מי לא רוצה ללמוד טריק או שניים רגע לפני החג כדי להמם את האורחים? התכנסנו בביתה של שרית עטר - מבשלת באהבה שבקרית אונו. הכיבוד העשיר שהיא הכינה לנו סימן את ההמשך לבוא  - יין משובח, גבינות ומטבלים שגרמו לשיחה לזרום מרגע שהתחילה.  נבחרת הבלוגריות שלנו הייתה משובחת כתמיד וכללה את הקונדיטורית מיתר חומסקי שמתמחה בסדנאות אפייה, הקונדיטורית נעמה צור - טעם מתוק, שגית הורוביץ, בתיה שורק שאף היא קונדיטורית ומעבירה סדנאות אפייה, בלוגרית המסעדות נטע סלונים, עינב חקון שמבשלת בתשוקה, דפנה אוסטר מיכאל מהבלוג מתנות קטנות,  רויטל פדרבוש מהבלוג מטבח קל - מתכונים פשוטים להרגשה טובה , ואתי משה חביב הלוא היא הקראנצ'ית,  כל אחת מהן סיפרה לנו משהו טוב שקרה להן השבוע והתשובות שלהם היו מרגשות מאוד. החייל המצטיין, התוצאה הטובה בבדיקות שאחרי המחלה, תחושת החופש אחרי ההתפטרות מהעבודה, וגם- הצעת הנישואין שקיבלה אחת מהן, לא נגלה מי גרמו לנו לצאת לדרך בשמחה רבה.  

המארחת שרית עטר מבשלת באהבה בפעולה

על השולחן עמדו נוצצים כמה מכשירים מולינקס חדשים ובהם בלנדר מוט, מטחנת בשר, מעבד מזון, בלנדר שולחני . פתחנו עם משקה אבטיח מנצנץ באדום ואחר כך יכולנו להתקדם בפעילות. האתגר שהציבה שרית עטר היה להכין מרק, מנות עיקריות ובהן בשר וכמובן קינוח הכל לכבוד השנה החדשה. אלו שמבשלות בדרך כלל ואלו שרק מבקרות שילבו ידיים הפעם כדי ליצור ארוחה מנצחת. לראשונות: מרק וסביצ'ה אינטיאס על קרם סלק, לעיקריות קציצות פרגית ברוטב שזיפים וערמונים ולסלמון שלם בשמיכת תבלינים ופיסטוקים ולקינוח קראמבל תפוחים.  ואת הארוחה הזו הן הכינו בחצי שעה!  אין ספק שמכשירי המולינקס זרזו את התהליך. 

בזמן הארוחה דיברנו על מטרות לשנה החדשה - ללמוד לשחרר, לחיות בריא, לעשות מה שטוב לי, להגשים חלומות, לאהוב - המטרות שהן הציבו לעצמן הן המטרות שכל אחת מאיתנו רוצה לעצמה. שתהיה שנה טובה לכולם! 

וגם- מיוחד לגולשי און לייף, הנחה של 20% על כל מוצרי מולינקס עד ה25.9 או עד גמר המלאי. לרכישה לחצו על הלינק>>
קוד קופון: moullinex

https://bit.ly/3RQghXc