הן רגילות, ביום יום, לעבוד די לבד. עם הצוות שלהן לפעמים, או לפעמים עם שותף או שותפה, לא יותר.  בשביל 70 היזמיות שהגיעו ללינקסלרטור של און לייף במלון LINK hotel&hub‬ ‬ בתל אביב, זו היתה הזדמנות יוצאת דופן להכיר עוד נשים בעולם היזמות, כמוהן, ובעיקר ללמוד מהטובות ביותר על ההצלחות, הכשלונות, הטיפים שלמדו בדרך ולאסוף לארגז הכלים עוד כמה מיומנויות חשובות להמשך. 

ההאב הייחודי הזה, ששוכן בקומת מינוס אחד במלון, שוקק חיים לאורך כל היום. יזמיות ויזמים, נשות ואנשי עסקים מגיעים אליו להיפגש, לאכול ולשתות וגם לעבוד. את שולחנות העבודה המשותפים שמאכלסים יזמים ויזמיות שאפתניים לאורך היום, מילאו בשעת הערב היזמיות שלנו, שפתחו בנטוורקינג עוד לפני שהאירוע התחיל.

את האירוע פתחו ערן גפן, מייסד גפן טים שנמכרה ל-WIX ועינת נמש, מנהלת פעילות גוגל ישראל שסיפרו גם על ההיכרות המוקדמת שלהם ובעיקר על הדברים שעבדו ועדיין עובדים בשבילם עד היום.

בפאנל המנטוריות המרתק השתתפו דריה הניג שקד, מייסדת WEACT ו Wonder Ventures ושולי גלילי, שותפה-מייסדת קרן upWest וקיבלו פיץ' של 3 דקות מ-3 יזמיות מרתקות - ובשלוש דקות משל עצמן, הצליחו להעשיר את הקהל בכל כך הרבה רעיונות וטיפים שבאמת לא הצלחנו להאמין.

בין לבין התפזר הקהל ל-3 סדנאות מקצועיות עם:

מורן סער, מייסדת STUFF, יזמת, משקיעה ומלווה סטרטאפים.

סיגל אביטן, מחברת רב המכר חשומה, בעלת היחידה לפיתוח טאלנטים.

ועידית נוידרפר, יועצת להעצמת הנוכחות העסקית בשיטה הגינגית.
 

ואחרי 45 דקות (הזמן אף פעם לא מספיק) יצאו עם היכרויות חדשות ובעיקר עם כיווני מחשבה חדשים לגמרי.