איימי שומר עושה בית ספר לביונסה עם תמונות הריון שכל אישה חייבת לעצמה

איימי שומר עושה את זה שוב וקורעת את הרשת עם תמונות היריון מיוחדות, בלשון המעטה. הקומיקאית בת ה-37, שנמצאת בחודשי הריון מתקדם התראיינה לניו יורק טיימס, סיפרה איך עוברים עליה חודשי ההריון ושיתפה בקשיים שהיא חווה. כמו כל סלב שמכבדת את עצמה, כחלק מהכתבה, שומר הנציחה את גופה ההריוני. אך בניגוד לכוכבות אחרות, שבוחרות בסט צילומים רומנטי שידגיש את קימוריהם השופעים והסקסיים בשלב בו רובנו מתקשות לשלוט על השלפוחית שלוחצת, שומר הוכיחה שוב שהיא האישה הכי קולית בסביבה. שלא כמו תמונת האלה היווניה של ביונסה, שהצטלמה מוקפת בפרחים סטייל אמא אדמה, שומר הצטלמה כשהיא רצה עירומה בפארק כמו שהטבע ברא אותה. בתמונה אחרת הצטלמה הקומיקאית בוהה במבט נוסטלגי אל האופק מכסה את חזה החשוף במשהו שנראה כמו דשא.

 

 

שומר העלתה את התמונה העירומה שלה לאינסטגרם עם הכיתוב "אין כמו לרדוף אחרי ברווזים בבוקר קריר כששום דבר לא מכביד עלייך חוץ מתינוק". בהמשך היא הודתה לכתב שערך את כתבת הפרופיל עליה והוסיפה: "תודה על הכתבה הזאת שהייתה כנה להחריד, הדבר האהוב עליי. ניפגש בעוד 10 שנים כשתכתוב עליי שוב". התמונה זכתה כבר ליותר מ-220,000 לייקים, והתגובות היו היסטריות: "את כל כך יפה, תודה על התמונה הזאת", כתב אחד מהעוקבים. אחרת הגיבה בהתלהבות: "הלוואי שאני הייתי עושה תמונות היריון כאלו", ונוספת השתפכה: "רק רציתי להגיד לך שאת פשוט מושלמת. אני מסתכלת בתמונה ומרגישה יפה בפעם הראשונה בחיי. אני לא יכולה לעצור את עצמי מלבכות, הכנות שלך חיברה אותי לאישה שאני. הלוואי שהייתי רואה את התמונות האלו קודם. את השראה לנשים בכל העולם ואני בטוחה שתהיי אמא מדהימה".

 

 

איימי שומר. צילום מסך מתוך אינסטגרם

 

זו לא הפעם הראשונה ששומר משתפת את עוקביה בתחושות אמיתיות שפוקדות נשים הריוניות. בסרטון אחר שהעלתה מוקדם יותר החודש נראית הכוכבת מלאה בקרם עם פה מלא במאפה, ואומרת "את אף פעם לא יכולה לדעת מתי החשקים יתקפו אותך".

 

התמונות והסרטונים של שומר אולי ייראו כגגים סתמיים לחלק מהאנשים, אבל כשאישה כל כך מוכרת מראה לעולם איך נראה היריון בלי פילטרים ומדברת בכנות, גם אם בצחוק, על תחושות כמו רעב מוגבר, עייפות ובעיקר חוסר שלמות, זה גורם לנשים אחרות להרגיש בנוח בתקופה שכל מה שאת רוצה לעשות זה למצוא את הזווית הנכונה להירדם בלי להרגיש שמישהו בועט לך במעיים. 

איימי שומרצילומי הריון