ההתרגשות לקראת בואו של תינוק חדש, היא אחד מרגעי השיא שלנו בחיים. אין השקעה יותר גדולה מזו שהורים טריים עושים כשילד חדש מגיח לעולם. ההשקעה האישית, הרגשית, כל התהליך שכרוך בכך – הם כולם יסודות בסיסיים שטבועים בנו, עליהם נבנית ההורות החדשה שאתם מבססים.

צילום: איתן ריקליס

אביזרים לעיצוב חדר התינוק - מדף קיר ואביזרים. צילום: איתן ריקליס

לצד הרגישות, האחריות והנתינה שנדרשת מכם בכל שלב של חיי הפעוט החדש, הבית אליו הוא מגיע חייב לספק פתרונות שיקלו לכם את החיים.

צילום: איתן ריקליס

שרשרת לתלייה על מיטת התינוק. למשחק ופיתוח. צילום: איתן ריקליס

מוצרי התינוק הם לא חפצים זרים בתוך עולם המבוגרים. הם אמורים להשתלב בהרמוניה עם שאר חלקי הבית וליצור את המקום הנעים ביותר עבור כלל בני המשפחה. על מנת להשיג את התחושה המושלמת, צריכים להתקיים מספר פרמטרים בבסיסו של כל מוצר: שימושיות, איכות ועיצוב

צילום: איתן ריקליס

אוניברסיטה/משחק פעילות. צילום: איתן ריקליס

מה הכוונה?
השימושיות חייבת להיות רב גונית מספיק כדי לעמוד במבחן הזמן, גם כאשר התינוק גדל והופך לילד. פריט שימושי הוא כזה שמלווה את הילד לאורך זמן רב. כלומר,יש לבחור מוצרים שישתלבו בחיי התינוק ממש מן ההתחלה ו"יגדלו" יחד איתו – פשוט יהיו "חלק מהחיים שלו".

צילום: איתן ריקליס

שטיח ספוג, ניתן להרכבה במספר אפשרויות בהתאם לגיל הילד. צילום: איתן ריקליס

המטרה שלנו בסופו של תהליך היא לייצר חיבור עמוק בין חדר התינוק, תוכן החלל והתינוק עצמו. בכך אתם מרוויחים מוצרים שימושיים שהופכים להיות חלק קבוע ומזוהה בחייו של הילד, ואף חוסכים לכם כסף. הפריטים עצמם מלווים את התינוק לאורך תקופות משתנות, כל פעם בתפקיד שונה והתינוק גדל לתוך חלל עוטף, נעים ומוכר שמשתנה יחד איתו, ואף פעם לא מרגיש "ילדותי" מדי עבורו.

צילום: איתן ריקליס

נדנדה מעץ מלא. צילום: איתן ריקליס

עיצוב נכון הוא כזה שמגדיר לכל פריט את תפקידו בחלל. הצבעוניות שמוצעת צריכה להיות עדינה. בכך גם מרוויחים פריטים שמשתלבים בכל מקום, לא משתלטים על נראות החדר, ובנוסף אינם גורמים לעודף גירויים אצל התינוק, אלא יוצרים שקט ועוזרים להתפתחותו התקינה.

צילום: איתן ריקליס

שטיח, בובת פרווה וקוביות משחק. צילום: איתן ריקליס

כמו כן, חשובה גם השפה המשותפת. כשמעצבים חלל חדש לתינוק, חשוב שהפריטים כמכלול ייצרו שפה עיצובית אחידה. אפשר לבנות שפה כזו באמצעות שמירה על צבעים במספר גוונים קבוע, טקסטורות שחוזרות על עצמן וצורות משלימות.

צילום: איתן ריקליס

פינת ההחתלה של התינוק מכילה: משטח החתלה, אביזרי אחסון ועיצוב לשמירה על הסדר, בובה לענין את התינוק. צילום: איתן ריקליס

איכות היא מדד לא פחות חשוב מעיצוב או שימושיות. בחירה במוצרים בעלי חומרי גלם איכותיים תסייע לשמור על הפריטים לאורך זמן במצב טוב וגם תשמור על בריאותו של התינוק. איך מוודאים שהאיכות גבוהה? בחרו מותג בינלאומי עם ותק וניסיון, בדקו כי המוצרים עומדים בתקני הבטיחות הבינלאומיים וכמובן – רכשו את המוצר מבית שמספק אחריות ושירות.

כשכל הדבר הזה מתקרב, וגם אם זה טיפה מאחוריכם – אתם תמיד יכולים לרגע לעצור, להסתכל מסביב ולהחליט ביחד איך חלל התינוק יכול להיראות. מה יכול להישאר, מה מיותר, מה חסר ומה ישמש אתכם גם כשהוא יגדל.

צילום: איתן ריקליס

מיטת התינוק, שמיכת קווילט, בובות פרווה, בובה מנגהת, חיתולי טטרה. צילום: איתן ריקליס

ברגע שתעשו זאת יהיה לכם הרבה יותר קל לקבל החלטות חדשות: איזה צעצוע התפתחותי לרכוש, אילו רהיטים יכולים להתאים לחלל, מה ייתן את הקריצה האישית שלכם וכו'.

צילום: איתן ריקליס

כלי אוכל עשויים 100% מלמין. צילום: איתן ריקליס

ושיהיה במזל!

______________________________________________________________________________________________

יבואן בלעדי: דראמוצרים ואביזרים מבית Done by Deer