למבוגרים בלבד: פארק שעשועים אירוטי יוקם בברזיל

אם כבר עברתם את גיל 18 ועוד לא הפכתם להורים, סביר להניח שהפעם האחרונה שביקרתם בלונה-פארק היתה יחסית מזמן, אבל הפארק הזה יכול לשנות את המצב: בקרוב צפוי לקום בברזיל פארק חדש ושנוי במחלוקת – ארוטיקה-לנד.

עוד באון לייף:

ארוטיקה-לנד הוא פארק שעשועים למבוגרים בלבד, כפי שאפשר להבין משמו. תמצאו בו גלגל ענק, מבוך, מכוניות מתנגשות שיעוצבו כאיברי מין, מגלשת מים, ועוד שלל אטרקציות מיניות. המסעדות יגישו מאכלים מעוררי תאווה, ויהיה גם פארק פסלים מיניים. התוכניות כבר אושרו ותאריך הפתיחה של הפארק יועד ל-2018.

וככה זה ייראה. אילוסטרציה: מתוך אתר פארק ארוטיקה-לנד

אבל העיר שנבחרה לארח את פארק הארוטיקה לא ממהרת לחגוג. פיראסיקאבה, מרחק שעתיים נסיעה מסאו פאולו, מונה כ-400 אלף תושבים, ואצל רבים מביניהם עולות תחושות קשות בנוגע לפארק. "אסור שיכירו בנו כעיר בירה של סקס", אמר ראש מועצת העיר וחבר במפלגה הנוצרית-סוציאליסטית מתיוס ארלר. הוא גם הביע את חששותיו שהפארק ימשוך לעיר סוטים ונהנתנים.

מאורו מורטה, היזם שהגה את הפארק, ככל הנראה הכין את עצמו לטענות כאלה, והוא יודע היטב איך לענות להן. ראשית, הוא מצביע על כך שהפארק ייתן יתרון כלכלי לעיר: ייפתחו 250 משרות חדשות ואלפי מבקרים יגיעו לעיר, כאילו שיכולים להרשות לעצמם להוציא 100 דולר על כרטיס כניסה לפארק. את הטענות על התיוג המיני והבאת "סוטים" לעיר, הוא פותר בטענה שהפארק ייקדם גישה בריאה למיניות. חינוך לשימוש בקונדומים יהיה חלק מהאג'נדה, והפארק עצמו ייכלול מוזיאון שיחקור ויגולל את ההיסטוריה של המיניות.

עושה לכם חשק לחזור לקרוסלות ולמגלשות? צילום: Shutterstock

למרות כל הגירויים החיצוניים, באי הפארק יצטרכו לעמוד בפיתוי, שכן הפארק לא יקבל קיום יחסי מין בתחומו. "זה לא יהיה מקום עבור נזירות, אבל אנחנו גם לא מנסים לשחזר את סדום ועמורה", היזם מורטה אמר. "אם המבקרים ירצו לקחת דברים צעד קדימה, הם יוכלו לגשת למוטל סמוך – שאנחנו ננהל". אחלה תכנית עסקית.