אחרי חרושת שמועות, שהגיע לשיאה בינואר בעקבות היעדרותו של קרל לגרפלד מתצוגת הקוטור של שאנל, אמש פורסם שהמעצב המוערך הלך לעולמו. לגרפלד, שעמד בראש בתי האופנה שאנל, פנדי והמותג שנושא את שמו, היה בן 85 במותו, וממש עד לפני כמה חודשים המשיך ליצור, לפעול, לייצר פרובוקציות, להשפיע על עולם האופנה ולתחזק את קשריו הצמודים עם המפורסמות והמפורסמים, ממש כפי שעשה במשך 50 השנים האחרונות. לכן גם לכתו עורר לא מעט הדים וכוכבות וכוכבי פופ וקולנוע שעבדו בצמוד אליו לאורך השנים ניצלו את הרשתות החברתיות על מנת להספיד לאיש ולאגדה. הנה כמה מהתגובות המרגשות ביותר:

 

קייטי פרי: "לעולם לא יהיה עוד מישהו כמו קרל לגרפלד. הוא היה חצוף ונדיב בעת ובעונה אחת. בעל חוש הומור מרושע עם לב יפה של זהב. אני בטוחה שהמלאכים יהיו עכשיו עם קצת יותר שיק, נוח על משכבך בשלום, יקירי".

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Godfather. #?

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

מיילי סיירוס: "קרל לגרפלד, לעולם לא תישכח. תמיד נתגעגע. בשנים האחרונות אנחנו מאבדים כל כך הרבה אגדות. הזמן עובר מהר ובאופן בלתי נמנע אנחנו מאבדים את מי שסלל את הדרך למעננו, כדי שאנחנו נוכל לשגשג. זה משנה הכל, אנחנו צריכים לקחת אחריות ולהמשיך לעלות, אנחנו צריכים להשתמש יותר במשאבים כמו חמלה, אנחנו צריכים להיות יצירתיים - ליצור משהו חדש מתוך כבוד לעבודה הקשה שעשו בשבילנו. אנחנו צריכים לעשות מה שחלוצים כמו קרל היו רוצים שנעשה – להשפיע ולשנות את העולם דרך אופנה!". 

 

לילי אלן: "גרמת לי להרגיש כמו נסיכה. מעולם לא הבנתי מה ראית בי, אבל אני אסירת תודה על התמיכה שאתה ושאנל הענקתם לי ב-15 השנים האחרונות. נוח על משכבך בשלום, קרל, היית גאון ותחסר כל כך". 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So incredibly sad to hear this. Karl was a genius and always so kind and generous to me both personally and professionally. RIP ?x vb

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

ויקטוריה בקהאם: "אני כל כך עצובה לשמוע את זה. קרל היה גאון ותמיד היה כל כך אדיב ונדיב כלפי, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית".

 

בלה חדיד: "אני חסרת מילים ושבורת לב מהידיעה על לכתו של קרל. ההומור שלו, השנינות, האהבה והתשוקה לאופנה יחיו לנצח. תודה על ההשראה שנתת לעולם הזה ועל כל הלבבות שבהם נגעת במהלך הדרך. בכל פעם שראיתי אותך זה הרגיש כמו בפעם הראשונה ואני אתגעגע לחיבוקים שלך. אני מרגישה כל כך ברת מזל שביליתי בנוכחותך. שולחת את אהבתי למשפחת לגרפלד ולכל הקרובים אליו. אני כל כך מצטערת. כולנו אוהבים אותך כל כך".

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dearest @karllagerfeld there will never be another like you. Thank you for your incredible contribution to fashion and wit. ?

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Karl, I will miss your indescribable presence, watching your calm, quiet, genius mind working, your little jokes, amazing stories, and experiencing the clothes, sets, and productions only you could dream up. Thank you for believing in me and for the beautiful, incredible opportunities you brought to my career, but mostly, thank you for giving me the honor of knowing the magic behind the myth. There will never be another Karl Lagerfeld. I am overwhelmed with sadness today, but also with so much love, admiration, and gratitude for you. To all his beloved friends and colleagues, and his favorite girl Choupette?, my heart is with you. ❤️ Rest In Peace King Karl. I didn’t want this day to come. ?

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

ג'יג'י חדיד: "קרל, אני אתגעגע לנוכחות הבלתי ניתנת לתיאור שלך. לצפות במוח הרגוע, השקט והגאוני שלך עובד, לבדיחות הקטנות שלך, לסיפורים המדהימים ולחוות את הבגדים, ההפקות והסטים שרק אתה יכולת לחלום עליהם. תודה על האמונה בי ועל ההזדמנויות היפות והנפלאות שהבאת לקריירה שלי, אבל בעיקר תודה שנתת לי את הכבוד להכיר את הקסם שמאחורי המיתוס".

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@karllagerfeld ... I loved working with you. Unique, masterful, funny and generous. RIP ?

A post shared by Kylie Minogue (@kylieminogue) on

 

טיירה בנקס: "מר לגרפלד, הענקת לצעירה בת ה-17 הלחוצה הזו, שרק ירדה מהמטוס, ללכת בתצוגות שלך, של לגרפלד ושאנל, כבר בעונה הראשונה שלה בפריז. תודה שסמכת על "ירוקה" עם היצירות הגאוניות שלך. אתה מעבר לסמל אופנה".

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Evolution is the secret for the next step” - rest in peace, Karl Lagerfeld ❤

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

 דיוויד בקהאם: "'אבולוציה היא הסוד לצעד הבא' – נוח על משכבך בשלום, קרל לגרפלד".

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? Karl... Great love of my life. ?@karllagerfeld @chanelofficial ???????????????????????????????????#karllagerfeld @jeanpaulgoudeofficial

A post shared by Linda Evangelista (@lindaevangelista) on