אני יושבת בערב, כמו כל ערב מול המחשב, עונה על מיילים, כותבת כתבות, עורכת מאמרים.. לאחר שעתיים (או שלוש?) של ישיבה רצופה והקלדה ממושכת אני מתמתחת רק בשביל לשמוע קול פיצפוץ נוראי בגב ולהישאר תקועה רגע (שנראה כמו נצח) בתנוחת המתיחה - מהפחד שאם רק אנסה לזוז הגב שלי ייתפס.

 

מזווית העין, עדיין באותה תנוחה, אני רואה את הילדים ישנים בחדר שלהם ואת היומן שלי על השולחן פתוח ומציג לראווה את הפגישות של מחר ושל המשך השבוע. ממש אבל ממש לא מתאים לי שייתפס לי הגב. לא עכשיו ולא בכלל.

 

במירוץ המטורף של היום יום, אני מרגישה לפעמים שאני עובדת ועובדת ועובדת, ומדי פעם מצליחה לנשום. בערך. יש כמובן את ההטרדות והעיסוקים היומיומיים של לארגן את הילדים (לשים ולהוציא מהמסגרות), להכין אוכל, לנקות ולסדר את הבית, לעשות כביסות וקניות ואסור כמובן לשכוח גם את ענייני העבודה השוטפים. יש ימים שאני מרגישה שלא ישנתי כבר שבוע. ובימים כאלה הגוף נותן את אותותיו ומתריע בפניי רגע לפני שהוא קורס: "גברת, את לא סופרוומן. וגם היא אני בטוח שעוצרת לשתות את הקפה שלה ברוגע ולא תוך כדי הקלדת מאמר או שטיפת כלים".

 

לאט לאט הורדתי את הידיים מתנוחת המתיחה, קירבתי אליי את היומן ודבר ראשון שעשיתי היה לדחות את כל הפגישות של מחר ולפנות לעצמי את הבוקר. דבר שני היה לקבוע לעצמי מסאז' רקמות עמוק ב-'בית דרך חיים' בנמל תל אביב.

 

 

מכיוון שאני בעלת כרטיס 'כללית מושלם', זכרתי שיש לי הטבה ב-'בית דרך חיים' ולכן נכנסתי לאתר שלהם לבדוק אילו טיפולים אני יכולה לקבל. למי שלא יודע: 'בית דרך חיים' הינו בית לחיים בריאים מקבוצת כללית וללקוחות כללית מושלם, ממש כפי שזכרתי, הטיפולים הם במחיר של 125 ? במקום 220 ?. ישנם שלושה סניפים של 'בית דרך חיים' שמעניקים את הטיפולים: סניף תל אביב, שהוא סניף הדגל, ועיקר הפעילות בו הינה טיפולים, וישנה גם ארוחת בוקר מעלפת במסעדה שלהם.סניף נצרת - לנשים בלבד, ועיקר הפעילות בו היא טיפולים וחדר כושר ולבסוף יש את סניף אשדוד – שם יש גם טיפולים, ארוחות ופילאטיס מכשירים, לנשים ולגברים.

 

 

בחרתי את סניף תל אביב שנמצא בנמל, ואם כבר להתפנק - אז הוספתי גם ארוחת בוקר בריאה וטעימה אחרי הטיפול. בתפריט היו לא פחות מ-5 טיפולים שונים, שארכם הוא 50 דקות. כמעט והתבלבלתי ממבחר הטיפולים המוצעים: שוודי- קלאסי, רקמות עמוק, שיאצו, רפלקסולוגיה, טיפול הריון- החל מהשבוע ה-15 (שיאצו הריון/ שוודי הריון/ רפלקסולוגיה הריון)

 

בסוף בחרתי בעיסוי שוודי קלאסי, להתחיל את הבוקר בחמישים דקות של טיפול בעצמי, התמקדות בגוף שלי, לנשום ולהירגע, להשתחרר, לאכול ארוחת בוקר מזינה ובריאה - רגע לפני שאני קופצת ראש חזרה אל תוך הטירוף היומיומי.

 

 

וככה באמת התחיל הבוקר של למחרת. אחרי ששמתי את הילדים בבית הספר ובגן, שמתי את פעמיי לנמל שם קיבלה את פניי מטפלת מקסימה וחייכנית. ירדתי מהעקבים, נחלצתי מהשמלה ונשכבתי על המיטה המזמינה. אם היא לא היית נכנסת ומתחילה לדבר איתי, סביר להניח שכבר הייתי נרדמת..

 

עיסוי עמוק ומפנק במיוחד, חמישים דקות של רגיעה טוטאלית. במהלך כל הטיפול היא דאגה לשאול לשלומי ולבדוק אם עוצמת הלחיצות נעימות לי או לא. התענגתי על העיסוי - גם כשהגיע לנקודות הרגישות - ועם קצת כוח, היא הצליחה לשחרר גם את השרירים הכי תפוסים בגב. (היא כמובן גערה בי על השעות הרבות שאני יושבת מול המסך ועל התנוחה הלא נכונה לגב בה אני יושבת).

 

 

אחרי העיסוי נשארתי לנוח עוד קצת במיטה, משתדלת לא להירדם (מה שהיה מאוד קשה עם האורות המעומעמים והמוסיקה המרגיעה), ואז חזרתי לשמלה ולעקבים. אבל רגע לפני שהחזרתי את הנייד חזרה ממצב של שקט ובדקתי כמה מיילים נכנסו לי לתיבה בשעה האחרונה, התיישבתי לאכול ארוחת בוקר בריאה ומפנקת כשמסביבי מטוסים נוחתים בשדה דב, אנשים מטיילים בטיילת של נמל ת"א וריח של ים באוויר. תענוג של דרך להתחיל את היום. ממליצה לכולם!

 

להזמנות ולמידע נוסף: http://bit.ly/1P9dQvn

_____________________________________________________________

*בתי דרך חיים הינם בתים לחיים בריאים מקבוצת כללית. כיום קיימים 3 בתים: סניף תל אביב בנמל תל אביב, סניף נצרת וסניף אשדוד.