חזאית נאלצה להתכסות בשידור חי

הקטע הבא, שקרה בשבת בבוקר בשידור חי בקליפורניה, הוא מאלה שאין ממש צורך להסביר במילים. כמו החזאית בווידאו הקצר הזה, גם אנחנו נותרנו פעורי פיות לנוכח התקרית המביכה עד מאוד, וסביר להניח שגם אתם תיוותרו המומים. החזאית ליברטה צ'אן סך הכל עשתה את עבודתה והיתה בעיצומו של דיווח, עד שהופסקה בגסות על ידי יד מרחפת שהושיטה לעברה סוודר – ואף הגדילה לעשות והלבישה אותה בעצמה. לראות ולא להאמין:

עוד באון לייף:

החזאית החיננית, שהגישה את עדכון מזג האוויר במהלך תוכנית הבוקר של ערוץ החדשות KTLA הפועל בקליפורניה, לא הבינה בעצמה מה גרם לקטיעת הדיווח שלה. "מה קורה כאן? אתם רוצים שאני אלבש את זה?", היא הגיבה לאותה יד מרחפת שהפריעה להמשך השידור. "למה, כי קר?" היא צחקה. ניכר שהיא לא מבינה מה הבעיה – אבל אתם עצמכם מזהים אותה? כי אנחנו לא.

אך הגורמים האחראים על השידור לא השכילו לראות שהכל כשורה, ונתנו לכמה תגובות לבלבל אותם – מה שהוביל אותם ליצור את הרגע הכל כך מביך הזה בשידור חי. "אנחנו מקבלים הרבה מיילים", אומר קול נעלם בשידור – שהופך את כל הסיטואציה לאפילו יותר הזויה. ברצינות? אימיילים? מי שולח מיילים לערוץ טלוויזיה בשבת בבוקר?

ליברטה צ'אן הגיבה לתקרית בעמוד הטוויטר שלה עם הסבר לא נחוץ במיוחד, על כך ששמלה אחרת שתכננה ללבוש לא התאזנה טוב עם המסך הירוק ולא עברה מסך ברמה הטכנית, כך ששמלת החרוזים השחורה היתה רק תוכנית ב'. "אפילו אם זה מוקדם בבוקר, אי אפשר להפסיד עם שמלה שחורה עם חרוזים" היא הוסיפה.

 

התגובות הנזעמות לתקרית הזו תקפו בעיקר את אחראי השידור, ולא את אותה שמלה תמימה (שבאמת קשה להבין בעיני מי היא חושפנית, מעבר לכל). "בהיסטוריה של שידורי החדשות, האם גבר אי פעם התבקש להחליף בגדים בשידור חי, בגלל צופים שלא היו מרוצים מהלבוש שלו?", כתבה אחת המגיבות. אחרים הזכירו לערוץ שהתשובה הנאותה לאותם מיילים היא "זה לא עניינכם", או פשוט התעלמות שסבירה לשידור במהלך סוף שבוע אם מתעקשים לשמור על נימוס. הלבשתה הפיזית של החזאית במהלך שידור היתה מרחיקת לכת בכל מובן אפשרי, אבל לשמחתנו נראה שאותם שולחי אימיילים בשבת בבוקר הם מיעוט שזוכה עתה להשמצות ברחבי כל העולם.