הרגעים המצחיקים שחושפים שאימהות מפורסמות הן בדיוק כמונו

הרשתות החברתיות מעניקות לנו את ההזדמנות להציץ על החיים הפרטיים של הסלביות ולהכיר אותן קצת יותר מקרוב. אמנם בדרך כלל אנחנו זוכות לקבל תמונות שעובדים עליהן לא פחות מכל תמונות יח"צ אחרות, עם שלל פילטרים, איפור מוקפד וריטושים איפה שצריך, אבל מדי פעם יש גם כוכבות אמיצות, שמעזות לחשוף בפנינו את השגרה הלא תמיד נוצצת שלהן.

בז'אנר הזה בולטות במיוחד האימהות הצעירות (יחסית) של הוליווד, שממש כמו כולנו מעלות תמונות שחושפות את הרגעים העייפים, המתישים והמצחיקים שבאימהות. בזכות התמונות האלו, אנחנו יכולות ללמוד שגם אם את גרה בטירה הוליוודית מפוארת, לפעמים משתלטים לך על הצד של המיטה או מקשקשים לך על הקירות.

הנה כמה דוגמאות לרגעים הכי אמתיים והכי מצחיקים של האמהות המפורסמות:

כריסטין בל נחשבת לאחת האמהות המצחיקות ברשת, וכל זה עוד מבלי להציג אף תמונה של הילדים. הפעם היא תפסה את בובת אנה (מל"לשבור את הקרח") ובובת טיירון (מ"משחקי הכס") על חם.

לג'ני מולאן, שחקנית וסופרת, ולבעלה השחקן ג'ייסון ביגס, יש שני ילדים – בן ארבע ובן שנה, אז מה הפלא שאחת התמונות שלה שהכי זכו לקריאות עידוד הראתה את הניסיון הנואש שלה לזכות בקצת שינה.

אפילו וונדר וומן לא יכולה לעמוד מול קבוצה של ילדות צווחות ולא פעם מוצאת את עצמה נאלצת לעשות דברים שהיא מעולם לא חשבה שהיא תעשה. ואם לגל גדות זה קורה, מה אנחנו נגיד?

ביזי פיליפס תפסה את הבת שלה באחד מהרגעים הבודדים האלו שכל אמא מייחלת להם: הדקות הבודדות בהן הילדים מצליחים להעסיק את עצמם. הפעם בתה של פיליפס, כמו שאתם יכולים לראות, הייתה מרוכזת בשיחה "עסקית" מאוד חשובה.

מאז שהפכה לאמא, פינק קיבלה על עצמה להיות שופר לאימהות השפויה. הפעם היא העלתה תמונה שנראית כאילו היא צולמה במטבח הפרטי של הרבה מאוד אימהות אחרות, שמג'נגלות עם כמה ילדים ועם אינספור משימות בו זמנית.

 

עוד רגע שמוכר לכל אמא: דרו ברימור בחרה להציג לעולם איך נראה הלילה שלה, ולמעט מיטת הקינג סייז (שבהחלט מקלה יש לומר) הוא לא נראה שונה הרבה מהלילה שלנו, שבמהלכו גמדים קטנים משתלטים לנו על כל המקום.

הילרי דאף מזכירה לנו את המוטו הכי חשוב של אמהות: "אין קפה – אין עבודה".

הימים בהם סנוקי התהוללה שיכורה כבר מזמן חלפו. היום סנוקי, או יותר נכון ניקול פוליצי, היא אמא לשניים המנהלת חיים בורגניים. בהתאם, לא פעם היא מגלה ששני ילדיה מחריבים לה את הבית. בדיוק כפי שהיא הייתה עושה פעם לחדרי מלונות.

כמו שקורה לנו בסוף כל יום, גם ג'ואנרי ג'ונס מוצאת את הצעצועים של הבן שלה מפוזרים במקומות הכי לא צפויים. הפעם היא מצאה את הלגו שלו בתוך האסלה בשירותים.

 

 

כנראה שכשמליסה ג'ואן הארט גילמה את המכשפה הצעירה היא לא האמינה שתפקיד חייה יהיה דווקא רופאה, ולא סתם רופאה, אלא כזו שמבצעת ניתוח חשוב על וודי מ"צעצוע של סיפור", שאיבד רגל.

ג'סיקה אלבה שיתפה בסוד הקטן שיש לה: הילדים שלה קוראים לזה "המיץ של אמא". היא (ואנחנו) קוראת לזה: "הפסקת יין".

אימהותאינסטגרםפינקרשתות חברתיות