הבובה החדשה של חברת Lammily, ששואפת לייצר בובות ברבי הקרובות ככל אפשר למציאות, מכונה גם "הבובה הנורמלית", ועוצבה על פי הפרופורציות של צעירה בת 19. לא רק שהבובה החדשה זהה לה מבחינה גופנית, אלא כעת אפילו מקבלת מחזור, כמו כל מתבגרת אחרת.

 

עוד באון לייף: 

 

הברבי החדשה שואפת לרסק את הטאבו סביב המחזור החודשי, ולעזור לילדות ולצעירות להתמודד עם מה שהגוף שלהן עובר בזמן הזה בחודש. השאיפה היא שהבובה גם תצליח לעודד הורים לדבר עם הבנות שלהם על המחזור החודשי, דבר שלרוב מביא לסיטואציה מביכה בין כה וכה.

 

 

ניקואלי לאם, מעצב הבובה, מסביר: "אם לבובה יהיו תחבושות והיא תקבל מחזור כמו כל אחת אחרת, איך הנושא הזה יהיה טאבו? המחזור הוא חלק כל כך טבעי מחייה של אישה, והוא בשום פנים ואופן לא אמור להיות מטואטא מתחת לשטיח".

 

 

הבובה החדשה תגיע עם ערכה חדשה שעונה לשם החמוד "מסיבת מחזור" בניסיון להפוך את המאורע לחגיגה, ונועד לייצר שיח טבעי שיצליח, בתקווה, למנוע בלבול עתידי אצל כל הבנות שקיבלו את המחזור הראשון שלהן לפני שאחד ההורים (או מבוגר כלשהו) הספיקו לדבר עליו איתן. האביזרים שאיתם הערכה מגיעה הם לא פחות מהיסטרים: 2 מגבות קטנות, 18 תחבושות צבעוניות, זוג תחתונים צהובים, לוח שנה ומדבקות.

 

 

עכשיו מלחמת ההסברה הבאה של ההורים תהיה להסביר לילדות שהחיים האמיתיים לא כאלה ורודים, והתחבושות האמיתיות לא באמת מגיעות בכל הצבעים המדהימים שיש בערכה, אבל מצד שני, ברבי מעולם לא היתה קרובה יותר לדבר האמיתי.