בין כסה לעשור היא התקופה הטובה ביותר לחשבון נפש. כזה שעושים לבד כל אחת בעולמה שלה, וכזה שעושים יחד עם חברות רצוי על כוס יין טוב, ובמקרה של מפגשי הנווטוורקינג של און לייף, אם לא חברות בתחילת האירוע אז בטוח בסופו. 

באנר

כינסנו ב"בניופאן גורמה" (מתחם סדנאות הבישול של ניופאן) 20 נשים, כל אחת מובילה ופורצת דרך בתחומה, פעילות חברתיות, עיתונאיות, נשות שיווק, דוברות ויזמיות, נשים שמובילות תהליכי חדשנות,סופרות ומרצות, לא חלילה כדי שיפליאו בלהטוט בין הסירים אלא דווקא שיפליאו בקיצורי הדרך שהן עושות כדי לג'נג'ל בין העבודה המופלאה שהן עושות לבין החיים עצמם שצריך להאכיל כמה פיות רעבים ומהר. 

עם היין שזרם כמים וגם בלעדיו, נוכחנו שוב כמה מהר נשים יכולות לטוות שיתופי פעולה וחברויות חדשות וכמה רעיונות יכולים לצמוח מסביב שולחן אחד וראש פתוח, אבל יותר מהכל הופתענו מהמהירות שבה אפשר לתקתק לא סתם ארוחה אלא אחת טובה במיוחד עם כמה לחיצות אלגנטיות על המג'ימיקס. 

הילה שי וזאן, מס' 40 ברשימת כחול לבן לכנסת

רוצות דוגמאות?

זה התחיל בבצק המופלא שהכינה לנו שמרית גולדברג, שפית ניופאן גורמה - קמח, מים, שמן, הכל בתחום המוכר, אבל דקה וחצי אחרי שכל זה נשפך ברוב הוד והדר למכשיר, היה בידינו בצק טרי ונוצץ, כל שנשאר היה לעשות זה ללוש אותו, למתוח באורך הרצוי ולהוסיף כיד הדמיון הטובה עלינו, ותאמינו לנו, היא הייתה. 

לזה הוספנו פסטה מקישואים, או בשמם היפה יותר זוקיני עם פטה, עגבניות, בזיליקום ורוקט, סלט סלק שהייתן רוצות גם על שולחן החג שלכן, והשוס במשרד שלנו - טבולה עשויה מכרובית עם ענבים וחמוציות! שזה בדיוק כמו שזה נשמע - עם הרבה ירוק בעיניים, ואפילו טחינה אבל במקום בורגול או גלוטן שחקנית חדשה ורעננה - הכרובית. 

סמדר גנזי, מקדמת אג'נדת פרואייג'ינג בישראל https://www.facebook.com/ProAging/

הדס גולדשטיין, מנכלית ומייסדת און לייף

שגית הורביץ, דוברת הספארי

שרית קרול, מנכלית ובעלים מצויינות בהשמה

הטובים ביותר שלנו - מהסיפור המדהים על רוטב שמנת לפסטה שכולל- ובכן, רק שמנת, דרך הירקות הקצוצים - מהשקית בסופר ועד זו שמבשלת לכל השבוע מראש ושהילדים והמיקרו יסתדרו (בלי שמות כמובן!). יש להודות שעכשיו אחרי ההיכרות האינטימית עם מעבד המזון של ניופאן- דרכנו סלולה לאוכל טוב יותר.

לימור גור, מנהלת אדמינסטרטיבית כללית משלימה

ענת סרגוסטי, אשת תקשורת

מורן סער, מנכלית ובעלים "סטאף"

יעל שרר, מרצה סופרת ופעילה חברתית, מקימת "הלובי למלחמה באלימות מינית"

שיר זיו וטליה לוין, עיתונאיות

רלי לוי, סמנכלית שיווק ושירות מאוחדת

ונקנח בקינוח - כי איך אפשר שלא - שהיה הדבר הכי יפה שיצא תחת ידינו. גביע טרייפל שבאמת אין זריז ממנו והתוצאה? היא תרד אחרי החגים....שנה טובה! 

אפרת אדמון, סמנכלית תוכן ופיתוח עסקי באון לייף

מורן דאי, סמנכ"לית שיווק ניופאן

הדס רגולסקי כריסי, עורכת ראשית, און לייף