ג'סטין טימברלייק חושף את האמת על הנישואים שלו ושל כולנו

מאז פריצת הרשתות החברתיות נראה שהעולם מתחלק לשניים: אלו שחיים חיים מציאותיים, עם עבודה, כביסות, חיתולים והרדמות, ואלו שחיים את ה-חיים: מטיילים באתרי נופש, הולכים למסיבות נוצצות ומנהלים מערכות יחסים רומנטיות סוערות ודביקות גם אחרי עשר שנות נישואים. על רקע התמונות שהם מעלים לרשתות, החיים שלנו נראים אפרוריים, יבשים ומדכאים, ולא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו בוהים בתמונות האלו, בזמן שאנחנו רצים מהעבודה כדי לא לקבל עוד נזיפה מהגננת, ותוהים איך הם מספיקים הכל ואיך החיים שלהם כל כך טובים, בעוד שאנחנו בריצה אינסופית- בעיקר אחרי הזנב של עצמנו.

אבל כעת מסתבר שאפילו אחד הזוגות הכי לוהטים בעולם מורכב, בסופו של דבר, משני הורים לפעוט שכל מה שהם רוצים לעשות זה לישון. לפני שלושה ימים, ב-31 לינואר, חגג ג'סטין טימברלייק את יום הולדתו ה-38. כמו הרבה גברים אחרים, גם הוא בחר לציין את האירוע בדייט לוהט עם אשתו, ג'סיקה בייל. אלא שהשניים, כמו הרבה אחרים בגילם, הורים לילד קטן ומנהלים קריירות תובעניות. אמנם סביר להניח שיש להם קצת יותר מיליונים בבנק מאשר לנו, אבל בסופו של דבר כולנו מתזזים ומנסים להספיק כמה שיותר באותן 24 שעות. כך שגם כסף לא (תמיד) קונה שעות שינה, ובזמן שהם נסעו לארוחה במסעדה נוצצת, בייל רק "עצמה את עיניה", או במילים אחרות – נרדמה.

טימברלייק עשה מה שכל בעל רגיש ומתחשב עושה – ותיעד את הרגע הזה לעמוד האינסטגרם שלו. בווידאו שהוא העלה, רואים את בייל מנמנמת במכונית, בעוד שהוא שר לעצמו "היום יום הולדת". כשבייל סוף סוף מתעוררת היא אומרת לו בצחוק: "אני רק מתכוננת ליציאה הגדולה שלנו הערב".  

כנראה שגם כשאת נשואה לאחד הגברים הנחשקים בעולם, ההשפעה של השגרה והחיים היא בלתי נמנעת, ובסופו של דבר העייפות והתשישות לא פוסחות על אף בית, לא משנה כמה מפלסים יש בו.

ובכל זאת, יש משהו שמעודד בסרטון הזה, בבחינת צרת רבים. אנחנו עדיין לא צריכים להתייאש מלהמשיך לנסות לשמור על הגחלת בוערת, וגם אם לפעמים המיטה נראית חמה וקורצת במיוחד, אנחנו צריכים להתאמץ למען הזוגיות – במיוחד כשיש ילדים קטנים ברקע. עם זאת, בפעם הבאה שבה התוכניות הגדולות שלכם לערב ביחד קורסות מרוב עייפות, תדעו שאתם לא לבד – ושאם ג'סיקה בייל יכולה להירדם בדייט עם ג'סטין טימברלייק, גם אנחנו יכולים להירדם בסופו של עוד יום מתיש, בלי שהספקנו להיות רומנטיים כמו שרצינו, ולהתקרב כמו שרצינו. עד הפעם הבאה.  

 

ג'סטין טימברלייקג'סיקה ביילנישואים