לפני מספר שבועות כולנו נרעשנו לגלות שבני הזוג אליאב אוזון ודנית גרינברג בחרו להפריד כוחות. כצפוי, הצעד הזה גרר לא מעט תגובות והערות, עד שבחמישי אליאב בחר לעלות פוסט אינטימי במיוחד (או כמו שהוא פירט: "אני לבד.... בלי יחצן או יועץ תדמית, סתם משהו שבא נטו ממני אליכם"), שבו הוא ביקש שיכבדו את הפרטיות שלו.

בין השאר הוא כתב: "הייתה לנו תקופה מהממת שהגיעה לקיצה ומובילה לדרכים שונות ומפוצלות בחיים, ומימוש על פי ניסיון החיים והמקום אליו הוא מכוון, אז נחסך מכם המבטים המרחמים, הכועסים, החשדניים ואפילו מבטי ה׳למה הייתם זוג יפה וכזה מצחיק׳! דיי עם שיחות הרחוב/ סופר/ ואפילו בעירייה במהלך תשלום ארנונה. זה שלי! אני באמת מבקש מכם בא לי אותם בחזרה, את החיים לפני. היום באמת למדתי לקח חשוב מאוד בחיים כי גם ככה כל חיינו אנחנו נמצאים באוניברסיטה אחת גדולה, אף אחד אבל אף אחד! לא יודע מה מתנהל בין זוג ברגע שדלת ביתו נסגרת... אז הסיבה לכל השיתוף אחרי שסיפרתי ׳במקצת׳ עלינו. היא אך ורק למטרת שקט! מילה שהפכה למשמעותית כל כך עבורי. אז כן זאת הבקשה וזה מאוד פשוט. זאת כבר לא תוכנית טלויזיה זה כבר לא ריב אוהבים במסך שלכם עם פופקורן זה לא עוד ניצחון גורף או הפסד בפריים טיים. זה החיים שלי...".

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הייתה לנו תקופה מהממת שהגיעה לקיצה ומובילה לדרכים שונות ומפוצלות בחיים, ומימוש על פי ניסיון החיים והמקום אליו הוא מכוון, אז נחסך מכם המבטים המרחמים, הכועסים, החשדניים ואפילו מבטי ה׳למה הייתם זוג יפה וכזה מצחיק׳! דיי עם שיחות הרחוב/ סופר/ ואפילו בעירייה במהלך תשלום ארנונה. זה שלי! אני באמת מבקש מכם בא לי אותם בחזרה, את החיים לפני. היום באמת למדתי לקח חשוב מאוד בחיים כי גם ככה כל חיינו אנחנו נמצאים באוניברסיטה אחת גדולה, אף אחד אבל אף אחד! לא יודע מה מתנהל בין זוג ברגע שדלת ביתו נסגרת. אפשר לנסות לדבר זה לגיטימי מתוך דאגה אהבה אכפתיות אבל לא לשכנע, ודרך אגב מצער מאוד שמישהו צריך לשכנע זוג להיות ביחד אם הם החליטו שלא. אז הסיבה לכל השיתוף אחרי שסיפרתי ׳במקצת׳ עלינו היא אך ורק למטרת שקט! מילה שהפכה למשמעותית כל כך עבורי. אז כן זאת הבקשה וזה מאוד פשוט. זאת כבר לא תוכנית טלויזיה זה כבר לא ריב אוהבים במסך שלכם עם פופקורן זה לא עוד ניצחון גורף או הפסד בפריים טיים. זה החיים שלי. גירושים זאת מילה שמבחינתי היתה קצת גסה ולא מתוכננת כחלק מסיפור חיי, אני מודה כי אני עצמי ילד להורים גרושים שכבר עבר את זה פעם מהצד בתור צופה מפוחד שהכל מתפרק לו מול העיניים אבל זה עדיין לא שלו והנה לימים אני השחקן הראשי וההיסטוריה חוזרת... אני אשמח מאוד אם אקבל את השקט שמגיע לי לדרוש לעצמי, ואנתב אותו כמו אתמול שלשום ליצירה, נתינה, הכלה של כל הלקוחות המדהימים שלי שמחבקים מנשקים כותבים מפרסמים והכי חשוב עוזרים לי כל כך לנתק את עצמי מהרעש סביב ולחוות דרכם את הווליום של ההנאה שלהם, את ההתרגשות שלהם, את ההקדשה על קיר הגיר אצלי בסטודיו ואת כל שאר הדברים הקטנים שמזינים ומחזקים אותי להמשיך הלאה. תשמרו על האצבעות והפה שלכם לפני שאתם אומרים או כותבים משהו ששמעתם ממישהו של חבר של מישהי שלא קיימת בעולם, ותזכרו שאתם מדברים על אנשים אמיתיים. תכבדו את עצמכם תפזרו אהבה לעולם והוא יחזיר לכם את זה בחזרה. אני מודה שזה עובד אצלי. הנה אתם קוראים את הפוסט הזה והוא הגיע אליכם ממני באהבה אגב, כל הדבר הקסום, השקוף והנקי מפילטרים הזה נכתב סתם בשעה מאוחרת בבית שעוד רגע כבר לא יהיה יותר שלנו אני לבד.... בלי יחצן או יועץ תדמית, סתם משהו שבא נטו ממני אליכם. ההרגשה היא משחררת אני מודה אני מאוד מקווה שאחרי הפתיחות המלחיצה הזאת מבחינתי אני אזכה להבנה שלמטרתה הפוסט הזה נכתב ושוב אין לי מילים שיסבירו את גודל התודה שאני חב לכם על כל האהבה העצומה והיומיומית שמוענקת לי מכל מפגש עם מישהו מכם. מוקדש ממני אליכם באהבה אליאב❤

