היא בכתה כי האיבר שלי גדול מדי: התירוצים הכי מטומטמים שאנסים הוציאו מהפה

"הזין שלי גדול מדי"

דניאל גרין, ברוקר ניו יורקי, הואשם באונס שהתקיים, כך לפי החשד, במשרדי StratX (חברת ברוקרים) בתום מסיבה רווית סמים ואלכוהול. האישה נרדמה במשרד כדי להמתין לרכבת הבאה שהייתה עתידה לצאת רק בבוקר. לטענתו, הוא נכנס למשרד ולאחר שיחה קצרה, השניים התחילו לעשות סקס בהסכמה ב"תנוחת כפיות" בה לא רואים את הפנים זו של זה. לטענתו, רק לאחר מכן הוא סובב את פניה אליו ושם לב שהיא בוכה: "הסתכלתי עליה וראיתי דמעות על הפנים שלה  אז התיישבתי ושאלתי אותה "פאק, את בוכה?" והיא ענתה," אתה יכול לעזוב בבקשה? פשוט לך, בבקשה".

"חשבתי לעצמי שאולי הפין שלי הכאיב לה. תמיד יש לי קושי בקיום יחסי מין עם נשים. לא פשוט עם פין בגודל הזה לחדור לנשים". כך אמר הנאשם למושבעים בבית המשפט וסיפר כי גודל איבר המין שלו הוא 10 אינצ'ים (25.4 ס"מ) באורך וסביב 4 אינצ'ים (10סנטימטרים) בהיקף.

האישה העידה שהיא ניסתה להיאבק בגרין ושהיא בכתה לא בגלל גודל האיבר שלו אלא בגלל שהיא בכלל לא רצתה לשכב איתו. כמו-כן, סיפרה לבית המשפט כי היא אמרה שוב ושוב "לא" במהלך התקרית. "בשום שלב לא הסכמתי לעשות סקס עם דניאל", אמרה.

"זה לא היה 'לא' חזק מספיק"

אוסטין מייקל בראון, בן 22, מאיידהו נעצר בחשד לאונס לפני כשלושה חודשים. הוא הודה בפני החוקרים שהקורבן שלו דווקא כן אמרה "לא" אבל זה לא היה "לא חזק", לדבריו.

על פי מסמכי בית משפט, האישה ספרה למשטרה כי לאחר שהגיעה מרצונה החופשי לביתו של בראון, הוא הסיר את בגדיה בכוח ואנס אותה. האישה סיפרה כי ניסתה להילחם בו מתחתיו, התחננה ואמרה לו להפסיק, אך ללא הועיל.

בתחילת בראון הכחיש קיום יחסי מין עם האישה אולם מאוחר יותר שינה את הטון ואמר שחשב שהמעשה היה בהסכמה כי ה"לא" שלה לא היה מספיק חזק. בראון שוחרר בערבות 75,000 $ ומשפטו ייפתח בהמשך החודש.

"נערה הגונה לא מסתובבת בחוץ אחרי 9 בערב"

פרשיית האונס והרצח של הסטודנטית בת ה- 23 בדלהי ב-2012 זכורה לכולם כאחד ממקרי האונס הקבוצתיים האכזריים והאלימים ביותר שהגיעו לכותרות. הצעירה הלכה לחגוג עם ידיד את סיום לימודי התואר הראשון שלה באוניברסיטה. היא והידיד פותו לעלות לאוטובוס בו שהו ששה גברים (כולל הנהג) והובטח להם שיסיעו אותם הביתה. מהר מאוד נעל הנהג את הדלתות, הנוסעים היכו נמרצות את הידיד עד שאיבד את ההכרה ואנסו בזה אחר זה את הסטודנטית ואף החדירו מוט ברזל לאיבר מינה. לאחר מכן השליכו את השניים מהרכב כשהם עירומים וסובלים מפציעות קשות. כעבור שבוע מתה הצעירה מפצעיה.

הנהג שהורשע בפרשה בעוון אונס, מעשים מגונים ורצח, ונידון למוות בתלייה לא הביע שום סוג של חרטה וטען בתוקף עד יומו האחרון כי הסטודנטית האומללה אשמה באונס שלה: "אי אפשר למחוא כפיים בעזרת יד אחת. צריך שתי ידיים בשביל זה. נערה הגונה לא תסתובב בחוץ בתשע בערב. בחורה הרבה יותר אחראית לאונס מאשר בחור, רק כ-20 אחוזים מהבנות הן טובות".

אחיו (שהתאבד בכלא) והיה זה שאחראי לקריעת איבריה הפנימיים אמר ש"היה עליי ללמד אותה ואת הידיד שלה לקח".

הסניגור של הנהג, עו"ד מ. ל. שרמה, הצטרף גם הוא לאיוולת הבלתי נתפסת שאישה היא כמו יהלום יקר שלא ניתן למנוע את לקיחתו אם משאירים אותו ברחוב".

"ילדה בת 6 פיתתה אותי"

בנובמבר 2013 נערה בת 13 הלומדת בפנימייה בדרום הארץ התלוננה במשטרה על אונס שבוצע בה 7 שנים קודם לכן על ידי גבר בן 30, שכן של הוריה.

לפי פרטי האירוע, בהיותה בת 6 נהגה להגיע לביתו של השכן על מנת לשמור ולשחק עם בתו הפעוטה שהייתה אז בת שלוש. השכן ניצל את אחת ההזדמנויות, הפשיט את הילדה ואנס אותה. לאחר הפעם הזו, הפכה התקיפה לשגרה ובכל פעם כשהגיעה לבקר הוא נהג להפשיט אותה ולבצע בה מעשים מגונים.

