המקום: מתחם "ניופאן גורמה" (מתחם סדנאות הבישול של ניופאן)

סיבת המפגש: סדנת נטווריקנג ובישול שכל מטרתה היא עשיית טוב באמצעות אוכל והיכרות עם המוצר החדש של 'מולינקס' מבית 'ניופאן'

המשתתפים: 11 בלוגרים ובלוגריות מתחום האוכל

חברי הנבחרת בעת ההדרכה. מתחם "ניופאן גורמה"

כבר בתחילת המפגש, כשערכנו היכרות ראשונית עם נבחרת הבלוגריות והבלוגרים, הבנו שבחרנו טוב. המשתתפים שלנו: אייל רווח, בתיה שורק, שרית עטר, חננאל אדרי, מאיה יונגרמן, רוני לוי, יסמין מורגן, דנה סידס, קרן בראון, מירב מילר ושני יוסיפון סיפרו לנו משהו טוב שקרה להם השבוע והתשובות שלהם היו מרגשות מאוד. המילה ראשונה של הילד, השמש שהחליטה סוף סוף לצאת, וההצטרפות הספונטנית למפגש - עם התחושה הטובה הזאת יצאנו לדרך.

נבחרת הבלוגריות והבלוגרים

חברי הנבחרת. מימין: מאיה יונגרמן, שרית עטר, חננאל אדרי, בתיה שורק

במהלך המפגש נציגת 'ניופאן' סיפרה לנו על מעבד המזון החדש של מולינקס והסבירה על האופן בו המכשיר מקצר ומייעל את תהליך הבישול כמעט בכל מתכון. בזמן ההסבר, היא אפתה עבורנו לחם אגוזים טבעוני וללא גלוטן שהשאיר את כולנו פעורי פה ובעיקר חוסל מהר מאוד. לאחר ההסבר שלה, חברי הנבחרת שלנו יצאו להתנסות בעצמם במכשיר והוציאו מנות משגעות.

חברי הנבחרת. מימין: בתיה שורק, אייל רווח, חננאל אדרי ושרית עטר

לראשונות: סלט סלק וטחינה עם עשבי תיבול וקרפצ'יו זוקיני, לעיקרית: קיש בטטה וגבינות, לקינוח: מאפה אגוזים עם בננות מקורמלות וקינוחי כוסות עם תותים ופירות יער. ואת כל הטוב הזה? בחצי מהזמן! גם אנחנו וגם חברי וחברות הנבחרת שלנו הופתעו לגלות כמה פשוט ומהר אפשר להרים ארוחה שלמה בכמהה לחיצות על המולינקס החדש.

סלט סלק, טחינה ועשבי תיבול. מאחור- מאפה אגוזים ובננות מקורמלות

קרפצ'יו זוקיני

קיש בטטה גבינות. מריח נפלא!

קינוחי כוסות עם תותים ופירות יער

בסוף המפגש, ואחרי שטרפנו את המנות המדהימות של הנבחרת שלנו, דיברנו קצת על החג שמתקרב ועל המטרה העיקרית לשמה התכנסנו - להפיץ טוב בעזרת האוכל. כל אחד ואחת סיפרו איך הם מרגישים כשהם מבשלים עבור מישהו אחר וכמה אוכל הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לתת אהבה. חברי הנבחרת לקחו את המפגש כפרויקט ובמהלך השבוע הקרוב הם יבשלו מנה ויבחרו להעביר אותה הלאה, במטרה להראות כמה פשוט לבשל משהו טוב. לחיילים בודדים, לקשישים עריריים או סתם לשכן מהדלת ממול. לקראת חג הפסח המתקרב הם יעשו מעשה טוב ויבשלו עבור האחר. יש מטרה יפה יותר מזו? בטוח שלא.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Onlife (@onlifeil)