23 המשפטים הכי מטומטמים שגברים אמרו במהלך סקס

משפט מפורסם טוען שנשים אוהבות עם האוזניים. אבל מה לעשות שלפעמים האוזניים שלנו מדממות למשמע "פנינים" מגברים, במיוחד כאשר אנחנו באמצע הסקס. איך אקט שאמור להיות חושני ומלא תשוקה, מקבל פתאום תפנית מפתיעה בזכות משפט אחד שנזרק באוויר בלי לחשוב?

 1. זה שדואג לאחים שלו

כשכבר היינו על סף פרידה, בזמן הסקס, האקס שלי זרק לי שאני ממש הטעם של האחים שלו ושאחיו הקטן דלוק עלי. כמעט הקאתי מהלם. זה היה הקש ששבר את גב הגמל ואחרי זה נפרדנו. לקח לי הרבה מאד זמן להשתחרר מהתחושה ההזויה הזו.

 1. זה שאוהב טרנדים

"למה את לא מגלחת הכל", שאל בחור שיצאתי איתו בגרמניה. שאלתי בחזרה למה כן. הוא ענה שזה באופנה וכל הגרמניות מגלחות. אמרתי לו שמבחינתי שכל הגרמניות יקפצו מהגשר, אני לא אקפוץ כי אני ישראלית. מזלו שהיה ממש חתיך.

 1. זה שהנוחות חשובה לו

לפני חודש יצאתי לכמה דייטים עם בחור והוא אמר לי שהוא עף עלי ועל מבנה הגוף שלי אבל כשהגענו לסקס, לא התחשק לו להשקיע בי ובהנאה שלי (אחרי שבסיבוב ראשון פרפרתי סביב ההנאה שלו שעה פלוס) והשיא היה שהוא אמר לי שלא נוח לו לשכב איתי בתנוחה ספציפית שביקשתי כי הרגליים שלי שמנות מדי. העפתי אותו ממיטתי ומדירתי, בשעה רבע לאחת בלילה.

 1. זה שבטוח שאת עושה דרמה

"מה את צועקת, זה רק אני פה", אמר לי חבר באמצע הסקס.

 1. זה שמסתכל בתעודת זהות

"אני רגיל להזדיין עם צעירות", זה מה שאמר לי פרטנר מזדמן כבדרך אגב באמצע הזיון. אני בת 40, הוא בשנות ה-30 המוקדמות לחייו. לא הגבתי באותו רגע, הרגשתי כמו ארנבת לכודה באורות של מכונית. מה שאני יודעת בוודאות שהוא יגיע לגילי הרבה יותר מהר ממה שנדמה לו ואז נראה איך ואת מי הוא יזיין.

 1. זה שאומר דברים בכנות

אחד אמר לי: "איזה מזל שאת לא אנורקסית". אחר דווקא טען שאני "שמנה מדי לסקס" והפסיק באמצע. קמתי, התלבשתי ונסעתי הביתה תוך כדי דמעות. תוך כדי התקשרתי למישהו שפעם זרק אותי אחרי סקס ושאלתי אותו למה הוא עשה זאת והוא גם ענה לי שאני שמנה מדי. היה ערב מאד קשה, אין מה לומר.

 1. זה שלא בטוח במיניות שלו

הייתי בטיול בדרום אמריקה, הכרתי בחור, שכבנו ואז באמצע הוא אמר שנראה לו שהוא נמשך לגברים. מאז לא התראינו, אין לי מושג אם זו האמת או שזה היה תחת השפעת חומרים "אסורים" כלשהם.

 1. זה שניחן בחוש אסתטי מפותח

"סורי, את נראית פחות טוב ככה. לא מתאים לי. ביי". נאמר על ידי בחור מזדמן בזמן סקס. כנראה שכשהורדתי בגדים, פחות מצאת חן בעיניו. מיד אחרי הוא התלבש והלך.

