בעידן הטכנולוגי המתקדם של היום, אין דבר כזה שאין דבר כזה (ובכן, כמעט) וכדי לשדרג את איכות החיים שלנו ואת היכולת שלנו לשלוט ולנהל בכל אספקט בחיינו בשלט רחוק, ישנם כמה גאדג'טים או ליתר דיוק המצאות שבלעדיהן בעתיד אי אפשר יהיה ככל הנראה לחיות.

1#. מי שומר על חיית המחמד?

אי אפשר לסמוך לנצח על הדוג ווקר שיטפל בכלב החמוד שלכן שנשאר בבית רוב שעות היום לבד. רובוט חדש בשם MIA מבטיח להיות הבייביסיטר של הכלבלב שלכן (או החתול), לשחק איתו בשעת הצורך, לתת לו חטיפים כשצריך ולהפחית את רמת החרדה של בעל החיים שנמצא לבד בבית. מי יודע? אולי ההמצאה הזאת תגרום לכלבים שלנו לאכול פחות את השטיח, אבל לזה אני לא ממש מתחייבת.

2#. שליטה מרחוק על הסלולרי

זוכרות את העט החכם שהפציע לחיינו עוד בימי הפבלטים של תחילת שנות ה-2000? ובכן, מאז עברו הרבה מים בנהר וכיום בקדמת הטכנולוגיה נמצא ה-S-PEN. מדובר בעט פלא שמגיע יחד עם מכשיר הדגל החדש של סמסונג, Galaxy Note 9. מה מפליא בו בדיוק? הכל בערך: באמצעות ריחוף בלבד, העט החכם, שלמעשה פועל באמצעות Bluetooth, מסוגל לצלם תמונות מדהימות (נגמר עידן הסלפי סטיק), לדפדף בין שקפים של מצגות או סרטוני יוטיוב, לכתוב תזכירים, לשלוח הודעות חיות, לצלם מסך, ליצור אימוג'יז ולעשות עוד כל מיני דברים שכנראה לא תאמינו שאפשר לעשות מרחוק. מי צריך מחשב?

 

3#. העוזר האישי שלכן

מחפשות את הדור הבא של המחברות החכמות? בהמשך לסעיף הקודם, מגע של עט, או לצורך העניין בלחיצת כפתור, מכשיר ה-Galaxy Note 9 הופך מטלפון למחברת חכמה, בה תוכלו לכתוב באמצעות ה-S-PEN Bluetooth תזכורות במסך, רשימת מטלות ובעצם כל מה שעולה כל רוחכן. השימוש בפונקציה הוא קל, התזכורות נשמרות מיד, ואפשר ליצור קטגוריות שיאפשרו שליפה מהירה של טקסטים, שרטוטים או כל דבר אחר בעת הצורך. העט מסונכרן עם אפליקציית ה-Samsung note שמותקנת על מכשיר ה-Galaxy Note 9, ששומרת את כל השרבוטים והרעיונות הגאוניים שעלולים לצוץ לכן באמצע הלילה, ושומרת על הסדר וסדרי העדיפויות שהגדרתן – לגמרי בעצמה.

 

4#. מכבסת ותולה

אפליקציות של מכבסות כבר יש. היום, למי שאין מכונת כביסה בבית, יכולה פשוט להיכנס לאפליקציה ולהזמין משלוח ולקבל בחזרה את הבגדים המכובסים מבלי לדבר עם נפש חיה. אלא שרובנו בסופו של דבר מתבגרות, מתחתנות וקונות מכונות כביסה שמביאות עמן הררים של בגדים ריחניים אמנם, אבל לא מקופלים בסל.

אפשר לומר שהאדם המערבי הממוצע (עם שני ילדים בבית) מקדיש מזמנו לקיפול כביסה בערך 6 שעות בשבוע. אז כמו שיש מדיח כלים, מה דעתכן על מכונה שמקפלת כביסה? קוראים לה FOLDI MATE והיא לחלוטין הולכת להיות האהבה החדשה של מי שיזכה בה. איך זה עובד? פשוט מכניסים את הבגדים בצורה ישרה והם כבר יוצאים מקופלים.