מזה זמן רב מרגישים בעולם האופנה שנעלי העקב אאוט והנעליים השטוחות אין, ועכשיו זה כבר לגמרי מוכח. בזמן שהרשת מפוצצת בסלבריטאיות שבוחרות לנעול נעליים ללא עקבים, בחודש האחרון גם שבוע האופנה הישראלי אישר את הטרנד.

אחרי שנעשו כל הסיכומים האפשריים על שבוע האופנה בתל אביב, ואחרי שגם בלוגרים מחו"ל הודיעו שללא ספק שבוע האופנה עומד בקנה מידה עולמי, אפשר לראות שיש דבר אחד משותף כמעט לכל התצוגות שהיו במשך שלושת ימי שבוע האופנה – והוא טרנד הנעליים השטוחות.

אחת התצוגות הכי מרשימות שנצפו בשבוע האופנה האחרון בתל אביב הייתה ללא ספק התצוגה של טובהל'ה ונעמה חסין בתה. את כל הדגמים עיצבה הפעם רק נעמה תוך התייחסות לחגיגות ה-70 למדינת ישראל, באלמנטים, בבדים ובחיבור של הכל יחדיו. בתצוגה שלהן, החליטו השתיים שכל הדוגמניות שיצעדו על המסלול ינעלו נעליים שטוחות. וזה אולי מחדד את המסר שכבר מזמן הפך מקלישאה לדרך חיים – "את הכי יפה כשנוח לך".

מתוך תצוגת האופנה של טובה'לה ונעמה חסין בשבוע האופנה הישראלי. צילום: אבי ולדמן

מתוך תצוגת האופנה של טובה'לה ונעמה חסין בשבוע האופנה הישראלי. צילום: אבי ולדמן

ובאמת, בחודשים האחרונים יותר ויותר מפורסמות בארץ ובעולם נצפות על ידי הפפראצי בנעליים שטוחות. אבל, גם כשנועלים נעליים שטוחות צריך לדעת לעשות את זה נכון ובסטייל.

אין ספק שכאשר אישה נועלת נעליים נוחות היא הולכת זקופה, היא מרגישה טוב ורואים את זה בשפת הגוף שלה. קוקו שאנל אמרה פעם:

"Luxury must be comfortable.

Otherwise it is not luxury".

גל גדות בנעליים שטוחות

התחילה את הטרנד? גל גדות בנעליים שטוחות, צילום: reuters

 

אז עכשיו רק נשאר לבחור את השילובים הנכונים בבגדים כדי לקבל את המראה שאותו את רוצה להשיג.

תוספת של בלייזר ומכנסיים מחוייטים או חצאית העיפרון שהיא ממש הלהיט של הקיץ 2018 עם נעליים בעקב מינימליסטי אך אלגנטיות מייד יתן מראה מחוייט, רציני יותר, מתאים לעבודה או פגישות עסקיות, ברגע שאתן נועלות נעליים שטוחות עם ג'ינס תקבלו לוק ספורט אלגנטי מהמם.

טבע נאות

טבע נאות

צילום: טבע נאות

 

כמעט כל דגם של סנדלים שטוחות אפשר לשלב עם חצאית בגזרת A מתנפנפת, קלילה והכי מתאימה לאקלים הישראלי או שמלות מקסי ארוכות אשר מתרחבות מאזור המותן ועד כפות הרגליים קלאסי לשלב עם סנדלים שטוחות כמו שגם הוונדרוומן שלנו מציגה על השטיח האדום.

טבע נאות

צילום: טבע נאות

 

גם נוח. גם אופנתי. עם הטרנד הזה – הרווחתן!