למה כולם מתעקשים לעצבן את איימי שומר? אפשר היה להאשים את המזג החם שלה בכל העצבים האלו אם לא היינו מתעצבנים כל פעם מחדש יחד איתה. בפעם הקודמת היה זה מגזין גלאמור שהחליט על דעת עצמו לשייך אותה למחלקת הפלאס סייז והוציא אותה למלחמה עקרונית נגד ההגדרה הזו. עכשיו, בחור אחד הצליח בכמה רגעים בודדים להרוס לכל מעריציה של שומר את הסיכויים להצטלם איתה. תאמינו לנו, אתם הולכים להתעצבן.

 

נמאס לנו מהגדרת הפלאס סייז

הקומיקאית לובשת מידות 36-38, אבל מגזין גלאמור החליט שהיא נחשבת ל"פלאס סייז" - מידה 46 ומעלה. וזה מביא לה את הסעיף

איימי שומר

לכתבה המלאה

שומר העלתה תמונה של בחור שנראה מבסוט למדי לאינסטגרם שלה – למראית עין שום דבר מחשיד שמרמז על החוצפה שעומדת מאחורי אותה תמונה. "הבחור הזה, מול המשפחה שלו, רץ לידי הרגע והבהיל אותי בטירוף. הוא שם מצלמה מול הפרצוף שלי. ביקשתי ממנו להפסיק, והוא ענה: "לא – זו אמריקה ואנחנו משלמים עליך". חצוף אה? חכו, זה לא עוצר שם.

"כל זה קרה מול הבת שלו", שומר מציינת, "אמרתי 'תעצור' ו'לא'. אחלה מסר להעביר לילדה שלך". ואמנם זה לא יגיע לבית משפט, אבל הבחור שאנס אותה להצטלם איתו כן הביא אותה לסנקציות קשות. "נכון, חוקית מותר לך לצלם אותי. אבל אני ביקשתי ממך לעצור וסירבתי. אני לא אצטלם עם אנשים יותר, וזה בגלל הבחור הזה מגרינוויל". התלונות – לבחור המבסוט והכל כך חצוף שבתמונה.

איימי שומר לא תצטלם יותר עם מעריצים

והחיוך הזה - שיא החוצפה. הפוסט בעמוד האינסטגרם של איימי שומר

אז כן, איימי שומר מתעצבנת לעיתים קרובות. מה לעשות שיש כל כך הרבה אנשים חסרי גבולות ודעות פוגעניות שמתעקשים לפגוע בה – ובכולנו? למזלנו, הקומיקאית המבריקה הזו מנצלת את הבמה שלה (בעודה בשיא הקריירה שלה) כדי להעמיד על מקומם אנשים כמו הבחור הזה מגרינוויל. כי לא מדובר כאן רק בתמונה, והבעיה היחידה כאן היא לא רק חוצפה. אדם שמתעקש לזלזל במופגן באישה שלא נותנת את הסכמתה כנראה לא עוצר רק בחטיפת תמונה של סלב, והבת הצעירה שלו כנראה תסיק את מסקנותיה על מעמדה של אישה ושל מילתה בעולם הזה – גם אם באופן לא מודע. כשאנחנו כועסים בכעסה של איימי שומר, אנחנו בעצם מצטרפים למלחמה שלה עבור כל הנשים שלא זוכות לכבוד הראוי להן. אז תודה, איימי.