הורים בכל העולם יכולים להעיד – ילדים עושים דברים מגעילים. נכון, הם פלא הבריאה, ואנחנו אוהבים אותם עד עמקי נשמתנו ולא יכולים בלעדיהם, אבל זה לא סותר את העובדה שהם מסתובבים בעולם מלאים בנזלת ועם רצון לגעת בכל דבר שנמצא על הרצפה ולהכניס אותו לפה. אם אתם מסוג ההורים שמנסים להצניע את העובדה שהילד שלכם הוא צלחת פטרי מלאת חיידקים מהלכת ואתם עדיין מסתובבים עם מגבונים צמודים בתקווה שהם יעזרו לילדים שלכם להיראות נקיים – א. נחמד שאתם עדיין מנסים, ב. בטח תשמחו לגלות שגם הכוכבות הגדולות ביותר מתמודדות עם אותן בעיות.

במסגרת פינה קבועה שלה בתכנית של אלן דג'נרס, השחקנית כריסטן בל בדקה עם סלבריטאיות נוצצות מה הדבר המגעיל ביותר שהילדים שלהן עשו, ובפנים מזועזעות מאימה שיתפו הכוכבות בזיכרונות דוחים במיוחד. אחת אחרי השנייה חלקו בלי בושה הנשים המפורסמות חוויות שכל אמא תזדהה איתן. מוכנים? קחו נשימה.

"הדבר הכי מגעיל שהבן שלי עשה הוא להרים את הקקי של הכלב שלנו, לשחק איתו ואז להכניס אותו לפה", סיפרה הזמרת קלי קלרקסון. יכול להיות שהיא צריכה להפסיק לשלוח את הבן שלה להוריד את הכלב כי בהמשך חשפה שבהזדמנות אחרת "הוא ראה את הצואה של הכלב ופשוט נהנה להחליק עליה".

קים קרדשיאן שדיברה לא פעם על האובססיה שלה לאסתטיקה וניקיון, שיתפה שתפסה את בתה נורת' תוקעת את מברשת השיניים שלה באסלה ומיד לאחר מכן מצחצחת איתה שיניים. כוכבת הריאליטי לא התביישה לספר שהילדה האמיצה החליטה גם לטעום אוכל של כלבים. בהיכרות עם המשפחה הצבעונית, סביר להניח שמתישהו בעתיד נורת' תתנקם על השיתוף המביך.

אמא גאה. קים קרדשיאן. צילום: shutterstock

אמא גאה. קים קרדשיאן, צילום: shutterstock

כוכבת נוספת שהשתתפה בסבב הווידויים היא ג'ניפר לופז. בשונה מהאימהות האחרות, לופז הייתה עדינה והתמקדה בתקופה בה התאומים שלה (כיום בני 10) היו תינוקות ונהגו לפלוט עליה. והרבה.

ואם לא הקאתם בפה עד עכשיו, תחזיקו את עצמכם: כריסטן בל, שהובילה את הפינה החשובה סיפרה שהילדים שלה אוהבים לחטט באף ולפזר את הממצאים ברחבי הבית (כמובן במידה והם לא אכלו אותם קודם). סקרלט ג'והנסון סיפרה על חיידקי מעיים שהבת שלה נדבקה בהם ובהמשך שיתפה באימה באירוע נוראי שקרה לבתה במהלך ביקור בבית השימוש: "היא הייתה בשירותים, ואז שמעתי פתאום רעשים מוזרים מכיוונה. רצתי אליה מיד. היה שם קקי מרוח בכל מקום, כולל על הקירות, הרצפה ועל הילדה עצמה. אני בעצמי דרכתי על זה. הכלב נכנס והתחיל לאכול את זה. בעצם אפשר להגיד שזה גם הדבר הכי מגעיל שהכלב שלי עשה".

מזועזעת. סקרלט ג'והנסון, צילום: shutterstock

לא יודעים מה אתכן, אבל נחמד לחשוב שבטקס הפרסים הנוצץ הבא ייתכן ותצעד שחקנית יפיפייה, עם פמליית מאפרים מאחוריה, שמלת מעצבים מרשימה מונחת בדיוק מוקפד על גופה, ונעלי עקב גבוהות שעל אחת מהן דבוק מסטיק שלעס אחד הילדים שלה.