תמר:

לא סתם מדובר בחטיף האנרגיה האולטימטיבי. התמר עשיר באשלגן וגם בסוכר טבעי, שמהווים מקור מעולה לאנרגיה זמינה. אם אתם מתכננים לצאת לריצה, קחו לכם תמר כרבע שעה לפני האימון ותראו איך האימון הופך לקליל ומלא באנרגיה.

 

מיץ פירות:

בניגוד למיתוס, מיץ פירות הוא לא בדיוק "משקה בריאות". בניגוד לפירות הנאכלים בשלמותם, המכילים שפע של סיבים תזונתיים, מיץ פירות מכיל כמות גדולה מאוד של סוכר פירות (פרוקטוז), מה שמעלה בבת אחת את הערך הגליקמי בגוף. ובכל זאת, אם המטרה שלכם היא להתעורר ברגע, כוס של מיץ תפוזים או כל פרי אחר תספק את הסחורה.

 

 

קפה שחור:

בין שאתם נמנים עם אוהדי הקפה ובין שאתם נמנעים משתייתו, שתיית כוס קפה תספק לכם את בדיוק האנרגיה המיידית שאתם מחפשים. הקפה מכיל קפאין כידוע, המשמש כחומר מעורר במיוחד. לעומת זאת, אם מצפה לכם יום ארוך במיוחד, לא כדאי שתבנו על קפה, מכיוון שהוא יספק לכם אנרגיה זמינה לטווח קצר בלבד.

 

שוקולד:

ממש בדומה לקפה, גם השוקולד מכיל קפאין שכאמור מסייע לעורר את הגוף במהירות. כדאי לבחור בשוקולד מריר המכיל מעל 70 אחוז מוצקי קקאו. 2 קוביות – זה כל מה שאתם צריכים לטובת משימת ההתעוררות.

 

soom

הטחינה, כידוע היא אחד המאכלים החיוניים ביותר לגוף. "סום" למשל, היא סדרת מעדנים שמבוססת על טחינה, והיא תעניק לכם בוסט של אנרגיה זמינה בדרך טעימה ומפנקת במיוחד