דלטון מורט ידעה שיום החתונה שלה לא יהיה שלם בלי בתה הקטנה, אז היא חיפשה דרך מיוחדת לשלב אותה בטקס. היא רצתה שבתה תהיה חלק מהרגע המיוחד הזה ושהזיכרון שלה בחופה, יחד עם בתה ובעלה, ילווה את המשפחה הטריה כל חייהם. אחרי התלבטות ומחשבות בנושא היא פשוט עשתה את הדבר שהיה הכי טבעי לה ולבתה – ונשאה אותה יחד איתה במנשא כשהיא צעדה לחופה, והחזיקה אותה במהלך כל הטקס.

 

החתונה המקורית נערכה בקיץ האחרון, וכעת התמונות ממנה נחשפות ומצליחות לרגש רבים ברחבי העולם. בתה של מורט, אלורה, הייתה רק בת שנתיים באותה תקופה. מורט, ידעה שהטקס עומד להיות ארוך, בכל זאת מדובר במיסה קתולית, היא התכוננה מראש לעובדה שהחופה תגלוש לזמן מנוחת הצהריים של בתה התינוקת והתכוננה מראש לאותם רגעים, בריאיון ל-HuffPost היא אמרה שהתזמון לא יכול היה להיות מדויק יותר: "היא הייתה על המנשא וכשבעלי ואני החלפנו נדרים החזקתי אותה בזרועותיי, זה היה נהדר".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Since I posted about her wedding dress yesterday, I got a few requests to see photos of how Dalton wore her daughter during her wedding! Here are some of my favorites! Such a stunning baby wearing bride! ?? . . . #fireandgoldphoto #fireandgoldbride #fireandgoldcouple #steubenvillephotographer #steubenvilleweddingphotographer #steubenvilleweddingphotography #pittsburghweddingphotographer #pittsburghphotographer #pittsburghweddingphotography #wheelingphotographer #wheelingweddingphotographer #weddingphotography #weddingphotographer #weddingphoto #weddingday #weddingmoments #weddingceremony #weddingstyle #weddingfashion #bridalfashion #weddinginspirations #weddingdetails #weddingideas #weddinginspo #weddingrings #bridalphotographer #couplesphotography #babywearing #babywearingmama #babywearingbride

A post shared by Laura Schaefer | Photographer (@fireandgoldphoto) on

מורט נשאה את בתה במנשא בד צבעוני, במהלך 10 הדקות הראשונות של הטקס, היא הוציאה את בתה מהמנשא, היניקה אותה ועירסלה אותה עד שנרדמה, ולאחר מכן החזיקה אותה עליה במהלך כל הטקס. לורה שיפר, צלמת וחברת המשפחה, היא זאת שתיעדה את הרגעים המיוחדים האלו ושיתפה אותם ברשתות החברתיות. "האופן בו מורט שילבה את אלי בחתונה הייתה מיוחדת ומלאת משמעות", אמרה שיפר, "צילמתי את מורט מכניסה את אלי למנשא בזמן שהיא מתכוננת וזה היה כל כך מרגש. לראות אותה מניחה על עצמה אחרי זה את ההינומה היה טוויסט ייחודי והשלים את המראה שלה ככלה בצורה מדויקת".

דלטון מורט ביום חתונתה. צילום מתוך יוטיוב

דלטון מורט ביום חתונתה. צילום מתוך יוטיוב

 

מורט כבר רגילה לשאת את אלורה במנשא ולכן זה היה כל כך טבעי עבורה לעשות את זה במהלך חתונתה. היא בעצמה זוכרת כיצד אמה הייתה נושאת עמה את אחיה הקטן במנשא איתה לכל מקום. בתגובה להד התקשורתי העצום שנוצר סביב הכלה/אמא, אמרה שיפר שהיא מקווה שמה שחברתה עשתה יהווה השראה לנשים נוספות לנסות להתנהל אחרת ביום הגדול שלהן ויגרום להם לצאת מהשבלונה, ולעשות מה שהכי טבעי ומתאים להן ולמשפחה שלהן.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve been blown away by the response I’ve gotten on my post about the #babywearingbride @romper contacted me about an interview and they wrote an article on it!! I put the link in my profile so check it out! And to see more pictures from this wedding, check out the blog post, link also in profile. Thank you for all the love and support for my photos and for Dalton and Ellie! . . . #fireandgoldphoto #fireandgoldbride #fireandgoldcouple #steubenvillephotographer #steubenvilleweddingphotographer #steubenvilleweddingphotography #pittsburghweddingphotographer #pittsburghphotographer #pittsburghweddingphotography #wheelingphotographer #wheelingweddingphotographer #weddingphotography #weddingphotographer #weddingphoto #weddingday #weddingmoments #weddingceremony #weddingstyle #weddingfashion #bridalfashion #weddinginspirations #weddingdetails #weddingideas #weddinginspo #weddingrings #bridalphotographer #couplesphotography #babywearing #babywearingmama #babywearingbride

A post shared by Laura Schaefer | Photographer (@fireandgoldphoto) on