נאיה ריוורה, שחקנית Glee, נעצרה על תקיפת בעלה

נאיה ריוורה שמגלמת את סנטנה לופז בסדרה הקומית-מוסיקלית Glee, נעצרה אתמול בערב (שבת) באשמת תקיפה פיזית של בעלה.

על פי הדיווח, המשטרה הוזעקה לביתם של בני הזוג בצ'ספיק, מערב וירג'יניה, בסביבות השעה 21:30 במוצאי שבת בשל "אלימות בתוך המשפחה".

נאיה ריוורה

כשהשוטרים הגיעו הם שמעו מריאן דורסי, 34, בעלה של ריוורה בת ה-30 שאשתו "פגעה בו בראש ובשפה התחתונה בזמן שהשניים לקחו את הילד שלהם לטיול בחוץ". הקצינים מספרים כי דורסי סיפק להם קטעי טלפון סלולרי בהם ניתן לראות כיצד הוא מותקף על ידי ריוורה.

ריוורה הועמדה לדין בבית משפט השלום של מחוז קאנאווהה ושוחררה בשעות הבוקר המוקדמות בערבות של 1000$. היא נלקחה מבית-המשפט על ידי החותן שלה.

בסרטון וידאו של השחקנית במהלך הופעתה הקצרה בית המשפט היא נראית לבושה בבגדים כהים כשעל ידיה אזיקים והיא עונה לשאלות של השופט. לדבריה, יש בכוונתה לשכור עורך דין כדי להתמודד עם ההאשמות. אירוע האלימות בו היא מעורבת, לכאורה, עשוי לגרור שלנת מאסר אחת וקנס של עד 500 דולרים.

ג'טארה מקג'י, כתבת בתחנת טלוויזיה מקומית בשם WSAZ צילמה חלקים מתוך כתב האישום, ופרסמה אותו בחשבון הטוויטר שלה. "כששאלתי את נאיה ריוורה אם היא רוצה להגיד משהו להגנתה היא רק הרכינה את ראשה מטה", הוסיפה מקג'י.

דורסי, שחקן המככב בימים אלו בסדרה "ריי דונובן" של שואוטיים, החל לצאת עם ריוורה בשנת 2010, בדיוק כשהסדרה Glee החלה לתפוס תאוצה. בספרה רב המכר שלה, Sorry Not Sorry, ריוורה גילתה כי היא נכנסה להריון מדורסי זמן קצר לאחר שהשניים התחילו לצאת אבל בחרה להפסיק את ההיריון כדי להתמקד בקריירה שלה. ואז השניים נפרדו.

"זה היה מפחיד מאוד לפתוח הכול", סיפרה ריוורה למגזין 'פיפל' כשהספר יצא. "זה לא משהו שאנשים מדברים עליו, אבל אני חושבת שהם צריכים. אני יודעת שיהיו אנשים שיקראו את זה ויגידו "וואט דה פאק?" אבל אני מקווה שיש שם מישהו שיקבל מזה קצת יותר".

אחרי הפרידה מדורסי, ריוורה החלה לצאת עם הראפר Big Sean ואף התארסה לו ב -2014 אולם האירוסין בוטלו וריוורה חזרה לזרועותיו של דורסי. השניים נישאו רק שלושה חודשים לאחר מכן, בחודש יולי 2014. בספטמבר 2015 נולד בנם, ג'וזי, ובנובמבר 2016 ריוורה הגיש בקשה לגירושים מדורסי.

"לאחר ששקלנו זמן רב, החלטנו לסיים את הנישואים שלנו. בראש סדרי העדיפויות שלנו נמצא כעת ותמיד יהיה הבן היפה והמשותף שלנו. אנחנו נמשיך להיות שותפים לגידולו. אנחנו מבקשים כבוד ופרטיות למשפחה שלנו במהלך תקופה קשה זו", כך נאמר בהצהרה לתקשורת ששחררו השניים.

אבל עם כל הכבוד להצהרה, בחודש שעבר החליטה ריוורה לבטל את הגירושין ולהתאחד עם בעלה, כך פורסם ב- E! חדשות. "הם רוצים לגרום לזה לעבוד למען הבן שלהם", נכתב. אולם נכון לכתיבת שורות אלו, נראה שלמרות הרצון "לעבוד על זה", מערכת היחסים הזו לא תקינה ובפרק הנוכחי שלה אף גלשה לאלימות פיזית.

Gleeאלימות במשפחהאלימות פיזית