דפנה לוסטיג, 36, היא ללא ספק אחת המתלבשות המעניינות בארץ. היא מצליחה לשמור על סגנון לא מתאמץ ונוטף שיק – הרבה מזה בזכות התסרוקת הקצרה והמדויקת וזוג המשקפיים המקנים לה מראה מתוחכם משהו. היא מגישה תכנית בוקר ברדיו תל אביב ורדיו חיפה, שותפה במותג משקפיים "המשקיפה" לצד מאיה ספיר ובימים אלו מוציאה קולקציית הריון עם אבישג ארבל – בטיימינג נפלא עם ההיריון האישי שלה.

עוד באון לייף: 

"הסגנון שלי הוא אינדיבידואלי, מבלי להיות מופרך. יש לי לוקים שהם רק שלי ואני גאה בעצמי שאני מייצרת אותם, אבל לעולם אני לא ארגיש בהם מחופשת או מוגזמת. המראה שלי תמיד יהיה סולידי, אבל מעודכן".

בין הצבעים האהובים על דפנה ניתן למצוא המון כחול, ובעיקר שילובים של שחור וכחול. "אני גם אוהבת פרינטים, שקטים יחסית ולא מקושקשים מדי. אני אוהבת אדום, אבל רק אם הוא מוצע באופן עדין, כלומר - אם יש שמלה או חולצת משי בצבע אדום אני אעוף עליה".

דפנה, שעברה כבר לידה אחת וכעת נמצאת בהריון בחודש שביעי, מגלה כי ההיריון הנוכחי שינה במקצת את הסטייל האישי שלה, עם אלמנטים שימשיכו איתה גם אחרי הלידה: "כרגע אני הולכת הרבה עם אוברסייז. לפני ההיריון הייתי בטוחה שרוב הבגדים שלי כאלו ולכן לא אצטרך להחליף מלתחה, אבל מתברר שהפריטים שלי לא היו אוברסייז כלל אלא גזרות ישרות וקרובות לגוף, אבל לא צמודות. עכשיו, עם האהבה החדשה לפריטים שבאמת רחוקים מהגוף, אין ספק שהאוברסייז הולך להישאר אצלי בארון".

אז מהם שלושת פריטי המאסט בארון הבגדים של דפנה? משקפי ראיה, שמלת ג'ינס וסנדלים בצבע ניוד עם עקב. המכנה המשותף של שלושתם, כפי שאנו רואים זאת, הוא שמדובר בפריטים ניטרליים – שיכולים להתאים לכל לוק כמעט, ולכן הם בגדר חובה בארון הבגדים שלה. ככה גם תוכלי להכניס אותם לארון שלך:

משקפי ראיה

"הפכתי את המשקפיים לקריירה. יש לי אהבה אמיתית אליהם. הם חלק בלתי נפרד מהפנים שלי ויכולים להתאים ולשדרג כל אאוטפיט".

המשקיפה, מחיר: 890 שקל

קרולינה למקה, מחיר: 299 שקל

גדי אלימלך לאירוקה, מחיר: 525 שקל

שמלת ג'ינס

דפנה לוסטיג בשמלה שעיצבה לאבישג ארבל, 390 שקל

"בתקופת ההיריון הרגשתי שזה פריט שממש חסר לי, ובקולקציה ההיריון החדשה החלטתי לעצב כזו. שמלת ג'ינס היא מסוג הפריטים שאפשר לצוות להם נעליים שטוחות ותיק וזהו, פשוט לצאת מהבית".

דורין פרנקפורט, מחיר: 545 שקל

נפפירי, מחיר: 799 שקל

קוביקה, מחיר: 230 שקל

סנדלים בצבע ניוד

"פריט המאסט שלי בימי הקיץ. בעונה הקודמת פשוט לא נפרדתי מהם. זה מחמיא לרגליים ובעיקר כקונטרסט לעור הישראלי השזוף, והצבע הניטרלי יכול להתאים למגוון אאוטפיטים".

ספרינג, מחיר: 299 שקל

סקופ, מחיר: 129 שקל

Shoeshu, מחיר: 199 שקל