 1. זה שממהר להכריז הכרזות

יצאתי תקופה עם בחור ואז הגענו לסקס. בפעם הראשונה ששכבנו, נפלט לו: "אני אוהב אותך". באותו רגע לא ידעתי אם זה יותר מחמיא או מטריד. בהמשך הערב יצאנו עם חברים ובדרך הביתה הוא חזר על המשפט הזה שוב באוטו. האמת שהוא היה חמוד, אז הבהרתי לו שלא יוצאים בהצהרות מלחיצות כאלה ובסופו של דבר המשכנו לצאת עוד כמה חודשים.

 1. זה שבאובססיה לחדר כושר

"נכון שהצד הימני של החזה שלי גדול יותר מהשמאלי?" שאל אותי בחור בזמן ששכבנו, ובכלל כל מה שעניין אותו במהלך האקט זה האם רואים את התוצאות של האימונים בחדר כושר.

 1. זה שמחפש את אמא

"אני רוצה שתדברי אלי כמו תינוק", עצרתי את כל העניין ושלחתי אותו לבקש את זה מאמא שלו.

 1. זה עם הפרעת הקשב והריכוז

"צבע השיער שלך מפריע לי להתרכז", רטן הבחור, הפסיק משחק מקדים באמצע ופשוט הלך.

 1. זה שרוצה להיות בטוח

בחור שיצאתי איתו איזה שבועיים בזמן סקס: "תגידי שאת אוהבת אותי! תגידי שאת אוהבת אותי!" עניתי לו: "הממממ…. אני מחבבת אותך פלוס?"

 1. זה שמנסה לפתות אותך

"את יודעת, כל החברות שלי גמרו רק מאנאלי…"

 1. זה שחייב לוודא

עושים סקס כבר שעתיים, בלי הגזמה. אני כבר נרדמת. הוא אומר לי: "אני לא מוותר עד שאת לא גומרת". אני עונה לו: "גמרתי כבר 4 פעמים". הוא: "אבל לא הרגשתי"

 1. זה שיודע לאבחן מרחוק

מתמזמזים שעה, נכנסים למיטה. מבקשת ממנו לשים קונדום. הוא אומר לי: "אני בטוח לא חולה בכלום. וגם את בריאה. אני רואה ולא מפחד".

 1. זה שקובע את העובדות

בחור ששכבתי איתו בפעם הראשונה, אמר לי מיד אחרי סקס: "לא, את לא האחת". בדיעבד זה מצחיק, אבל אז זה הרגיש לי נורא ואיום.

 1. זה שמסתפק במועט

"אני אכניס רק קצת. נו, אין לי מחלות", כך אמר לי אחד, סרבן קונדומים. אמרתי לו מיד לרדת ממני וללכת.

 1. זה שמלקט מחמאות

"הנרתיק שלך יחסית צר בשביל אישה שילדה", ולא, הוא לא קיבל את התשובה שציפה לה – שאחמיא שיש לו גדול.

 1. זה שמחפש מחויבות

"את יודעת, ממש בא לי קשר רציני… פשוט לא איתך". באותו רגע התחילו לרדת לי הדמעות. זה די כיבה אותי. הוא ליטף אותי וניסה להרגיע, היה מקסים ממש. העניין שלפני שהוא אמר את זה, היה רושם שזה הולך לכיוון רציני.

 1. זה שאוהב אקרובטיקה

"שימי את הרגל שלך על הפנים שלי". באותו רגע היינו בתנוחה מיסיונרית, ואני לא כזו גמישה.

 1. זה שאוהב הפתעות

אני משתמשת בנובה רינג (מן טבעת סיליקון שמחדירים לנרתיק למשך 3 שבועות ואז מוציאים, זה עובד כמו גלולות פחות או יותר רק פחות הורמונים ופחות בלאגן). פעם אחת במהלך אקט סוער הטבעת החליקה החוצה והפרטנר צעק "מה זה, מה את מחביאה שם הפתעות!!!"

 1. זה שיודע להעריך

כשהיינו צעירים ממש, בעלי ואני עשינו סקס והוא משום מה לא הצליח "להיכנס". אז אני עזרתי לו וכיוונתי אותו עם היד. "איזה כיף שאת כאן" הוא אמר לי אז. מאז עברו יותר מ-20 שנה, אבל זה עדיין המשפט הכי מטומטם שהוא אמר לי במיטה.

 

גבריםזוגיותיחסי מיןסטוץסקס