איך אבי לוי עושה את החריימה סלמון המעולה שלו, איך מחניודה מכינים את הקאדה המפורסמת שלהם, מה הסוד של המקלובה ההפוכה של אקליפטוס, האוסובוקו המופלא של דוויני ועוד ועוד?

 

עכשיו זה כבר לא סוד: באתר הייחודי הראשון מסוגו בישראל, jtaste.co.il

 מחכות הסדנאות המצולמות האישיות של השפים והשפיות הכי הטובים ביותר בירושלים, של המסעדות המובילות ושל הבשלניות הביתיות – שמלמדות צעד אחרי צעד להיות שפים גם אצלכם בבית וגם מגלות את הטיפים החשובים, הגדולים והקטנים, כדי שזה ייצא לכם בול בול כמו במסעדה.

ירושלים היא עיר שופעת קולינריה, זה כבר ידוע. עיריית ירושלים, האגף לקידום עסקים בעיר ואון לייף יזמו את "טעימה ירושלמית" שמטרתה להכיר לכולם את המנות הכי טובות בעיר, וגם לסייע לבעלי ובעלות העסקים בעיר ולמסעדות הירושלמיות, החדשות והוותיקות. 50 מסעדות, שפים ושפיות נבחרו להשתתף בפרויקט, הצטלמו לסדנאות פרטיות עם מנות הדגל שלהם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 והחלק הכי מרגש בכל הסיפור?

כשתשלמו על הסדנה, עלות סמלית של 10 שקלים, התשלום יועבר ישירות למסעדות עצמן, כחלק מתכנית עידוד וסיוע לעסקי הקולינריה בירושלים! בדרך הזו גם תלמדו לעשות את המנות הכי טובות של המסעדות הירושלמיות וגם תעזרו להן בחזרה!

לצפייה בטריילר של מסעדת "סביח אריכא:

חשוב לדעת, ברגע ששילמתם על הסדנה היא תהיה זמינה לכם ללא הגבלת זמן, ואת המתכון תקבלו כמובן בצורת טקסט, כדי לגשת מיד לבישול.

 

ויש עוד הפתעה: באתר "טעימה ירושלמית" מחכים לכם, בחינם לגמרי, גם מתכונים של בשלניות ירושלמיות נהדרות, מכל המגזרים והעדות והדתות של ירושלים, עם סיפור המנה הביתית הנהדרת שלהן.

לצפייה בטריילר של מסעדת אישטבח: