חדש: חזיה שתגלה לך אם את אוהבת אותו באמת

פיתוח מיוחד לנשים: חזייה ייחודית שנפתחת רק כאשר היא מזהה "אהבת אמת". כן, אתן שומעות נכון. יצרנית ההלבשה התחתונה היפנית רוויג'ו הוציאה לשוק חזייה עם אבזם קדמי יוצא דופן. לחזייה יש חיישן פנימי העוקב אחר קצב הלב ואיברים חיוניים אחרים. הנתונים מועברים כל הזמן באמצעות בלוטוס ישירות לאפליקציה בטלפון סלולארי אשר מעבד אותם באמצעות יישום מיוחד. היישום מודד את קצב הלב באמצעות אלגוריתמים מיוחדים ונתונים מוגדרים מראש ורק כאשר הלב מאותת כי אכן מדובר במישהו מיוחד ולא "סתם", האפליקציה תזהה באופן אלחוטי ותשחרר את החזייה.

כידוע, לנשים אין מושג מתי הן נתקלות באהבת אמת ועבור מי הן אמורות להוריד את בגדיהן. הן עשויות להתפתות לגברים בעלי כיסים עמוקים או לשון חלקה. ומי ירחיק מנשים את הגברים בעלי הכוונות ה"לא טהורות" (כי הרי הכוונות של נשים הן תמיד טהורות)?  אל דאגה. רוויג'ו תדאג שהכל יסתדר עבורנו. כי הרי אנחנו כל כך קלולס. בכלל, אנחנו הנשים זקוקות להשגחה עליונה כל הזמן. עד עכשיו הסתפקנו באח גדול או באבא שבמסווה של דאגה לנו (או לטוהר גופנו השברירי) טרח לברר עם מי אנחנו יוצאות והאם מדובר בבחור "טוב" ו"רציני". עכשיו קיבלנו עזר טכנולוגי שיעשה עבורנו את ההבחנה: אהבה- in. סתם זיון ללילה- out.

אתן בטח תוהות לעצמכן מה יקרה אם קצב פעימות הלב שלכן ישתנה מסיבות אחרות שאינן בהכרח התרגשות מאהבת אמת. גבירותיי היקרות, אתן יכולות להירגע. לא כל שינוי בקצב הלב ישחרר לכן את החזייה. המומחים ברוויג'ו חשבו גם על זה. לטענתם, רק כאשר אישה "נופלת" באהבה אמיתית אז היא מתרגשת מספיק בשביל להפריש קטכולאמינים המשפיעים על העצבים אוטונומיים ומגדילים את קצב הלב.

מה אומר ומה אגיד? רוויג'ו, כמה טוב שבאתם. תודה גדולה לכם על עוד מוצר מטופש שמקטין וממשטר נשים. נראה לי שהגיע הזמן לשרוף חזיות ואני לא מתכוונת ברמה המטאפורית- פמיניסטית של המונח אלא ברמה המעשית. אני בעד לשרוף ספציפית את החזיות שלכם. אולי גם הטיפשות של היצרנים תישרף יחד איתן.

צפו בסרטון:

אור סופרזוגיותחזייהמערכת יחסים