"לביאה אמיתית!", "את השראה למלא בנות, בכיתי איתך ביחד", "את החלום שאת חולמת רק את יכולה להגשים לעצמך", "הגזמת! תהליך כל כך אישי ופרטי, מה את צריכה לייקים על זה?", אני מבינה אותה כל כך ומאחלת לה הצלחה רבה אבל יש דברים שלא משתפים ומשאירים לעצמך ולקרובים אלייך".

לא עברה יממה מאז הסרטון החושפני שהעלתה נטלי דדון לעמוד האינסטגרם שלה ונראה שלכולם יש דעה, לכאן או לכאן. דדון, שחשפה לפני מספר שבועות כי היא מתחילה טיפולי פוריות לאחר שנפרדה מבן הזוג שלה ואבי בנה, הגדילה לעשות והעלתה סרטון שלה מזריקה לעצמה הורמונים בפעם הראשונה.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon)

הרגע הדרמטי שהעלתה הדוגמנית לרשת הוא לא קל לצפייה, בסרטון דדון אוחזת את המזרק ומתוודה בדמעות: "אני צריכה להזריק את זה לעצמי לבטן אין לי מושג מה אני מרגישה - חלק בי מתרגש, חלק בי כואב וחלק בי מתוסכל ומודה על הקיים. כנראה שזה חלק מהדרך שמישהו החליט שאני צריכה לעבור, הנה הרחמים העצמיים, סתמי, את חזקה". בהמשך כשהיא מחדירה את המחט לבטנה פורצת דדון בבכי כואב, מתנשפת בכבדות וחותמת את הסרטון במשפט "אין לי מה להגיד יותר".

נכון לעכשיו לסרטון שהעלתה דדון יש 204,000 צפיות ו-2,500 תגובות וגם לכתבות שעלו בנושא יש מאות אם לא אלפי מגיבים – לכל אחד יש מה להגיד על תהליך ההפריה של נטלי דדון, ואיך לא? אחרי הכל היא זאת שבחרה להכניס אותנו לרחם שלה.

אני מודה, בצפייה ראשונית משהו לא הרגיש לי נכון. הרגע הקשה, הבכי הבלתי פוסק והעובדה שזו הפעם הראשונה שכוכבת הרשת צריכה להזריק לעצמה הורמונים, מכווצת את הלב ואי אפשר שלא לתהות  - למה להכניס כל כך הרבה אנשים לחוויה כזאת אינטימית? האינסטגרם גרם לרובנו לשבור גבולות אבל להכניס מאות אלפי אנשים לחדר האמבטיה שלך בסיטואציה כזאת גרם לי להרגיש בפרק של מראה שחורה, כולם בתוך החיים של כולם ושום דבר לא אמיתי יותר.

נחשפתי לסרטון בפעם הראשונה כששוטטתי באתר בידור מסוים וככה התייחסתי אליו, כמו ידיעה שטחית בתוכנית של גיא פינס, אבל כשנכנסתי לעמוד האינסטגרם של דדון וצפיתי בו שוב הבנתי אותה באמת. כי אחרי שמורידים את הפילטרים שהתרגלנו אליהם, בתוך הדרמה ובתוך המציאות האינסטגרמית, יש רגע מאוד חשוף ואמיתי של צער וכאב, ובחירה מודעת של דדון ללכת עם עצמה עד הסוף. כן, היא דרמטית, כן היא עצובה ובוכה ומדוכאת מהמצב, אבל כולנו היינו שם מתישהו ואתם יודעים מה? זה באמת מדכא לעשות תהליך כזה לבד, במיוחד אחרי פרידה.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon)

האנשים שנרתעו מהסרטון של נטלי דדון הם בעיקר כאלו שחרדים מאובדן הפרטיות שלהם ובגדול נרתעים מהתרבות האינסטגרמית על כל רבדיה, כמוני, אבל אולי זאת חשיבה מיושנת והגיע הזמן להבין שהעולם התקדם, ושזה גם בסדר לרצות לשתף ולהפסיק להתחבא. לא תמיד זה בשביל לייקים, וגם אם כן זה בסדר. ובעיקר זה משחרר. לחלוק עם כולם את החוויה שלך בלי להתבייש.

נטלי דדון גורמת לנשים אחרות במצבה להרגיש שהן ביחד, שיש עוד כמוהן ושזה בסדר. הן אולי בוחרות כרגע לא לספר ולשמור דברים לעצמן אבל הן לא לבד. אז היא בכתה והזריקה לעצמה הורומונים מול המצלמה, אז מה? זאת האמת שלה והיא הולכת איתה עד הסוף. אנחנו עוברים דברים בחיים ובטוחים שהשיט הזה קרה רק לנו ומחביאים אותם, תתפלאו לשמוע אבל מפוזרים בעולם כל כך הרבה אנשים שעוברים את מה שאתם עוברים. נטלי דדון לא מתביישת ועל זה צריך רק לכבד, לפרגן ואפילו להגיד תודה על כך שהיא עוזרת מרחוק להרבה אחרות. בהצלחה בתהליך, תשתפי או לא, אנחנו תומכות בך.