האנס נעצר ותחילה הכחיש את המיוחס לו. מאוחר יותר נשבר בחקירה, החל לבכות והודה כי אנס את הילדה כשהייתה בת 6 בביתו לעיני בתו בת השלוש. והתירוץ למעשים? לטענתו הילדה הקטנה פיתתה אותו, "היא ביקשה את זה", הסביר לחוקרים.

"עשיתי לה טובה"

צעירה אפגנית שנאנסה בגיל 16 על ידי הבעל של בת דודתה נשלחה לכלא בגין ניאוף עם אדם נשוי. הוא נשלח לכלא בגין תקיפה ומאוחר יותר קוצר עונשו ואילו היא זכתה לחנינה בזכות צו נשיאותי ואחרי סערה גדולה שהתעוררה בעולם בעקבות מאסרה. כשהשתחררה, הבושה והדחייה של החברה השמרנית שרואה בה את האחראית לאונס שלה היו גדולים מנשוא. בעקבות לחצים גדולים שהופעלו עליה היא הסכימה להינשא לתוקף שלה וכיום יש להם שלושה ילדים משותפים.

הבעל לא מסתיר את האונס עד היום אולם לא רואה בו דבר נורא כל כך: "כעת היא נמצאת לצדי ויודעת שזה לא היה דבר כזה גדול כמו שהראו". לגבי החתונה אמר האנס-בעל: "אם לא הייתי מתחתן איתה, לפי המסורות שלנו, היא לא הייתה יכולה לשוב לחברה. אחים שלה לא רצו לקבל אותה בחזרה. עכשיו אין לה יותר את כל הבעיות האלה".

הצעירה שאפילו לא מצליחה להישיר מבט אל בעלה אמרה: "לא רציתי להרוס את החיים של הבת שלי או להשאיר את עצמי חסרת אונים אז הסכמתי להתחתן איתו. אנחנו אנשים מסורתיים. כשיוצא לנו שם רע אנחנו מעדיפים למות מאשר לחיות בחברה עם השם הזה". לגבי האונס אמרה: אני לא חושבת על זה יותר", "אין לי עכשיו בעיה איתו ואני לא רוצה לדבר על בעיות העבר. החיים שלי בסדר. אני מאושרת עם החיים שלי. הם מתקדמים".

לא ידעתי שזה אסור"

רב סמל בכיר קובי ספיר, בן 46, שנחקר בחשד שאנס בת 17 שהגיעה לתחנת המשטרה משום שלא היה לה מקום לישון, אמר לחוקריו ש"אין פסול בבחורה שנענית לקשר איתי" וש"לא ידעתי שזה אסור".

מדובר בבת 17 המוגדרת כנערה בסיכון. היא הגיעה לתחנה משום שלא היה לה מקום לינה לאותו הערב. במהלך שהותה בתחנה היא סיפרה לשוטרים כי הוריה צורכים סמים קשים, בביתם מתקיימים תנאים קשים מאוד ושאמה מאלצת אותה לעתים לקיים יחסי מין עם גברים תמורת כסף.ספיר שהיה באותה העת בתחנה "התחיל" איתה בבוטות.

בסיומו של אותו ערב הועברה הנערה למעון נוער בתל אביב ובמהלך הנסיעה לשם היא קיבלה הודעה מספיר, בה הוא הציע לה לנהל עמו קשר "משמעותי ומחייב", שיכלול גם יחסי מין. השניים שמרו על קשר, ובשלב כלשהו אמרה א' לספיר כי היא רוצה לעזוב את המעון וכי היא מחפשת פתרון לינה. בתגובה ספיר שכר חדר במלון בבת ים עבור שניהם.

"לא רציתי באותו לילה שיהיה מישהו בתוכי, לא היה לי רצון לעשות משהו. הוא שם עלי את הידיים שלו ואמרת לו 'לא, לא'. לא היה אכפת לו. הוא ממש שם את היד ואמרתי 'טוב נו'. נתתי לו פעם אחת שנמשכה הרבה זמן ואז אמרתי לו 'זהו, לא בא לי יותר. הוא דחף את האצבעות שלו לזה שלי ואני לא רציתי. הוא אמר לי 'שתקי, אני מחליט עכשיו', ואז אמרתי לו בעצבים: 'די, אתה לא רואה שאני עצבנית ושאין לי מצב רוח?'". בשלב זה, ספיר הוציא אקדח מהשידה שלידו. לשאלתה מדוע הוא זקוק לאקדח, השיב: "שזה יהיה לידי, שלא יהיו שטויות". לדברי א', בשלב זה היא רצתה לחזור למעון שבו שהתה, אלא שספיר "זרק אותה למיטה", לדבריה, והחל לקיים עמה יחסי מין. "הוא היה כאילו בחיים שלו לא עשה סקס. כמות סקס שהוא דרש הייתה מוגזמת".

בחקירתו נשאל ספיר על הקשר שנוצר בינו לבין א' בתחנת המשטרה. "אם תוך כדי שיחה נוצר קשר ובחורה נענית לקשר איתי, אני לא רואה בזה פסול", טען, "מפה להגיד שאני אונס?".

בהמשך, הטיחו חוקרי מח"ש בספיר את העובדה שניצל את מעמדו כשוטר בשביל לקיים יחסי מין עם מתלוננת. "אתה לא מבין שזו הפרת אמונים בצורה החמורה ביותר?", אמרו החוקרים. והוא מצדו השיב: "לא, לא ידעתי שזה אסור".

אונסאור סופרעברייני מין