כותש שום

אני אוהבת שום בכל מיני וריאציות - בתבשילים, בסלטים טריים. אבל את פעולת כיתוש השום אני לא סובלת. רוב כותשי השום אינם נוחים לעבודה והניקיון שלהם מצריך יותר מדי זמן. כותש השום הזה הפך את משימת הכתישה לקצת פחות מעיק. כל מה שצריך זה לקלף את השום ואז ללחוץ עליו בחוזקה עם הכותש.

יש שני דגמים: מפלסטיק ומפלדת אל חלד.

להשיג בסוהו

מחיר: פלסטיק – 54.90, פלדת אל חלד - 112

מחזיק בצל

ואם בשום עסקינן, הנה עוד המצאת גאונית עבור אלה שסובלים מחיתוך הבצל. הוא אמנם נראה כמו מסרק כינים, אבל למעשה מדובר במחזיק בצל שימנע את הריח הרע בידיים וימנע את הדמעות.

להשיג באמזון

מחיר- כ- 17 דולר

אטב ששומר על טריות המוצרים

אם גם אתם זורקים חצי מהחטיפים שנפתחו ואתם מוצאים אתם בארון יבשים, זה בדיוק המכשיר בשבילכם. רק מעבירים אותו לרוחב אותה שקית והוא פשוט אוטם אותה.

להשיג באמזון

מחיר: כ- 15 דולר

סיר חזק ואמיד

לפעמים כל מה שצריך בשלן חובב זה פשוט סיר מצוין. בלי התחכמויות, בלי מורכבויות – פשוט סיר שעושה את העבודה. החוויה שלי עם הסיר החדש מבית home market  היה רק חיובי. הוא מותאם לכל סוגי הכיריים, שתי ידיות נוחות ומכסה מזכוכית עם נקב לפיזור אדים.

ניתן להשיג בקוטר 20, 24, 28 בשת חנויות המשביר לצרכן ובחנויות לכלי בית מובחרות.

מחירים: מ- 249.90 בקוטר 20 ס"מ ועד 419.90 לסיר בקוטר 28 ס"מ.

משחרר אדים

מסוג המוצרים שגורם לנו לתהות איך לא המציאו את זה קודם. במקום להניח את מכסה הסיר בצורה עקומה, מניחים את גבעול אל דפנת הסיר. כשהאדים יוצאים ועולים כפי מעלה, הם גורמים לראש הפרח להסתובב. עשוי מסיליקון וקל לניקיון. 

להשיג בגאדג'ט שופ

מחיר:39.90

דג מפריד חלמון וחלבון

אני זוכרת שכילדה הייתי צופה באמא שלי בהשתאות כשהפרידה חלמונים וחלבונים. אז עבור כל אלה שמתקשים, פשוט שוברים את הביתה לקערה, מקרבים את שפתי הדג לחלמון והוא בעצם שואב אותו לבטן. לוחצים שוב ומניחים את החלמון בקערה נפרדת.

להשיג בחנות המקוונת של לוק ובכל חנויות כלי בית מעוצבות.

להשיג בחנויות עיצוב הבית

מחיר: 39.90

לויתן מסננת

הלויתן החביב הזה מתלבש על כל סיר עד לקוטר של 27 ס"מ, וכששופכים מים מסיר, הוא מאפשר סינון קל של המים מבלי שהמזון נמצא בסיר יישפך לכיור.

להשיג בחנויות עיצוב הבית

מחיר: 49.90