוכחות לכך שמשחת שיניים או וזלין יכולים להשפיע על ייצור של קולגן ואלסטין בגוף", אומרת המומחית, "אם זה באמת היה עובד אחרי הלידה של התינוקת השנייה שלי, הייתי מסתובבת כל היום עם משחת שיניים באזור החזה".

עד כמה שהיינו רוצות להאמין בקיומן של משחות קסם שיסדרו את האזורים בגוף שאנחנו פחות אוהבות, למרבה הצער הן עדיין לא קיימות. העצה הכי טובה שאנחנו יכולות לתת לכן היא להרפות ולעזוב את השדיים שלכן במנוחה. אם אתן מרגישות צורך בשינוי לכו לרופאים מוסמכים. אל תעשו ניסויים על הגוף שלכן, פשוט תאהבו אותו.

דימוי גוףהגדלת חזהיוטיוברשתות חברתיותשדיים