A post shared by אליאב קעקועים (@eliavtattoo) on

לכאורה, אליאב צודק – שקט זו בקשה לגיטימית ודי פשוטה. אלא שכשהבקשה הזו מגיעה ממנו, היא בקלות יכולה להיות ההסבר הרשמי לביטוי "יריקה לבור שממנו שתית".

להזכירכם, את אליאב ודנית הכרנו לראשונה בתוכנית "האח הגדול". המשולש הרומנטי שנוצר יחד עם נופר מור, היה לא רק מביך לצפייה, אלא גם כואב ומקומם. רגע ההדחה של אליאב, ותמונת השבר של נופר ודנית, אמנם סיפקו אינספור בדיחות, אבל בסופו של דבר הבדיחה שוב הייתה על חשבוננו, הנשים, כשהראו לנו כדבר לגיטימי ומבדר כיצד גבר מפעיל מניפולציות, מתחמן ומשקר לשתי נשים. המשולש הדביק לא הסתיים עם סיום העונה, אלא נמשך גם אחרי: בהתחלה אליאב ונופר בחרו להמשיך מהנקודה בה נקטעו היחסים בבית האח, ובהמשך, כשהניסיון לא צלח, אליאב עבר לדנית. מאז השניים ניהלו זוגיות מתוקשרת ופוטוגנית להחריד: הם הגיעו יחד להשקות, תמיד הצטלמו מחובקים ומלופפים, עמוד האינסטגרם של דנית מלא בתמונות מחופשות זוגיות ביעדים אקזוטיים ובתכנים שיווקיים, וזה של אליאב מלא בתמונות של עסק הקעקועים המשותף אותו הם השכילו למנף בזכות הפרסום והעוקבים שבאו בעקבות השם המוכר. וכל זאת מבלי להזכיר את השתתפותם בתוכנית "זוג מנצח" ואינסוף ראיונות זוגיים בעיתונות, בתוכניות בוקר, ב"אנשים" ועוד. למעשה, גם אם ממש לא התעניינתם בחיים של דנית ואליאב, נראה שלא הייתה לכם ברירה אלא להיכנס אליהם לקישקע.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I NEVER WANT TO STOP MAKING MEMORIES WITH YOU • || 💙🙏🖐 @eliavtattoo

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on

השניים מינפו את הזוגיות המפורסמת שלהם כדי לפתוח עסק בעל שם וכדי להפוך את עמודי האינסטגרם שלהם לרווחיים. הם אלו שמכרו את הזוגיות שלהם כשהם היו צריכים אותנו, את תשומת הלב ואת הלייק שלנו, אז עכשיו, כשזה לא מתאים להם יותר, הם מאשימים אותנו בחטטנות יתר? לא יפה.

שלא תבינו לא נכון, היחסים של אליאב ודנית לא מעניינים אותי וסביר להניח שגם לא הייתי מתעכבת עליהם אילולא אותו פוסט של אליאב שדורש את השקט שלו. לאנשים שמנסים לשמור על הפרטיות שלהם יש זכות לבקש שקט, אפילו לאמנים שדואגים לעשות הפרדה בין הבמה לחייהם הפרטיים יש את כל הזכות לבקש שקט, אבל לשני אנשים שבנו עסק מחשיפת החיים הפרטיים שלהם בפנינו, כנראה שהזכות הזו מגיעה קצת פחות.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@lionrosenberg 🍾

A post shared by אליאב קעקועים (@eliavtattoo) on

אז אליאב, אתה רוצה קצת שקט? נסה לרדת קצת למחתרת. להתרכז רק בעסק שלך, להיעלם מהרדאר. מבטיחה לך שתוך כמה חודשים, אנשים יעברו הלאה וישכחו ואתה תוכל לחזור לאט לאט לחיים שקטים יותר, אנונימיים. אתה כבר לא תקבל הזמנות להשקות, מספר העוקבים ברשתות אולי יצטמצם, לא תקבל הנחות בחנויות. ככה, כמו כולנו. אין ארוחות חינם טוענת הקלישאה, וכשתחזור לשלם על הארוחות מחיר מלא, סביר שגם השקט שלך יהיה מובטח.