בצד של אורטל: למה כל כך כואב לנו שבן אל תבורי ממשיך הלאה?

אתמול התפרסמה ידיעה נוספת על חיי האהבה של בן אל תבורי. אחרי הפעם הקודמת בה כולנו חזינו בסרטון שלו מנשק דוגמנית אמריקאית ושנאנו אותו על זה, הפעם נכתב כי בן אל התחיל לצאת עם לירז נומדר דוגמנית ואושיית רשת בת 21, שיצאה עד לא מזמן עם קטריקס מהצמד קטריקס ודורון ביטון (אל תרגישו זקנים, אם עברתם את גיל 25 הסיכוי שתכירו את השמות האלו הוא קלוש).

אני מודה, גם הפעם כשקראתי את הידיעה באופן אוטומטי מיד חשבתי על אורטל עמר וכעסתי על בן אל, על זה שהוא ממשיך הלאה, יוצא עם דוגמניות צעירות וחי את החיים, והיא כביכול, נשארת מאחור, מטפלת בתינוק וממלאת את חובותיה האימהיות. כי מי בכלל יכולה להרשות לעצמה לצאת לדייטים כשיש לה תינוק בן כמה חודשים בבית?

 

פחות משעתיים אחרי פרסום הידיעה ובן אל כבר הספיק לפרסם סטורי שמכחיש את הקשר הזה והבטיח שהוא רווק מושבע. כנראה שגם הוא מעדיף להתנער מתדמית השימי תבורי שדבקה בו, ולברוח מכל אלו שעומדים עם סטופר וסופרים אם עבר מספיק זמן מאז הפרידה כדי שהוא יוכל להמשיך לחיות. כי מי רוצה לחיות עם תווית של בוגד?

מתוך הסטורי של בן אל תבורי

כשאורטל עמר התחילה לצאת עם בן אל הביקורות עליה לא היו הכי מפרגנות. חלק מהנשמות הטובות אמרו שהיא יותר מבוגרת, ואחרים אפילו רמזו בארסיות שהיא איתו בגלל הכסף. גם כשהזוג הודיע על הריון התגובות לא היו חיוביות וכולם נהנו להמר לגבי כמה זמן ייקח לבני הזוג להיפרד. אז למה כשהשניים הודיעו על פרידה כולנו עברנו פתאום להיות ב'טים עמר' והתחלנו לתקוף את בן אל? כנראה שכמו בכל דבר אחר בחיים, גם במקרה הזה – אנחנו חושבות רק על עצמנו.

כן, חברות, הידיעות על תבורי ועמר פשוט יושבות לנו על הפצעים והפחדים הכי כמוסים, וכשאנחנו מסתכלות על בן אל אנחנו רואות את האקס שלנו (או האקס הפוטנציאלי), ומי רוצה שהאקס שלה ימשיך הלאה בלעדיה?

כשהמיתולוגי שלי נפרד ממני, אחרי מערכת יחסים של שנתיים בערך, הדבר האחרון שרציתי זה לראות אותו עם מישהי אחרת. המחשבה שהוא יאהב בלעדיי, ישמח בלעדיי, ייגע בלעדיי וישכח ממני, הרגה אותי. פחדתי להיתקל בו ברחוב, פחדתי שהוא ישנה את הסטטוס ופחדתי להיתקל בתמונות זוגיות שלו בפיד. כי כשאת רואה שהגבר שחלקת איתו את הרגעים הכי אינטימים שלך עושה את אותו דבר עם מישהי אחרת, הלב שלך נשבר שוב.

אבל לא מדובר כאן רק ברגשות, מדובר כאן בעיקר באגו. כי גם כשאנחנו מתקדמות וכבר לא באמת אכפת לנו מהם, התחרות נמשכת. אנחנו רוצות שהאקסים שלנו יזכרו אותנו מושלמות ויצטערו. יצטערו על זה שהם לא איתנו ויבינו שאנחנו הדבר הכי טוב שקרה להם בחיים (גם אם זה לא באמת נכון). יש לי חברה שכבר התחתנה וילדה שני ילדים אבל מפחדת ללכת לבריכה שקרובה לבית של האקס שלה כדי שלא יראה כמה היא השמינה מאז שיצאו. חברה אחרת דואגת להפיץ ברשתות החברתיות תמונות שלה מחופשות אקזוטיות ובילויים כדי לוודא שההוא שלה יידע שהיא נהנית מהחיים – ולא משנה שהוא כבר התחתן.

העיסוק המיותר הזה לא מגיע ממקום רע, הוא מגיע ממקום כואב. לא קל להיפתח ולהראות את האני האמיתי שלך לאנשים אחרים, ובקשר זוגי את עושה את זה. מורידה מעצמך לאט לאט את כל שכבות המגננה, חושפת את עצמך ערומה מכל בחינה. מספרת על הדברים שהכאיבו לך בתור ילדה, מספרת על החלומות שלך כאדם בוגר ופותחת את הלב. וכשהצד השני פתאום לא רוצה יותר, או שזה פשוט לא מסתדר, זה כואב. כואב כי נתת את כל כולך ומישהו לא רצה את זה, אותך. והאגו קצת נסדק והלב מתקשח, כי כנראה שאת לא כזאת מושלמת כמו שהוא אמר. וזאת הסיבה שאת רוצה שהוא יראה כמה נשארת יפה גם אחרי שעברו שנים, וזאת הסיבה שאת רוצה להתגבר לפניו, להיות בזוגיות לפניו, ואפילו להצליח יותר ממנו. כי פשוט נפגעת.

אז בן אל, אם יוצא לך לקרוא את זה, תדע שזה לא אישי. כשאנחנו רואות את אורטל אנחנו פשוט רואות את עצמנו ומבינות מה עובר עליה, ומתוקף היותנו נשים אנחנו חייבות להיות בצד שלה. ככה זה אחיות – דואגות אחת לשנייה. ואורטל, אם לך יוצא לקרוא, תדעי שיש לך על מי לסמוך ואם תצטרכי אי פעם שמישהו יציץ לו בפרופיל וידאג להעביר לו כמה את מצליחה, מושלמת ואטרקטיבית ושאת כבר מזמן נמצאת במקום אחר, אנחנו כאן.

אהבהאורטל עמרבן אל תבוריפרידה